PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Otomatik Cam Açma-Kapam Butonu-SAĞ-

kukart
11/05/2011, 16:49
Grande punto 2008
sağ taraf (yolcu tarafı) açma kapama anahtarı (tuş) arıyorum (ACİL)

tuşun içinde bulunan iki metal parçadan biri kayıp ÇIKMA BOZUK İŞE YARAMAYAN BİR ANAHTARDA OLUR..
Bana anahtarın içinde bulunan kambur 2cm uzunluğunda metal parça lazım.
içini açanlar bilirler anahtarın çalışması için gereken bir parça- iki parçadan biri kayıp... ve ne hikmetse o olmadan soldan yani şöför tarafındanda kumanda edemiyorum yani açıp kapayamıyorum..

konuyla ilgili bilgi veya parçayı tamine edebilecek tanığı bildiği parçacısı olanlar bulup temin edebilir bana yollayabilir.. Puntocular arıyorum.. konuyla ilgilii msjlarınızı bekliyorum...

kukart
12/05/2011, 22:28
yokmu? olumlu cevap verebilecek
veya parçanın içerisindeki sistemi anlayıp çözüm yolu önerebilecek elektrikten anlayan arkadaş?

acRep
12/05/2011, 22:55
Karahan arkadaşım çok ender bulunan bişey arıyosun istanbulda olsaydın İkitellli Atatürk oto san.ideki Araba çöplügüne git pazarlıgını yap satın al diyecektim ama sanırım samsundasın Varsa hurda araçların toplanıp parçalarının satıldıgı bi yer bence oraya bakmayı dene forumdan sanmıyorum böyle bi parça temin edemezsin..

kukart
20/06/2011, 15:07
güncel

sağ cam (ön) cam açma kapama butonu..
hurdacılarda (samsun) kıl payı kaçırdım bulamadım
yeni parçalanmış bir punto buldum ama son anda yetişemedim satılmış

tanıdığınız çıkmacı hurdacı varsa benim adıma bulup temin ederseniz parasını size çıkarım
varmı bildiğiniz ?

femoli
04/07/2011, 12:51
Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning (https://www.kemaloto.com/main/products.asp?cat_ID=57&sub_cat_ID=74)