PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BİRMOT YENİMAHALLE-Saim ÇETİNER den..

zeynepc
14/05/2007, 17:48
Mehmet Selam,
Yaşadığın olaya çok üzüldüm.Ancak grup üyesi arkadaşlarımın yorumları beni çok daha fazla üzdü.Elbetteki benim çok önem ve her türlü konuda yardımcı olmaya söz verdiğim grup üyelerinden bir arkadaşımın bu olayı yaşaması beni daha da üzdü.Birmota geldiğinde ben şehir dışında bulunmuş olmam ise ayrı bir talihsizlik.Servis çalışanı arkadaşlarıma bu olayların tekrar etmemesi için gerekli talimatların verildiğinden emin olmanı isterim.Birdaha bu tür problemlerin yaşanmayacağını sanıyorum.Aracındaki hasarlı parça trafımızdan değiştirelecektir.Servise gelmeni bekliyoruz.Geldiğinde benide görmeni rica ediyorum.Sevgiler SAİM ÇETİNER...

Linos
14/05/2007, 17:50
Saim Bey, açıklamanız ve anlayışınız için teşekkür ederiz!
Bu vahim olayın tekrarlanmaması için elinizden geleni yapacağınıza da eminim!..

microab
14/05/2007, 17:54
Grup üyesi arkadaşlar bir güler yüz,sıcak bir ilgi bekliyor.
Yoksa parayı verdikten sonra her taraf aracına bakar,yapar.
Çok basit bir mevzuyu çözmek yerine,"bunu sen yapmışsın" demek Yanlışa yanlış kattı olayı büyüttü...
Biz Mehmet-Hasan-Ahmet şeklinde bakmıyoruz olaya,hepimizin başına gelebilirdi bu olay.

Yapılan yorumlar etki-tepki prensibine göre gelişiyor...

the_Algn
14/05/2007, 18:01
üzücü bir olay , kimsenin başına gelmesini istemeyiz...sanırım olayda tatlıya bağlandı yada bağlanacak...

tempesty
14/05/2007, 18:08
evet olay budur teşekkürler..fakat sanırım bu tür problemlerin tüketiciler yani bizim lehimize sonuçlanması için sanırım bu konuları böyle forum gibi yerlerde yada başka şekillerde dahi olsa mutlaka kitlelerle paylaşmak gerekiyor..Aksi taktirde bu tür mağduriyetlerin çözüleceğine olan inancım çok düşük seviyelerde..

İbrahimKC
14/05/2007, 18:17
Öncelikle Saim Bey'e ilgisi için çok teşekkür ederim. Ama yaşanan olay çok üzücü ve güveni kökünden tamamen sarsan bir olay.

Bora,sana Kesinlikle katılıyorum. Buda aslında birlik olmanın ne kadar iyi ve faydalı bir şey olduğunu gösterir bize. İyi ki GPTR var...

GaladrieL
14/05/2007, 18:26
Budur işte, helal olsun!! Saim Bey' e ilgisinden, Zeynoma da katkılarından dolayı teşekkür ederiz...Mehmet gözün aydın kardeşim..

shoparr_
14/05/2007, 18:36
şikayetinizi bizlere tavsiyenizi dostlarınıza diye boşa dememişler..milyon dolarlık reklamlar,pazalama aktiviteleri boy ölçüşemez bir tanıdığın tavsiyesiyle ya da kötülemesiyle..bunu iyi bilen birmot yetkilisine tebrikler bu davranışından dolayı..bizler fazla birşey istemiyoruz sadece onyıllar öncesinden kalma bir anlayışla siz yapmışınızdır mantalitesinin değişmesini bekliyoruz.herkese saygılar..

femoli
14/05/2007, 19:06
Saim bey öncelikle ilginizden dolayı çok teşekkür ediyorum . Ben burda kendi açımdan değil tüm gptr ailesi olarak yazdım bizim bir yaramız herkesin yarasıdır bu yarayı iyileştirecekler sizlersiniz bu tip sorunları burada değilde hiç buraya lanse etmeden kendi aramızda çözmekti ama malesef sizin olmamanız ve yerinizde vekil olmayışı bizi buralara itti sonuç çözümlenecek ama bu kadar olaylar büyüyerek olmamalıydı bunun için üzgünüm .
Bizim gptr ailesi olarak istediğimiz yakın ilgi ve müşteri memnuniyeti bunu göremediğimiz yere bir daha gitmek istemeyiz benim isteğim bunu birmot kavramını yani resmiyet kavramını ortadan kaldırmanız birmot denince akla gelen ilk şey koç bünyesinde resmi, işlerine geldiklerine göre davranan müşteri kaygısı olmayan bir firma izlenimi veriliyor o yüzden bende dahil olmak üzere başka özel servislere kayma durumlarımız oluyor umarımki bu izlenimi birmot yenimahalle olarak olumlu olarak düzeltirsiniz .
Buarada zeynep arkadaşımada teşekkür ediyorum soğuk kanlılıkla o gün bana en yardımcı olan kişidir bir mot bünyesinde en sıcak kanlı müşteri memnuniyetini % 100 yansıtan bir elemanınız ....

Bu ilginiz için teşekkür ediyorum Saim bey yarın yanınıza bizzat uğrayacağım yanlız işlemler yapılırken aracımın başında olacağım

Mehmet ÖZCAN

alperylm
14/05/2007, 23:33
sırf zeynep in varlığı birmotu seçmemdeki tek nedendir

HIGH FIDELITY
14/05/2007, 23:58
Saim Bey olmasa varya ne olur bilmiyorum. Ben de isim vermeden bir servisten bahsetmiştim. Kaportadaki vurukla ilgili. O yer de Birmottu ve Saim bey yine aynı şekilde karşılamıştı olayı. Getir arabayı orjinalliği bozulmadan yapılmasını sağlayalım demişti. (Olması gerektiği gibi). Bunu demesi yeterli zaten. Yağmasan da gürle hesabı. Ayrıca her şeye rağmen 20.000 bakımına yine Birmota gideceğim. Fakat önceki kaporta ezikliği tecrübemden dolayı aracın başından ayrılmayacağım. (Saim Bey kusura bakmaz inşaallah) Araç şu an 19.500 de

Mısafır
15/05/2007, 08:46
Mesajınızdan dolayı tebrık edıyorum... umranım her servıs en azından hatasını kabul etmesını ogrenır....

ufuk61
15/05/2007, 10:55
saim beyi tebrik ederim yaptığı onurlu bir hareket

zeynepc
15/05/2007, 11:39
BENDE SAİM MÜDÜRÜME ayrıca teşekkür ediyorum..beni can kulağıyla dinleyip herşeyden önce arkadaşımı madur bırakmadığı için..bugün evdeyim biras rahatsızım femoli birmottayken orda olamicAM AMA gözüm arkada deil ..;)FEMOLİDEN HABER BEKLİYORUM :D

GaladrieL
15/05/2007, 11:40
Geçmiş olsun Zeynom..Umarım ciddi bişey değildir..!

zeynepc
15/05/2007, 11:43
Geçmiş olsun Zeynom..Umarım ciddi bişey değildir..!

yorgunluktan vücudum pes etti artık gizo..çok hızlı bi 2 haftanın sonunda full h.sonu çalışmak ,bardak taştı..sabah tüm kemiklerim sızlıyodu resmen..kuşum çok özledim ama ben seni yaaawf...:kiss:

GaladrieL
15/05/2007, 11:47
yorgunluktan vücudum pes etti artık gizo..çok hızlı bi 2 haftanın sonunda full h.sonu çalışmak ,bardak taştı..sabah tüm kemiklerim sızlıyodu resmen..kuşum çok özledim ama ben seni yaaawf...:kiss:
bende :icon_smile_sad::icon_smile_sad::icon_smile_sad:
Linea dağıttı ortalığı işte, maffetti yorgunluktann

zeynepc
15/05/2007, 11:52
bende :icon_smile_sad::icon_smile_sad::icon_smile_sad:
Linea dağıttı ortalığı işte, maffetti yorgunluktann

ama linea ya feda olsun be gizocan..o bizim göz bebağmız..:icon_smile_big:

GaladrieL
15/05/2007, 11:59
:) :) emin misin, sakın asıl göz bebekimiz GP olmasın :p

zeynepc
15/05/2007, 12:04
haaa haaa..efet ama onun yeri ayrı hele bende..ama ben olaya farklı boyuttan baktım linea sadece tofaşda üretilip tüm avrupaya hatta çine ihraç edilecek..Türk işçilerinin alın teri olcak her bir noktasında benim için ondan gözbebeği dedim..ama gp yi hayatım boyunca kalbimin en üst köşesine koycam çünkü onun sayesinde apoşumla tanıştım :D VE SİZİNLE...

06kaymak
15/05/2007, 12:05
Tebrikler Saim Bey...

batuhan
15/05/2007, 17:02
kafayı değiştirmek lağzımbence bu tur olaylar oldukdan sonra değilde olmadan once olmaması için bir seyler dusnmesi lağzım servis mudurlerinin

TEZEL PUNTO 45
15/05/2007, 18:05
aynen batuhan abıme katılıyorum

Linos
15/05/2007, 19:13
Bugün Mehmet'le beraber gidip Saim Bey'le konuştuk! Sağolsun, çok yardımcı oldu ve Mehmet'in kapağı yarın ücretsiz olarak değiştirecekler! Ve Saim Bey, forum üyelerine, ellerinden gelen her türlü yardımı yapacaklarını yineledi...

Bütün problem iletişimsizlikten kaynaklanmış! Mehmet de anlatır sanırım olayı burada...

Sorun çözüldü...

zeynepc
15/05/2007, 19:18
ooo süper..saim baba çok yaşa sen !!!

femoli
15/05/2007, 19:35
abi ne bu hız yaw daha yanınızdan 15 dakka oldu ayrılalı hemen yazmışşın laptopmu var kardeşim yanında evet saim bey yarın motor testinden sonra takacağının sözünü verdi yarın halledecekler teşekkürler birmot :)

Linos
15/05/2007, 19:36
abi ne bu hız yaw daha yanınızdan 15 dakka oldu ayrılalı hemen yazmışşın laptopmu var kardeşim yanında evet saim bey yarın motor testinden sonra takacağının sözünü verdi yarın halledecekler teşekkürler birmot :)

Artık aştım ben, düşünce gücüyle foruma mesaj atıyorum :D

femoli
15/05/2007, 19:40
hehehehehhhhehe müslüm kardeşe selam kekler çaylar ve kahve ler için teşekkürler

HIGH FIDELITY
15/05/2007, 19:47
Neyse probleminin giderildiğine sevindim femoli. Darısı diğer serviszedelere İnşaalllah.

femoli
15/05/2007, 19:52
inşallah kardeş hakkı aramak lazım biz bir hışımla çıktık ama saim bey keşke bana danışsaydınız dedi haklıydı ama yerinde olmaması bizi iki kat daha heyecanlandırdı ve sonuç bu nokta neyse sorun çözülecek inşallah yarın teşekkürler herkese :)

06kaymak
15/05/2007, 21:50
hehehehehhhhehe müslüm kardeşe selam kekler çaylar ve kahve ler için teşekkürler

rica ederim...afiyet olsun her zaman beklerim...