PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arka kapi kollari tamiri hakkinda yardim..

faith84
21/05/2011, 22:11
arkadaslar merhaba. ben aracimi alali 1 hafta oldu. 2007 model. almadan oncede bu forumdan bilgi sahibiydim arka kapi kollari problemi hakkinda. simdi ayni sorun var bende. alirken baktim tabiki, bi aciliyor bi acilmiyordu. cani nasil isterse. ama onemsemedim yaptiririm diye. bugun aracimi yikamaya goturdum biraz sikinti oldu.

mecidiyekoy de oturuyorum ben. size sormak istedigim ist da bildiginiz kapi kollarini degistirmeden tamir ettirebilecegim bi yer varmi? boyasindan dolayi degistirmek istemiyorum. o yuzden tamir olsun istiyorum.

yardimci olabilirseniz sevinirim.

tesekkurler..

miharbi
21/05/2011, 22:26
kardeş tamiri çok kolay, bendede aynı sorun vardı, forumda bir arkadaş resimli ayrıntılı olarak anlatmış. benim hiç bilgim olmamasına rağmen resimlere bakarak hallettim sorunu. bi arat istersen forumu

takres
21/05/2011, 22:35
aynı sorun bende de var tavsiyeleri bekliyoruz...:)

faith84
21/05/2011, 22:37
evet gordum kardesim o konuyu ama elim oyle islere yatkin degil :(( bilen biri yapsa daha iyi olur diye dusunuyorum...

miharbi
21/05/2011, 22:48
anladım. AMA servise götürürsen kesinlikle değişmesi lazım diyecekler. sen en iyisi sanayiye götür. usta 10-15 dk da halleder bence.

speedy_16
21/05/2011, 23:18
bende punto warken garantiden değişmişti bu kronik bi sorun garantiniz bitmiş olsa dahi ücretsiz değişmesi gerekmezmi ? bence bi müşteri hizmetlerini arayın derim

faith84
21/05/2011, 23:35
ibrahim kardesim bende tam olarak o konuda yardim istiyorum. daha once yaptirmis olan arkadaslar var ise yonlendirebilirlerse super olur...

faith84
21/05/2011, 23:38
cihan kardesim, araci alirken yetkili serviste expertize sokmustum araci, sordum o zaman ama garanti kapsaminda iken degisse olur dediler. benim araci aldigim abide arka kapilari hic kullanmamis neredeyse kalmis oyle..