PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Blue & Me

kayya
22/05/2011, 15:18
Arkadaşlar, 2011 model 1,4 fire active GP sahibiyim. Sürücü tarafındaki güneşliği indirince, bir yazı yapıştırıldığını görüyorum. Bu araç Blue&Me özelliği ile donatılmıştır, ayrıntılı bilgi için fiat.com sitesine veya xs nolu telefona başvurunuz yazıyor.

İnternette biraz araştırma yapınca bu özelliğin, telefon ile bütünleşik olarak sesli komut ile arama yapabilme, gelen smslerin sesli olarak okunması diye algıladım. Yalnız benim aracımda telefonu bağlamak için bir port yok. USB girişi falan yok. Araçta bu özellik var mı yoksa iş olsun diye mi öyle bir yazıyı yapıştırmışlar güneşliğin içine?

IVAA
22/05/2011, 16:24
direksyonun üzerinde windows işareti olan bir tuş varmı? ayrıca aracınızın içinde USB girişi varmı (torpidonun içinde olabilir)? eğer bunlar var ise Blue&Me var demektir. telefonunuzu bu sisteme Bluetooth üzerinden bağlıyorsunuz gerçekten güzel ve kullanışlı bir sistem

eğer aracınızıda yukarıda belirttiklerim yok ise büyük bir ihtimal yanlışlıkla yapıştırmışlardır.

kayya
22/05/2011, 23:51
Direksiyon üzerinde Windows tuşu yok. USB girişi de yok ama torpido içerisine bakmadım. Yarın ayrıntılı bakayım torpidoya...