PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Starjetlere Lpg İzni Neden Verilmiyor!!

barisunye
18/05/2011, 10:32
Bilindiği üzere yetkili servislerde lpg montajı yapılıyor..ancak Tofaş halen starjet ve tjetlere lpg izni vermemiş....Dedım benım garantim yok taksak yinede olmaz takamayız diyorlar:)boranlar oto ve tan oto...
Neden bu araçlara halen izin vermiyor..Bende dışarda yetkili bayisinde landi renzo taktırmayı planlıyorum..yaz başlangıcında...

takres
18/05/2011, 11:08
dışarıda taktırın sizde...ama dikkat edin herkes starjete uygulayamıyor lpgyi...

Tufan
18/05/2011, 11:21
tjete uygulama varmı?

asukasan
18/05/2011, 11:25
daha önce çok memnun kaldığım ve bölgemizdeki en iyi lpg montaj istasyonuna daha önceki aracıma lpg taktırmıştım, ve bu aracımı almadan önce t-jet ve starjet e lpg uygulaması yapılıyormu diye sordum, montaj servisi t-jet ve strjetlere brc nin turbo kitinin uygulandığını ve örneklerini gösterdi, çok başarılı olduğunu ve araca en uygun kit olduğunu bildirdi, kullanılan gaz tesisatı, enjektörler ve beyin diğerlerine göre gerçekten farklı. bende kısmet olursa garantim bitmeden eğer fiat onaylarsa fiat servisine yaptıracağım, eğer onay gelmeyecekse bende yaz başında turbo kit uygulamasını düşünüyorum.

eexelanss
18/05/2011, 13:35
daha önce çok memnun kaldığım ve bölgemizdeki en iyi lpg montaj istasyonuna daha önceki aracıma lpg taktırmıştım, ve bu aracımı almadan önce t-jet ve starjet e lpg uygulaması yapılıyormu diye sordum, montaj servisi t-jet ve strjetlere brc nin turbo kitinin uygulandığını ve örneklerini gösterdi, çok başarılı olduğunu ve araca en uygun kit olduğunu bildirdi, kullanılan gaz tesisatı, enjektörler ve beyin diğerlerine göre gerçekten farklı. bende kısmet olursa garantim bitmeden eğer fiat onaylarsa fiat servisine yaptıracağım, eğer onay gelmeyecekse bende yaz başında turbo kit uygulamasını düşünüyorum.

Starjet atmosferik bir motor turbo kitini nasıl takıyorlarmış anlayamadım. Tjet tamamda starjete turbo kitinin olmayacağı kanaatindeyim...

asukasan
18/05/2011, 13:46
Starjet atmosferik bir motor turbo kitini nasıl takıyorlarmış anlayamadım. Tjet tamamda starjete turbo kitinin olmayacağı kanaatindeyim...

turbo kiti t-jet ler ile uyumlu olduğu bildirildi, starjetler dediğiniz gibi atmosferik motor olduğu için my-10 kitide uyum sağlıyor, yazarken yanlış yazmışım,

kochuso
19/05/2011, 01:44
ben brc sıralı kullanıyorum 2 yıldır şükür bi sorun yaşamadım

RoadStorm
19/05/2011, 08:27
müşteri hizmetlerini sürekli ara kardeşim internet sitesinde bile 1.4 77bg & 1.4 95 bg takılıyor direk arkadaşım merak etme zararlı çıkmazsın en kötü ihtimalle tüketici haklarına gidicem diyebilirsin

jakabo_ank
19/05/2011, 23:30
arkadaşlar çift turbolu audi tt ye lpg montajı yaptırdık. 7 aydır tık demedi. turbo kitini düzgünce takarlarsa uçakta bile sorun çıkmaz.

asukasan
20/05/2011, 09:13
arkadaşlar çift turbolu audi tt ye lpg montajı yaptırdık. 7 aydır tık demedi. turbo kitini düzgünce takarlarsa uçakta bile sorun çıkmaz.

aynen öyle, montaj ve işçilik bu işlerde çok önemlidir.

barisunye
23/05/2011, 10:11
ben daha once 2 yetkılı servısle starjete lpg montajını sormustum..izin yok takamayız demişlerdi...bende fıat a mail attım..neden halen starjete ızın yok dıye..onlarda gerı donduler starjetlerede servisimizde takılıyor diye...bilgilendiriyorum falan dedi...yetkılı servıslerde starjete de lpg montajı yaptırabılırız....