PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BLUE & ME ye telefon kaydımı yani REHBER bir türlü yapamadım

akca37
07/05/2011, 23:48
ARACIMI TESLİM ALDIM VE GÖRÜNTÜSÜNÜ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM

Arkadaşlar aracımı dün öğle ist dan teslim aldım geceye yakın memleketime geldim yorgun old için ölece garaja çektim bugünde özel işlerim vardı, sizlerle paylaşamadım fotolarını birazdan eklemeye çalışcam, öncelikle araç cidden harika iyiki skydome ve dualogic olanını seçmişim, Allah ım tüm aracı olmayanlara daha iyisini ve güzelini nasip eylesin...

Blue & me özelliğini kullanarak bluetooth tan telefonumdaki rehberdeki kişileri bir türlü kaydedemedim, sabrım tükendi biri bana izah edebilir mi ? :)

zafer murat
08/05/2011, 11:32
hayırlı olsun öncelikle direksiyon kumanda üzerinde blume tuşuna basın bayan ses vericek orada ayarlar menüsünden Rehberi seçiceksiniz oradan bayan sizi sesli komut ile yönlendirecek nasıl diyorsa sizde sesli olarak onun dediğini yapıcaksınız

IVAA
08/05/2011, 16:29
ilk önce hayırlı olsun, telefonunuzun markası nedir. telefonu Blue&me sistemine kayıt ettiğinizde size rehberi kopyalamayı öneriyor, evet dediğinizde telefonunuzu kontrol edin bazı modeller bu işlem sırasında uyarı veriyor ve siz kabul etmezseniz kopyalama işlemi gerçekleşmiyor.

Ersal
08/05/2011, 21:40
Hayırlı uğurlu olsu ALLAh kaza bela vermesin sağlıkla mutlulukla kullanın arabanızı

akca37
08/05/2011, 22:32
Arkadaşlar çok teşekkür ederim temennileriniz ve dilekleriniz için, telefon E 65, bayanın söylediği gibi ayarlar , rehber yeni kayıt diyorum hatta kopyalansın mı diyo evet diyorum ama bi daha tık yok; çıldıracağım yahu :(

predator_ant
08/05/2011, 22:55
Arkadaşlar çok teşekkür ederim temennileriniz ve dilekleriniz için, telefon E 65, bayanın söylediği gibi ayarlar , rehber yeni kayıt diyorum hatta kopyalansın mı diyo evet diyorum ama bi daha tık yok; çıldıracağım yahu :(
Alttan al Emrullah,tatl ı dille yaklaş :-)

akca37
08/05/2011, 22:58
Ya abi gözünüzü sevim biri bana yardım etsin eğer yükleyemeyeceksem kullanmıycam blue & me yi ? :(((

IVAA
09/05/2011, 16:39
bu işlem sonrasında telefon ekranını kontrol ettinmi telefon bir uyarı veriyormu, ayrıca eğer telefon rehberindeki isimlerde türkçe karakter kullandıysan (ç,ş,ğ,ü,İ,ı) bu isimleri araca kopyalayamazsın.

akca37
09/05/2011, 17:21
Telefon ekranımda yani bluetooth bağlantısı aktifken telefon ekranımda b tooth işareti hatta araba resmi bile var yani bağlanmada sorun yok sorun sadece tel rehber kaydında , bir Allah ın kulunu bile kayıtlamıyor ki veya bekleme kayıt süresi ne kadar ben olduğum yerde saatlerce kaydedecek diye beklemem mi lazım :(

IVAA
09/05/2011, 17:54
telefonunun ayarlarını kontrol etmen lazım, uzak Sim diye bir kısım vardı yanılmıyorsam kapalı ise açman gerekir. ayrıca dediğim gibi isimler çok uzun ve türkçe karakter içeriyorsa kopyalamaz.