PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bahtsız Bedevi!!

HKNZHR
13/05/2007, 01:31
ya kafayı yicem nekadar şansız bir adamım ben adanada normal şartlarda 9 ay güneş 2 ay soguk bir haber 1 ay da yamur yagar yada yagmaz :D o gun bir yagmur yagdı dedim yıkamaya götürim tertemiz olsun :) arabayı yıkattım ertesi gun yine yamur yagdı.. dedim sans işte bi gun sonra benzin aldım bir su vurdurdum yarımsaat ugrastım sildim kuruladım 1-2 saat geçmedi yine yagmur yagdı :) dedik yıkamicam bundan sonra allahın gunu yagmur yagıyor ne yapim biraz damlacıklar olsun dedim gecesine camur yagdı sabah simsiyah araba olsunmu sana kahverengi :ranting2: havaya baktım dedim benzin alim bu ne böle yıkmaya sokim kurularım yarım saat bekledim yıkamaya girdim arabayı cıkardım kurulamaya cekecem yagmur başladı.. şimdi bu yazıyı sonuna kadar okuma zahmetinde bulunduysanız yarın 11 gibi manita ile bulusacam arabayı yıkasammı yoksa ölemi kalsa kara veremedim :) siz olsanız ne yapardınız :)

İbrahimKC
13/05/2007, 02:05
Ben kasma derim..
Daha önceden çekilmişiş pırıl pırıl bir fotografı varsa GP'nin, manitaya onu göster, arabanın normal hali bu ama
Bugünlerde ruh halim biraz bozuk, böyle kirli paslı hissediyorum kendimi o yüzdende arabam beni yansıtıyor de üstüne oldu bitti.

anvil
13/05/2007, 09:55
şu an hava adanada iyi büyük bi ihtimal de yıkatıyosundur :D

yaw sana olanlar bana da oldu. şöyle ağız tadıyla binemedim arabaya. tam yıkıyorum 1 gün biniyorum. sonra birkaç gün binemiyorum araba toz oluyo. üstüne de yağmur çiseliyo araba benek benek oluyo. bu aralar da seçim ayağına heryerde yol çalışması var yaw. inşaatlar da bir taraftan. o kadar emeğe yazık oluyo valla. evin önü müsait olsa hergün yıkayacam da müsait değil. millet diycek yaw adam iyiki bi araba aldı hergün yıkıyo siliyo hahaha

the_Algn
13/05/2007, 10:24
Hakan kardeşim internetten hava durumuna bak ona göre giriş bu işlere...arabayı bırak dün yağmurda ıslandım hertarafım çamur oldu!

anvil
13/05/2007, 10:35
Hakan kardeşim internetten hava durumuna bak ona göre giriş bu işlere...arabayı bırak dün yağmurda ıslandım hertarafım çamur oldu!
kendini boşver arabaya bişey olmasın :yerlerde:

ufuk61
13/05/2007, 11:17
gercektende bahtsızmışsın yahu arasıra banada böyle olaylar oluyor

HKNZHR
13/05/2007, 14:07
yok valla yıkatmadım guya rock siyah arabamız var oldu bize titanyum gri :) kızlar karsımda duruyor beni gormuyorlar telefon actım öyle gorduler.. neyse cizdik karizmayı :D