PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Buluşması ?

ceyhuncinar
07/05/2011, 11:38
arkadaşlar yakın tarihte istanbul buluşması olmamış hala da takp ediyorum yine yok :) bu sebeple ist de ki gp ciiler olarak görüşmek isteyen yok mu ?

VooDoo
09/05/2011, 00:33
istanbul buluşmaları istanbulda olmuyo ki avcılarda b.çekmecede falan oluyo :D orası istanbul işte :Pp

GP COSKUN
09/05/2011, 00:42
istanbulda buluşmalarda maalesef sıkıntı yaşanıyor
şehrin bir ucundan bir ucu neredeyse 150km
bide araya boğaz girince doğal olarak ikiye bölünüyoruz
ama eminim havalar biraz düzelsin istanbula yakışır bir buluşma
organizasyonu düzenleriz

jrgakbulut
09/05/2011, 22:46
evet kesinlikle bi organizasyon duzenliyelim bencede saygılar hepinizle tanişmak isterim

Burak Coskunirmak
11/05/2011, 09:38
bncede buluşmak gerek.. ama herkes için makul bi yer olması şart.. herkese uyabilecek orta bi noktada buluşmak lazım.. kimseye sıkıntı olmasın.. ;)

ceyhuncinar
11/05/2011, 18:16
kesinlikte ama saat çok önemli istanbulumuzun trafiği de dert tabii ki :)

cnykrdnz
11/05/2011, 21:13
istanbul buluşmaları istanbulda olmuyo ki avcılarda b.çekmecede falan oluyo :D orası istanbul işte :Pp

tmm avcılar büyükçekmece biraz uzak ama küçükçekmecede bulusabilirz bence :)
ilk defa puntomla bi bulusmaya katılmayı bekliyorum olursa güzel olur

krm1983
11/05/2011, 21:20
anadolu yakası veya orta bir nokta olursa katılmak isterim ben de

ceyhuncinar
11/05/2011, 22:28
Ya da Avrupa yakası ve Anadolu yakası olarak ayrı ayrı mı toplansak :)

krm1983
11/05/2011, 22:32
yönetici arkadaşlar için sorun olmazsa yapılabilir

emrahcelik
12/05/2011, 11:35
Öyle Biyerde Buluşma Yapılmalıki Park sıkıntısıda Olmamalı Öyle avrupa - asyayı ikiye ayırmak olmaz herkez gelmeli ne kadar kalabalık olursa okadar zevkli olur...kendin pişir kendin ye tarzı biyer olmalı..mangalın falan hazır olduğu biyer..kimse zorluk sıkıntı çekmicek gelicek geniş parkta arabaları dizicez yanyana güzel fotoraflar çekiliriz..mangalımızı yeriz..yol düzergahımıza görede peşpeşe çıkar gideriz yoldada bi ince konvoyumuz olur zevkli olur ayda - yılda bir olucak uzaklığınada bakmayın artık en uzak 100 km olsa yakıcanız dizeller 20 lira benzinli - 30 lira kırkyılda bir olucak bence bukadar fedekarlık yapılabilir..

PLaTiNuN
12/05/2011, 14:05
Yok Emrah öyle olmaz evine yakın yerde yapmalı ki bişeye benzesin hani İstanbulun göbeginde...
Ne zaman aşıcaz acaba bu uzaklık yakınlık olayını...
Tophanede buluştuk olmadı...
Kasımpaşada toplandık iftar yaptık olmadı..
Belgrad ormanlarına gittik olmadı...
Avcılara gittik olmadı...
Kartala gittik olmadı
Dragoosa gittik olmadı
Forum İstanbul'a gittik olmadı
Daha nerede buluşma yapılması gerekiyo ki tam olsun buyrun karar sizin...

ceyhuncinar
12/05/2011, 18:55
Kendi adıma söylüyorum dizelim her yola giderim :) ama uzun zaman olmuş buluşma olmayalı ve çokta beklemek istemiyorum açıkcası sizde aynı fikirdeyseniz çokta uzatmanın gereği yok. anadolu avrupa farketmez ben 2 sini de gidebilirim zaten. ama arkadaşların dediği gibi ne kadar çok olursak o kadar güzel ve zevkli olur

krm1983
12/05/2011, 18:58
Yok Emrah öyle olmaz evine yakın yerde yapmalı ki bişeye benzesin hani İstanbulun göbeginde...
Kartala gittik olmadı
Dragoosa gittik olmadı

güzel yerlerde buluşulmuş sanırım bu güzergahlara kimsenin itirazı olmaz

ceyhuncinar
12/05/2011, 19:24
Benim hiçbirine itirazım olmaz. Diğer arkadaşlarda yorumunu yapsınlar buluşalım bu hafta olmazsa hazır havalarda fena değilken yağmur yağmıyorken :)

krm1983
12/05/2011, 19:25
Önceden planlamak lazım buluşmayı herkesin programını yapması açısından.

armi
12/05/2011, 21:33
Bende gelmek isterim buluşmaya. Anadolu yakasında oturuyorum ama avrupa anadolu farketmez. Tek sorun hanım dan alınacak izinde :)

Neyse siz güzel şeyler yazında gelebilim, kılıbıklıkta son nokta :D

ceyhuncinar
12/05/2011, 22:19
:):):) araçlarla buluşmaya gidicez hepimiz erkeğiz o kadar erkeğe hiçbir kız bakmaz inanırsa :)

acRep
12/05/2011, 22:57
:) :) :)

ozdem
12/05/2011, 23:40
güzel yerlerde buluşulmuş sanırım bu güzergahlara kimsenin itirazı olmaz

inan bu güzergahlara da çok itirazlar oldu... :)

krm1983
12/05/2011, 23:43
inan bu güzergahlara da çok itirazlar oldu... :)ç
çok ilginç daha başka nerelerde olabilir ki

ozdem
12/05/2011, 23:57
ç
çok ilginç daha başka nerelerde olabilir ki

bahane yaratmak isteyenin her zaman bir itirazı oluyor... ;)

krm1983
13/05/2011, 00:00
hakkaniyet olduktan sonra her yerde yapılır bence :)

wepster
13/05/2011, 00:07
İstanbul forum gayet oldu ayrica

hsimge
13/05/2011, 01:22
arkadaşlar aranıza yeni katıldım ama böyle buluşmalar gayet güzel olur bende gebzede oturuyorum böyle bir buluşma olursa orada bulunmak isterim arkadaşlar umarım böyle bir buluşma gerçekleşir

GP COSKUN
13/05/2011, 01:51
Kartala gittik olmadı
Dragoosa gittik olmadı

viaporta gittik biraz oldu :notworth:

can-asan
13/05/2011, 01:57
bi buluşma olsada gelsek.. o gün önemli bi işim olmasın nerde olursa gelirim valla :)

ceyhuncinar
13/05/2011, 10:53
Evet arkadaşlar herkes tam gaz geliyo iken tarihi çok uzatmayalım :) Yetkililerden haber bekliyoruz :)

ceyhuncinar
16/05/2011, 16:32
Arkadaşlar kimseden ses seda yok mu ?

Onur.t-Jet
17/05/2011, 19:35
bende katılmak isterim yeniyim üye arkadaşları tanımak isterim.

ceyhuncinar
18/05/2011, 10:14
Arkadaşlar kendi aramızda bu hafta müsait olan varsa görüşebileceğimiz kimler var ? Organizasyondan henüz haber yok.

kara kız
18/05/2011, 10:34
beyenmeyen gelmez dicem ayıp olcak..viaport olsa ne olur kasımpaşa istanbul forum olsa ne olur amaç belli toplanıp bişeyler paylaşmak..olmadı her seferınde çekılış yapalım katılıcak uyeler arasında kura kıme cıkarsa onun evının onunde toplaşalım..ya arkadaşlar isim vermek istemiyorum ..aramızda öyle arkadaşlarımız varki antalyalardan istanbullara ankaralardan istanbullara en az 500-600 km yapıp buluşmalara katılıyorlar..istanbuldaki arkadaşlar ise 100 km lık yolu zar zor yapıolar..yok trafık vs zart zurt..ben bunu anlamıyorum....ben onu bunu anlamam gelmek ıstıyen buyukçekmeceyede gelir viaport alışveriş merkezinede...istemeyen zaten kapısının önünde olsa bı bahane uydurur ve gelmez...

ceyhuncinar
18/05/2011, 10:51
aynen öyle yazalı 11 gün oldu konuyu ama bir arpa boyu yol gidemedik buluşmak isteyenler yazsın bu hafta görüşelim derim ben sizler ne dersiniz arkadaşlar ?

Burak Coskunirmak
18/05/2011, 11:14
Öyle Biyerde Buluşma Yapılmalıki Park sıkıntısıda Olmamalı Öyle avrupa - asyayı ikiye ayırmak olmaz herkez gelmeli ne kadar kalabalık olursa okadar zevkli olur...kendin pişir kendin ye tarzı biyer olmalı..mangalın falan hazır olduğu biyer..kimse zorluk sıkıntı çekmicek gelicek geniş parkta arabaları dizicez yanyana güzel fotoraflar çekiliriz..mangalımızı yeriz..yol düzergahımıza görede peşpeşe çıkar gideriz yoldada bi ince konvoyumuz olur zevkli olur ayda - yılda bir olucak uzaklığınada bakmayın artık en uzak 100 km olsa yakıcanız dizeller 20 lira benzinli - 30 lira kırkyılda bir olucak bence bukadar fedekarlık yapılabilir..

emrah arkadaşımız çok güzel söylemiş.. havalar düzelmeye başladı hafif bahar havasındayken hem sıcak hem serin ikisinin bir arada olduğu bu havalarda piknik mangal güzel olur bncede.. ;)

benim 2 önerim olacak bana ikisi de uyar..
1- Polonezköyde bunu gerçekleştirebileceğimiz güzel yerler var istediğimiz birine gidip oturabiliriz. Hatta bi tanesi ailemle gitmiştim sabah gidilio belli bi para veriliyo akşama kadar istediğin kadar ye iç açık büfe yeşil alan da.. ama adını hatırlamıorum sorun değil öğrenirim bi şekilde.. ;)

2-çoookk eskiden tuninglinx diye bi site vardı belki eskiler hatırlar.. biz bi buluşma yapmıştık büyükçekmece gölünün kenarında bi yerdi.. hatta şimdi orada motorlarla offroad filan yapılıodu.. orası da göl kenarı yeşillik mangal temiz hava filan güzel bi yer.. orası da olabilir.. :)

ceyhuncinar
18/05/2011, 11:27
bana ikisi de uyar sorun değil buluşma olsun da :)

volkan611
18/05/2011, 11:30
bana da heryer uyar neresi olursa gelirim :)

Burak Coskunirmak
18/05/2011, 11:32
o zaman bu iki yer üzerinde yoğunlaşalım.. arkadaşlar bu iki yer üzerinde düşündükten sonra yönetimle paylaşalım.. ;)

Onur.t-Jet
18/05/2011, 13:13
banada uyar heryer farketmez

fiko
18/05/2011, 13:43
Kartala gittik olmadı
Dragoosa gittik olmadı

tolga merhaba bir yer organize et çalışma saatim ,günüm uygun olursa gelirim olmazsa taksiyle gelirim çıkışta belki iş çıkar selamlar..organize et::)

PROTOS
19/05/2011, 15:50
emrah arkadaşımız çok güzel söylemiş.. havalar düzelmeye başladı hafif bahar havasındayken hem sıcak hem serin ikisinin bir arada olduğu bu havalarda piknik mangal güzel olur bncede.. ;)

benim 2 önerim olacak bana ikisi de uyar..
1- Polonezköyde bunu gerçekleştirebileceğimiz güzel yerler var istediğimiz birine gidip oturabiliriz. Hatta bi tanesi ailemle gitmiştim sabah gidilio belli bi para veriliyo akşama kadar istediğin kadar ye iç açık büfe yeşil alan da.. ama adını hatırlamıorum sorun değil öğrenirim bi şekilde.. ;)

2-çoookk eskiden tuninglinx diye bi site vardı belki eskiler hatırlar.. biz bi buluşma yapmıştık büyükçekmece gölünün kenarında bi yerdi.. hatta şimdi orada motorlarla offroad filan yapılıodu.. orası da göl kenarı yeşillik mangal temiz hava filan güzel bi yer.. orası da olabilir.. :)

1. şık mantıklı bence. Her şeyin hazır olması daha kolay.

Luc
20/05/2011, 17:12
Ben Üsküdar'dan geldim forum İstanbul'a hiçte sorun olmadı. Organizasyonun tarih ve saatini verin yer önemli değil, ben gelirim :)

Mr.Freeze
20/05/2011, 17:17
Ben de gelirim.

ceyhuncinar
20/05/2011, 18:25
Hala bekliyoruz :)

whitegold
20/05/2011, 18:58
istanbulda buluşma oluyor ve benım haberım yok he? ıyıkı bu sıra foruma gıremıyoruz he ıskartayamı atıldık noldu:):) cogu kiside cep telefonum vardır aslında aryıp soylerlerdı ama kımse aramadı:) neyse arkadşlar espırı yapıyorum iş yogunlugumdan dolayı sık sık gıremıyorum foruma konuyu okuyunca hemen daldım ıcıne uzun zamandır gorusemedıgım herkeze selam.benı tanıyan tanır bılen bılır ben her bulusmaya saat zaman yer hıc sıkıntı olmadan katılırım,ama sanırım gene bagzı arkadaslara mesafeler sıkıntı oluyor gıbı geldı bılmıyorum 2,trakya buluşmasını takıp eden varmı ama ben soyle bır tavsıyede bulunabılırım hepımız o bulumaya yogunlasırsak hem katılım artar hem ıstanbullu arkadaslar hasret gıderıp yenı arkadaslarla tanısmıs oluruz tabı bu benım nacızane fıkrım,şimdi, iki buluşmada ust uste gelcek ve katılım ıkıye boluncek o yuzden bence ıkı buluşmayı bırlestırelım derım bılmıyorum benım fıkrıme katılan olurmu?? bu arada acaba trakya buluşması nasıl olur dıye dusunenlere arsıvden gecen senekı buluşma resımlerıne bakıp degerlendırmelerını tavsıye ederım.:):) he bız her ıkı buluşmayada gıderız dıyen olursada eyvallah derım ben herseye varım:)saygılar hepınıze...

PLaTiNuN
20/05/2011, 20:51
Arkadaşlar bende bir süredir forumla ilgilenemiyorum buluşma istekleri gün geçtikçe artıyor ve sanırım kararsızlık hat safhada :) önümüzdeki hafta sonu çok önemli 8 sınavım var ve harıl harıl onlara hazırlanmaktayım...eğer ki birşeyler düzenlenemeyecekse katılmak isteyen arkadaşlar için bir buluşma düzenleyebilirim aramıza yeni katılan arkadaşlarla da tanışma olanağı sağlarız...Karar sizin...

whitegold
21/05/2011, 11:31
tolga arkadasımız bızım forumun ıstanbul organızasyon mudurudur:) duzenledıgı hıcbır bulusmada sorun yasamamısızdır son derece guvenebılırsınız arkadaslar:) tolga sana kucak dolusu tesekkurler tolgs:):):):):):):)

PLaTiNuN
21/05/2011, 13:51
Organizasyon bizim işimiz :D Alıntı oldu biraz ama neyse :D:D:D
Şaka bi yana maşukiye falan konuşuyoduk noldu Soner yattı mı o iş?

whitegold
21/05/2011, 14:53
tolgacıgım autoglym işiyle koşturuyorum bılıyorsun o yuzden ilgilenemdım mazur gorun lutfen tum arkadaslar.ama en kısa zamnda söz gıtcez inşallah,bide izmirden bı misafir beklıyoruz o kendını bılıyor ısım vermeyım yasemın ablama ayıp olmasın ısmını verıp :):) geldıgınde gıtcez dedık bakalım,inşallah kasımda flan gelmez oda yoksa pıknık yerıne kayak yapmaya gıderız:)

jrgakbulut
21/05/2011, 19:23
:) forum istanbul oldysa bide marmara forum lazım blusmaya bence :)

ceyhuncinar
24/05/2011, 19:43
7 Mayısta açtım konuyu arkadaşlar herkes tamam buluşalım diyor ama biz neyi bekliyoruz ? Kötü niyetle söylemedim ama böyle bekle bekle yazın tatilde kimseyi bulamayız sonra değil mi ?

Onur.t-Jet
25/05/2011, 10:04
evet bi organizetör lazım baş

fiko
25/05/2011, 18:24
Soner dükkan nerede takip edemedim .hayırlı olsun

whitegold
25/05/2011, 18:27
hadımköy alkent 2000 vıllalarının ıcınde fıkret agbıcıgım.bu arada trakya bulusmasına katılıyormısınız?,

acRep
25/05/2011, 20:58
Abi hadımköy alkent mi şu hani Kiptaş toki konutları falan var Jandarmanın ilerisinde orasımı oluyo alkent ?
Yoksa fatih ünv. nin ön tarafında otoban - e5 bağlantı yolundamı ??

Birde istanbulda yermi bulamadın abi orası ne öyleee ?? :D

ceyhuncinar
26/05/2011, 11:04
Organizatör arkadaşlara sesleniyorum biraz action lütfen :) en azından bir tarih belirleyelim ki ona göre ayarlayalım kendimizi....

ceyhuncinar
30/05/2011, 18:47
Herkese yardımları için teşekkür ederim anlaşıldı toplanmayacağız galiba kimseden hiçbir cevap yok istekde yok. 19 Haziran öncesinde kendi aramızda daha önceden buluşulan yerlerde görüşmek isteyen arkadaşlar varsa bu hafta sonu hariç diğer haftalar uygunum. Çooook ağır gidiyoruz Ramazan gelip çatıcak o zaman gelebilmem mümkün değil çok agresif oluyorum :)

caner_ege
30/05/2011, 20:43
arkadaşlar en son ki avcılar buluşmasına katılamadım ama söz bu buluşmada orda olucam... çok güzel olur biran önce bi etkinlik hazırlayıp buluşalım bencede...
herkese iyi sürüşler....

diesel32
02/06/2011, 17:39
bi arkadaşımız başka bir konuda evo'cuların ist. buluşması demiş ama bence herkesin olacağı bi buluşma olmalı... şöyle konuştuk orda özet geçersek, yeşilköy cnr'ın oralarda foto çekimi ardından sahilden konvoy yapıp florya sosyal tesisleri diye düşündük sizlerinde fikirlerini alalım... tarih konusu kararlaştıralım...

WiSTaRiA
02/06/2011, 18:42
Arkadaşlar 19 haziranda Trakya buluşması olduğundan İstanbul buluşmasına bu aralar kimse sıcak bakmaz kanaatindeyim... Arzu ederseniz Trakya buluşmasında görüşmek üzere...

emrahcelik
02/06/2011, 22:40
Ozaman Şöyle Yapalım Burda Ufak Bi Buluşma Yapalım İstanbulda Hani Trakya Bölgesine Gelemeyecekler İçin Sonrada Sizin Buluşmanıza Konvoy Halinde Gelelim Burdan Hem :Böylece Trakyaya Gelemeyecek İnsanlarıda Kazanmış Oluruz Tanışmış Oluruz Trakyaya Gelecek Arkadaşlarlada Güzel Bi şekilde gideriz değişik bişey olur varsa liderlik edecek ben uyum sağlarım bazı arkdaşlar beni yanlış anladı ben kimseyi ayırmıyorum isterse kaykayla gelsin önemli değil :)

ceyhuncinar
02/06/2011, 23:31
1. katılımcıyım arkadaşlar yalnız bu hafta değil yalova ya gideceğim ve haftasonu olmayacağım. Yer ve zamanı bildirmeniz yeterli. Ayrıca trakya buluşmasıyla alakası yok gelebilecek arkadaşlar gelebilir.

WiSTaRiA
02/06/2011, 23:31
Yapıcı olmak lazım kardeşim yıkıcı değil hiçbirr zaman... ;)

emrahcelik
02/06/2011, 23:36
Ben Asla Yıkıcı Davranmadımda :) bazı gpci arkadaşlar değişik bi tripteler anlam veremedim gereksiz sert çıkışlarına ama önemli dğeil büyüklük evocularda kalsın :) tabi bu şaka idi şimdi bu lafımıda yanlış anlayıp savaş ilan etmeyin biz bir fiat ailesiyiz :)hepimiz aynı fabrikanın bandından çıkmış aynı ustaların ellerinden geçmiş otomobillere biniyoruz kalitede aynı motorda aynı sadece benimki ahmet seninki mehmet değişen bişe yok :) önce saygı ve sevgi lütfen

Burak Coskunirmak
03/06/2011, 10:30
buluşmak isteyen arkadaşlar için;

şahsi fikrim 12 Haziran Pazar günü sabahtan herkes oyunu kullandıktan sonra buluşulabilir. yer rahat olması açısından caddebostan sahilde buluşulup ordan bir yerlere geçebiliriz. karşı taraf için de biri rahat rahat araba koyabileceğimiz bi yer söylesin iki yer arasında seçim yapalım..

KATILIMCI LİSTESİ:

1- Burak Coşkunırmak (İST/ANADOLU YAKASI)-T-JET 120HP
2-....

emrahcelik
03/06/2011, 11:10
Valla Biri Ayarlasın Bişeler Bende Artık Yeni Araç Alan Arkadaşları Görmek İstiyorum Bu Buluşmada Diğer Konuyu Bu yüzden açtık CNR FUAR merkezinin otoparkında fotoraf çekilip ordan konvoy halinde florya belediye tesislerine gitmeyi bir arkadaşla düşündük..sizce nasıl ama iyi bir tarih seçmek lazım kimse etkilenmemeli ben güzel bi liste yapıyorum özelden görüştüğüm insanların oturduğu semtleri ve cep numaralarını alıyorum böylece ortak bir bölge ayarlıcaz içimizde profesyonel fotoraf çekebilcek arkadaşlar varsa onlardanda rica ederiz çekerler resim bence burda şu şekilde bi liste yapmalıyız isim soyad - ve oturduğumuz şehir semti yazmalıyız ve cep numarası bu şekilde aynı bölgelerde olan arkadaşlar birlikte hareket edebilirler birbirileriyle haberleşebilirler...bunlar benim şahsi fikrim ama sizin fikirlerinizede uyarım neresi olasa gelirim fark etmez yeterki buluşalım :)

Burak Coskunirmak
03/06/2011, 11:15
buluşmak isteyen arkadaşlar için;

şahsi fikrim 12 Haziran Pazar günü sabahtan herkes oyunu kullandıktan sonra buluşulabilir. yer rahat olması açısından caddebostan sahilde buluşulup ordan bir yerlere geçebiliriz. karşı taraf için de biri rahat rahat araba koyabileceğimiz bi yer söylesin iki yer arasında seçim yapalım..

KATILIMCI LİSTESİ:

1- Burak Coşkunırmak (İST/ANADOLU YAKASI)-T-JET 120HP
2-....

Valla Biri Ayarlasın Bişeler Bende Artık Yeni Araç Alan Arkadaşları Görmek İstiyorum Bu Buluşmada Diğer Konuyu Bu yüzden açtık CNR FUAR merkezinin otoparkında fotoraf çekilip ordan konvoy halinde florya belediye tesislerine gitmeyi bir arkadaşla düşündük..sizce nasıl ama iyi bir tarih seçmek lazım kimse etkilenmemeli ben güzel bi liste yapıyorum özelden görüştüğüm insanların oturduğu semtleri ve cep numaralarını alıyorum böylece ortak bir bölge ayarlıcaz içimizde profesyonel fotoraf çekebilcek arkadaşlar varsa onlardanda rica ederiz çekerler resim bence burda şu şekilde bi liste yapmalıyız isim soyad - ve oturduğumuz şehir semti yazmalıyız ve cep numarası bu şekilde aynı bölgelerde olan arkadaşlar birlikte hareket edebilirler birbirileriyle haberleşebilirler...bunlar benim şahsi fikrim ama sizin fikirlerinizede uyarım neresi olasa gelirim fark etmez yeterki buluşalım :)

bu başlattığım listeye devam edelim o zaman.. bana da farketmez.. bence trakya buluşmasından önce en mantıklı tarih 12 haziran.. herkes oyunu sabahtan kullandıktan sonra gelebilir diye düşünüyorum.. öğleden sonra 2-3 gibi buluşabiliriz..

emrahcelik
03/06/2011, 11:58
Yada Sende bir liste yap gelebilecek arkadaşların hangi semtte oturduklarını ve cep numaralarını öğren bende ufak ufak topluyorum sonra burda aktiviteyi belirleriz herkezden okey gelirse senle birlikte oturur listedekileri ararız gelicek olanları teyid ederiz..yada herkez burayı takip etmiyebilir..haber vermiş oluruz..daha sağlıklı olur...buluşmadada trakyaya gelebilcek arkdaşları bi liste yaparız onlarlada o tarihte konvoy halinde buluşur gideriz ;)

Burak Coskunirmak
03/06/2011, 12:04
biraz önce diğer konuyu okudum da bir arkadaş doğru söylemiş.. büyük trakya buluşması öncesi insanlar kolay kolay kendini ayarlayıp gelemez.. ama bence burda gelebilecek arkadaşlar yazsınlar adlarını listeye.. önümüzde 1 hafta var.. durum değerlendirmesi yapalım.. hatta ben bu konuya bir anket ekleyeyim önce ona göre ilerleyelim..

Burak Coskunirmak
03/06/2011, 12:09
anket ekleyeyim dedim bulamadım.. anket ekleyebilen varsa şu şekilde bir anket eklemeyi öneriyorum..

Büyük Trakya Buluşması öncesinde 12 Haziran Pazar günü İstanbul buluşması uygun mudur?

a) Evet
b) Hayır

gibi bişey işte.. ekleyecek olan arkadaş düzenleyebilir.. :D

emrahcelik
03/06/2011, 12:11
Yok Yok İşi Ankete Dökersen Trakya Buluşmasını Baltalamış Gibi Oluruz Biz Mini Bir Buluşma Yapalım Sadece Gelebilen Gelsin veya Trakya Buluşmasına Gidemicek Arkadaşlar İçin İyi Olur Onlarında gönlü olmuş olur :) 15 araba olsak bile yeter bize gider fotoraf çekilirz gider biyerde çay içeriz veya yemek yeriz bi ince peşpeşe turlarız maksat namımız yürüsün :)

Burak Coskunirmak
03/06/2011, 12:13
farketmez hocam bana uyar.. ;) akşama konuya döner forumdaki arkadaşlar.. malum herkes bizim gibi vakit ayıramayabilir.. iş güç okul fln koşturuyor insanlar.. akşam bir liste yapalım sende yaz adını hocam listeye.. ondan sonra yer kolay.. sorun olmaz.. :)

emrahcelik
03/06/2011, 12:15
benim elimde şuan ufak bi liste var arkadaşlara rica ederiz burayada isimlerini yazarlar şimdi ben onların adına buraya yazmama ayıp olur :)

Burak Coskunirmak
03/06/2011, 12:20
tamam işte çözdük sorunu.. ;)

emrahcelik
03/06/2011, 12:28
önce yer belirlemek lazım napılcak ne edilcek sonra 12 haziran seçim günü uygunmudur bunları bu akşam konuşmak lazım..

levent08
03/06/2011, 12:37
selam ben gelirim

levent bayar 0505 594 14 80

Burak Coskunirmak
03/06/2011, 12:43
ben 12 haziran dedim herkes seçim dolayısı ile burada olacağı için muhtemelen sabahtan oyunu kullanan gelebilir gelmek isteyen.. ;) yer benim için farketmez.. bi aksilik kaza bela olmadığı müddetçe orda olurum.. sorun yok benim adıma.. ;)

KATILIMCI LİSTESİ:

1- Burak Coşkunırmak (İST/ANADOLU YAKASI)-T-JET 120HP- 0535 733 88 80
2- Emrah Çelik (İST/AVRUPA)
3- Levent Bayar(İST/-----)-0505 594 14 80
4- ......

burdan devam edelim.. :)

comanchee
03/06/2011, 12:49
Engin Pişkin ikametim rami -eyüp (ist. avrupa) mümkünse eğer 29 hazirandan sonra olsun iznide olacağım çünkü eğer öyle olursa ve aksilik yaşamazsam her türlü varım listeye beni yazın tüm grande ve evoculara selamlar hayırlı cumalar...:X

ceyhuncinar
03/06/2011, 14:25
Bende katılıyorum arkadaşlar :)

KATILIMCI LİSTESİ:

4- Ceyhun ÇINAR (İst/Avrupa) 554 421 1234

volkan611
03/06/2011, 18:34
buluşma tarihi ne zaman arkadaşlar :)

emrahcelik
03/06/2011, 20:06
kimse itiraz etmezse 12 haziran seçim günü olucak sabah herkez oyunu kullanır öğlen 1-2 sularındada buluşruuz..

wepster
03/06/2011, 21:08
Nerde bulusma ?

mm_isik
04/06/2011, 00:57
seni trakya buluşmasında da görmek isteriz yaylı wepster ;)
https://forum.grandepuntotr.com/toplantilar-bulusmalar/27043-geleneksel-2nci-trakya-bulusmasi-11.html#post530738

can-asan
04/06/2011, 14:47
hem trakya buluşmasına hemde bu buluşmaya gelmeyi çok istiyorum ama ailesel sağlık problemlerinden dolayı katılamayabilirim. kesin değil gelip gelememem ama yazdım yinede listeye adımı...

KATILIMCI LİSTESİ:

4- Can Aşan (İST/ANADOLU) (kesin değil)
5-

diesel32
04/06/2011, 19:38
KATILIMCI LİSTESİ:

4- Can Aşan (İST/ANADOLU) (kesin değil)
5- Serhat Sağlam (İST/AVRUPA)

wepster
05/06/2011, 03:09
seni trakya buluşmasında da görmek isteriz yaylı wepster ;)
https://forum.grandepuntotr.com/toplantilar-bulusmalar/27043-geleneksel-2nci-trakya-bulusmasi-11.html#post530738

Abi trakya bulusmasi cok zor :(

ceyhuncinar
05/06/2011, 05:02
Katılım listesinde bende vardım biri beni fena kaynatmış :)

emrahcelik
05/06/2011, 16:03
Ya Arkdaşlar Herkez Gelicez Diyorda Tarihe ve Napılcağına Kimse Bişey Demiyor..12 haziran seçim günü öğlen 1 de CNR Fuar Merkezinin Otoparkında Toplanıp Florya Belediye Tesislerine Gitmeye Herkez Okeymi :) Birde İnce Detayları Atlamayalım Seçim Günü CNR otoparkına girebilicezmi ve belediye tesisi açık olucakmı yemekmi yicez yoksa oturup çaymı içicez ona göre hazırlıklı gelelim

ceyhuncinar
06/06/2011, 18:46
Kimseden cevap yok ben kendi fikrimi söyleyeyim. Cnr fuar ı eğer ki açık olursa görüşebiliriz uygundur. Florya ibb içinde çay ve otoparkı müsait olacağını düşünüyorum seçim günü olduğu ve erken görüşeceğimiz için yer sorunu da olmaz. Herkes netleştirirse gelip gelemeyeceğini ona göre karar verilir arkadaşlar.

mm_isik
06/06/2011, 22:51
Abi trakya bulusmasi cok zor :(

:) zor olmasın,hadi gayret :)

tevfikoguzhanyilmaz
06/06/2011, 23:30
Seçim zamanı İstanbul'da olmayacağım, ama küçük bir ihtimalde eğer istanbulda olursam ben de katılmak isterim sizlere...

emrahcelik
07/06/2011, 02:07
Valla Ben Sizinleyim Her Türlü Elimde 10 adet evocu arkadaşın numarası var onlarıda 1-2 gün önceden arayıp görüşcem burda liste falan yapmaya gerek yok yer mekan belli ben kafadan gidicem gelen gelir ordayız yani :) cnr fuar merkezinin otoparkında 1 de gelip 1.30 a kadar bekleriz

Castell
07/06/2011, 08:11
Arkadaşlarr buluşma olursa haber verin kesinn katılmayaa çalışırım

jrgakbulut
07/06/2011, 09:05
arkadasım seçim günü olurmu yA :) ben görevliyim mesela gelemem ondan :)

emrahcelik
07/06/2011, 12:49
Bu Görevliyim Diyen 2 inci arkadaş 2-3 kişi daha görevli çıkarsa bu iş yaş Acaba Buluşmayı Pazar Akşamınamı Ertelesek Merterdeki Real alışverişmerkezinin bir diğer adıyla merter meydanda diolar otoparkın en üstüne çıkar diziliriz orda otururuz 1 saat kahve dünyası gibi bişey var çay kahve içeriz hem çay içtiğimiz yer balkon gibi otoparkla iç içe arabalarda göz önünde olur ve orası aydınlık hemen dibindede minik bi go kart var isteyenlerle gokart yaparız hatta tam gene otoparkın içinde lunapark var çarpışan arabaya veya daha tehlikeli şeylerede binebiliriz :) değişik bi aktivite olur ordanda konvoy halinde çıkar merter mc donalda gideriz milkshake dondurma yemeye :D varmı daha ilginç fikirleri olan bide onları duyalım

acRep
07/06/2011, 13:12
Bu Görevliyim Diyen 2 inci arkadaş 2-3 kişi daha görevli çıkarsa bu iş yaş Acaba Buluşmayı Pazar Akşamınamı Ertelesek Merterdeki Real alışverişmerkezinin bir diğer adıyla merter meydanda diolar otoparkın en üstüne çıkar diziliriz orda otururuz 1 saat kahve dünyası gibi bişey var çay kahve içeriz hem çay içtiğimiz yer balkon gibi otoparkla iç içe arabalarda göz önünde olur ve orası aydınlık hemen dibindede minik bi go kart var isteyenlerle gokart yaparız hatta tam gene otoparkın içinde lunapark var çarpışan arabaya veya daha tehlikeli şeylerede binebiliriz :) değişik bi aktivite olur ordanda konvoy halinde çıkar merter mc donalda gideriz milkshake dondurma yemeye :D varmı daha ilginç fikirleri olan bide onları duyalım

Mantıklııı :whoosh00: Tavsiye edilebilir..

diesel32
07/06/2011, 19:54
akşam kaç gibi olcak? çok geçe kalmayalım foto çekilme işi zor olur...

emrahcelik
08/06/2011, 02:27
Bahsettiğim alan Aydınlık sayılır zifiri karanlık dğeil ayrıca profesyone bir makinası olan varsa resime yardımcı olur sağlam flashlı bi alet için :) karanlık sorun olmicaktır :D Ayrıca Açık Konuşayım Benim İçin Biyere Gitmek Resim Çekmek Hiçbiri Önemli Değil Maksat Bir Araya Gelip Tanışalımda Gerisinin Önemi Yok :)

jrgakbulut
08/06/2011, 09:32
aynen aksam 9-10 gibi yapalim su işi merter real olabilir otopark sorunuda yok orda gayet geniş ferah bi alani var mado var orda takiilabilirz:) ama aksam yapicaksak pazarı beklemek zorndada degiliz bence cuma yada cumartesi daha iyi olabilr:)cuma aksami gidelim bulusalim sonra batak oynamaya y.koye geçeriz:D:D

wepster
08/06/2011, 11:03
yeşilköyde arabaları koycak yer bulmak cok zor.

jrgakbulut
08/06/2011, 11:36
:) gelen gelir ya yesilkoyde toplanalim demedim :) realde toplanilir sonra isteyen gelir bide mizahsen yonden solemiştim :)

emrahcelik
08/06/2011, 12:01
Valla Ben Batak Bilmem :) Nedir Bu Kumar Sevdası..ozaman tophaneye inelim realden park sıkıntısıda olmaz pazar veya - cuma olursa tabi park sıkıntısı olmaz batak oynuyan batak oynar bizde oturur muhabbet ederiz nargile içeriz falan filan ama cumartesi gecesi heryer full çakılı dolu olucak istediğimiz organizasyonu trafikten kalabalıktan yapamayız...valla çabuk kesinleştirelim herkeze söyliyelim zaman yanaştı işler iyice zorlaşıyor.. :)

jrgakbulut
08/06/2011, 16:22
cuma aksami real diyorum benim kendi gorusum arkadaslar :)

emrahcelik
08/06/2011, 17:03
Her Nekadar Beni facebooktan Silsende bende sana uyarım güneş akbulut :) eğer diğer arkadaşlarda okey derse cuma akşamı real otoparkı olsun

Mr.Freeze
08/06/2011, 17:15
Cuma aksam olursa ben de gelirim

diesel32
08/06/2011, 18:24
Her Nekadar Beni facebooktan Silsende bende sana uyarım güneş akbulut :) eğer diğer arkadaşlarda okey derse cuma akşamı real otoparkı olsun
bu cuma mı toplanıyoruz? saat kaç gibi olcak?

jrgakbulut
08/06/2011, 21:05

kardeşim ben facebooka girmem ki hiç o yuzden silmiş olamam:D anca telefona gelio ordan bakiyorum :) yanlıslk olmstr :)

jrgakbulut
08/06/2011, 21:07
bence cuma daha uygun pazara gore seçim var çunku aksamda seçim sonuclarını takip ederiz onemli sonucta:D

ceyhuncinar
08/06/2011, 23:08
Cuma günü olursa gelemem ben hem mesai günüm hem spor var vs. vs. c.tesi ya da pazar günü uygunum 2 günde görüşebiliriz sorun değil :) ne yapacağımız önemli saydığınız her yer bana uygundur batakta bilirim :)

emrahcelik
09/06/2011, 02:42
Arkadaşlar Cuma Günü Merter Realde Otoparkın En Üst Katında Açık Olan BölümDe yani Toplanıyoruz Gelmek İsteyen Vuyursun saat 8:30 da orda olucaz 1-2 saat maksimum takılır bişeler içeriz veya bi aktivite orda Hızlı Biçimde Düzenleriz Önce Bi Toplanalım Kaç Kişi Olucaz Canlı Görelim :)

jrgakbulut
09/06/2011, 08:40
cuma aksam 8.30 sa ben varım yaz listeye kardeşim telimi biliyosun :)

Mr.Freeze
09/06/2011, 08:56
Ben de geliyorum ama yeri tam olarak tarif edermisiniz?

emrahcelik
09/06/2011, 09:16
Evet Bu Cuma Akşamı 8:30 Da Merter Meydanda Bir Diğer Adı Olan Real Alışveriş merkezinde Buluşuyoruz..Kesin Karar Verilmiştir...Lunaparkın ve Go-Kartın Bulunduğu En Üst Otoparkta Olucaz..Otoparkın Çok Yoğun Olma İhtimaline Karşı Diğer Alt Katlarda Veya Ön Cephedeki Otoparktada Buluşabiliriz..bilginize..Yeri Bilmeyenler İçin Kısaca Tarif Edeyim..Topkapı İstikametinden Gelicekler Merter Mc Donalda Girmeden Yan Yola Girmeleri Lazım Yan Yolu Takip Edicekler Merter Mc Donalds Geçtikten Sonra Sağınızda Benzinci Görüceksiniz Ve Güngören Tabelası Ordan Giriceksiniz Solunuzda Tramway Yolunu Görüceksiniz Tramway Yolunu Takip Edin..Solunuzda Alışveriş Merkezini Göreceksiniz..Efes Pilsen Fabrikasının Yanında Kalıyor..AtatürkHavaalanı -Yenibosna Tarafından Gelicek Arkadaşlarda Bakırköye Geldiğinde E-5 Üstünde Sağınızda Tonton Sucuk - Köfteciyi Görücek ve Boyner Mağazasının Binasını Görücek..Gördüğünüz Gibi Sağdan Yan yola Girin Aslında Yan Yola Ne Kadar Erken Girerseniz Sizin İçin Rahat Olucaktır....Yeni Yapılan Marmara Forumun Oraya E-5 Ten Giriyorsunuz Aşağı Yola İndiğiniz Gibi Yol Çatal Oluyor Biri Köprü Üstüne Çıkıyor Diğer Yol Marmara Foruma Gidiyor..Siz Köprü Üstüne Çıkıp Aynen Ters İstikamete Dönüyorsunuz Yolun Solunda Gidin Hep Asla Sağ Taraflara Girmeyin :) Hep Solu Takip Edin Köprünün Altından Geçiceksiniz Ve Sizde Tramway Yolunu Görüceksiniz Yolu Takip Edin Solda Görüceksiniz..Acil Durumlar İçin Ben Telefon Numaramı Vereyim... 0554 530 89 98....Bu Arada Cuma Trafiğinide Göz Önüne Alarak Söyliyim Trafiğin Yoğun Olma İhtimali Yüksek Ona Göre Tedbirinizi Alırsınız Acele Etmenize Gerek Yok Biz Ordayız :) Bir Yere Kaçmıyoruz..

wepster
10/06/2011, 11:58
Bende gelirim ama 9 u gecer kunt abi ararim seni ;)

emrahcelik
10/06/2011, 12:12
Bu Akşam Kesin Gelen Var Dimi Gidipte Tek Başıma Beklemiyim Orda :)

Mr.Freeze
10/06/2011, 12:18
Ben kesin geliyorum

emrahcelik
10/06/2011, 12:32
Tamam Abi Bir kişinin Geliceğini Bilsem Bile Gelicem :) Ben Beyaz Punto Evo Cam Tavanlıyım

Mr.Freeze
10/06/2011, 12:45
Ok ben de beyaz evo cam tavansiz aynalarinda siyah beyaz kareler olanim :)

Burak Coskunirmak
10/06/2011, 14:00
arkadaşlar maalesef ben gelemiicem.. salıdan beri gelişmeleri takip edemedim o yzdn yeni öğreniyorum yeri ve zamanı.. bu akşam şirket yemeğimiz var ve arabayla değilim tekne de olacağımız ve alkol alacağımız için arabayla gitmiicem.. bu sebeple teknede işimiz bitince de size katılamayacağım üzgünüm.. haftaya pazar trakya buluşmasına gelecek arkadaşlarla görüşmek üzere.. iyi eğlenceler.. ;)

ceyhuncinar
10/06/2011, 14:26
bende geleceğim ama uzun süre kalamayacağım istanbul ilk buluşma olacağı için katılacağım demiştim

Mr.Freeze
10/06/2011, 15:12
Bende gelirim ama 9 u gecer kunt abi ararim seni ;)

Tamam Gokay cim biz orada olacagiz

emrahcelik
10/06/2011, 15:47
Daha İyi Çok Kalabalık Olmasın Zaten Sayılı olursak daha rahat tanışırız :) Tamam Kısa Olsun Maksat Kimlerin Bu konularda daha ilgili olduğunu görmüş oluruz..bir dahaki buluşmamızda daha kapsamlı bişeler ayarlarız..ve birbirimize yabancılık çekmeyiz :)

AlemCi_SeRSeRi
11/06/2011, 11:08
Merhaba Arkadaşlar Ben Fatih Emanet --Emrahçelik üyeliğini bıraktım kendime bu üyeliği açtım bilginize :) Öteki Arkadaşımın Üyeliğiydi..

Mr.Freeze
11/06/2011, 12:04
Guzel bulusma idi

StrawBeeRy
11/06/2011, 12:09
Merhaba Arkadaşlar Ben Fatih Emanet --Emrahçelik üyeliğini bıraktım kendime bu üyeliği açtım bilginize :) Öteki Arkadaşımın Üyeliğiydi..

Hoşgeldiniz kendinizi tanışma bölümündede tanıtırsanız seviniriz

AlemCi_SeRSeRi
11/06/2011, 12:16
Madem Prosedür Bunu Gerektiriyo..Tanışalım :) Evet Kunt Abi Tam düşündüğüm gibi çok kalabalık olmadı sakin güzel birbirimizi daha çabuk tanıdık sanki hepinizi 10 senedir tanıyo gibiyim :)

StrawBeeRy
11/06/2011, 12:18
Madem Prosedür Bunu Gerektiriyo..Tanışalım :) Evet Kunt Abi Tam düşündüğüm gibi çok kalabalık olmadı sakin güzel birbirimizi daha çabuk tanıdık sanki hepinizi 10 senedir tanıyo gibiyim :)
prosedürden ziyade bu konuyu okumayan üyelerimiz olabilir. :)

ceyhuncinar
11/06/2011, 17:26
Evet güzel buluşmaydı ama tek GP ben vardım ve zamanım kısıtlıydı :)

PLaTiNuN
11/06/2011, 17:47
Bende diyordum Emrah ne zaman evo aldıda haberimiz yok...

jrgakbulut
11/06/2011, 21:35
Evet güzel buluşmaydı ama tek GP ben vardım ve zamanım kısıtlıydı :)

aynen çok guzel bi blusmaydi yok kardeşim sonra bi arakdasımız daha geldi gp

AlemCi_SeRSeRi
12/06/2011, 01:50
İyi Oldu Bölge İçinde Birbirimizi Tanımış Olduk..Kadroda Gelemeyenler Vardı Onlarlada İnşallah Trakya Buluşmasında Tanışcaz..

csalli
16/06/2011, 16:57
Resim çekmediniz mi ? :)

nemss1306
26/06/2011, 10:36
bız askerlık yapalım ıstanbul bulusma yapsn tolga abı yakısıomu hec sna :)

comanchee
29/06/2011, 19:28
izine denk geldi yoksa sizlerleydim kısmet değilmiş

ademc
29/06/2011, 19:39
arkadaşlar bende yeni katılmış olmama rağmen buluşmak ve tanışmak istiyorum... bende avrupa anadolu fark yapmaz dizelim heryere gelirim:dribble0::dribble0:fakat diğer arkaşlarında dediği gibi park olayı önemli bence o kadar aracın rahatca park edilebileceği bir yer olmalı uzak olması bence sorun değil gönüller bir olsun yeterki....

ozgurdegerli
02/07/2011, 01:15
arkadaşlar merhaba yarın cumartesi doğal olarak pazar günü iş mesai yok cumartesi akşamı yani yarın akşam bir bostancı ortak nokta olarak gelebılıcek arkdaslar bulusalım muhabbetımızı edelım tanısalım derım ben yarın aksam ıcın bostancı yanı caddebostan mıgrosun bıraz ılerısınde beklıyor olucam :D 34 FA 7206 tekno gri :) guzel bı sahıl turu ardından muhabbet cay vs :) saat 21:00 07.02.2011 num:05426225530 özgür değerli

LorDracula
02/07/2011, 13:11
kimseden ses cıkmıyor sanırım

ozgurdegerli
02/07/2011, 18:43
katılmak gelmek gorusmek bulusmak ıstıyen arkdaslarla aksam yazdıgım caddebostan mevkiinde bulusmak uzere hoscakalın :9