PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arka kapılar da kronik sorun var mı?

zaferdurukan
11/05/2011, 19:45
arkadaşlar 2006 model active lerde arka kapı açılmaması gibi kronik sorunlar var mı?
ben arabayı aldığımda eski sahibi arka kapıların bazen açılmadığını veya açılsa bile sert bir şekilde çekerek açıldığından bahsetmişti hatta araç bu yüzden servise dahi gitmiş. ben de bu problem sürüyor. hatta geçen gün arka kapıları açamadım ancak içerden açtım. bazen böyle problem olması moralim çok bozuyor:agri:

StrawBeeRy
11/05/2011, 19:47
arkadaşlar 2006 model active lerde arka kapı açılmaması gibi kronik sorunlar var mı?
ben arabayı aldığımda eski sahibi arka kapıların bazen açılmadığını veya açılsa bile sert bir şekilde çekerek açıldığından bahsetmişti hatta araç bu yüzden servise dahi gitmiş. ben de bu problem sürüyor. hatta geçen gün arka kapıları açamadım ancak içerden açtım. bazen böyle problem olması moralim çok bozuyor:agri:
iki gün önce böyle bir konudan bahsetmiştik.2006 ve 2007 nin ilk serilerinde var böyle sorunlar.servisler 60 liradan kapı açıyor ama geçen bi üyemiz kendisi halletmiş nasıl yapıldığını resimlerle anlatmıştı.forumda aratın konuyu bulursunuz

alpimmm
11/05/2011, 20:03
bizimki 2009, arka kapıları sorunluydu, zamanla alışır zannettim, daha sonra garantiden değişti, ama hala aynı şekilde sorun devam ediyor malesef :(

zaferdurukan
11/05/2011, 20:22
hemen araştırıyorum konuyu teşekkürler

Moosty
12/05/2011, 09:17
2009 model sağ arka kapı tutukluk yapıyordu, 2010 bakımında mandalı yağladılar problem çözüldü.

Şimdi sol arka kapı tutukluk yapıyor, onunda kısmeti 2011 bakımınaymış anlaşılan.