PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EcoDriver Hakkında Soru

zafer murat
05/05/2011, 14:44
Arkadaşlar mrb fiatın bildiğiniz gibi ecodriver programı var sürüş tarzını ölçüyor Bende bunu yükledim ve usb bellek takılı halde bayadır kullandım fakat pcye taktığımda ilk bunu araca taktığım günü görmüş daha 4 günlük veri lazım diyor 28 Şubatta ilk verileri görmüş aradan 4,500Km geçmiş hala ilk verileri görüyor diğerleri görmemiş birde bir sorum olacak aracı çalıştırdığım zaman bellek takılı vaziyette iken güncelleme başladı diyor sonra güncelleme tamamlandı usb belleği çıkartın diyor çıkartıyorum radyo foksonyonlarım çalışmıyor illa direksiyondan kumandadan blume menüsüne girip sesli olarak ÇIK komutu verdikten sonra normal haline dönüyor.Blueme ve özellikle ecodriver konusunda deneyimli arkadaşların cvpları bekliyorum şimdiden teşekkürler...

zafer murat
05/05/2011, 14:45
Son olarak Bu bluemede gelen msjları okuma özelliği var fakat cep telefonuma gelen msjları bir türlü okutamadım bluemeden bakıyorum msj yok diyor.Aslında o zaman msjlar geliyor telefonuma

rou48
05/05/2011, 21:45
slm bende kullanıyorum ecodriveri .
öncelikle flash diskin içine kurulum için bazı dosyalar kopyalıyor. iFiat klasörü haricindekileri sil yoksa her aracı çalıştırdığında güncelleme yapılıyor uyarısı alırsın.
cep telefonunun uyumlu olması lazım blue&me ile uyumlu değilse bu özelliği kullanamazsınız.

zafer murat
05/05/2011, 21:54
ama ben gelen çağrıları aramaları v.s yapabiliyorum Nokia 6700Clasic telefonum bu arada

rou48
05/05/2011, 21:58
ama ben gelen çağrıları aramaları v.s yapabiliyorum Nokia 6700Clasic telefonum bu arada

bakın burada hangi telefonlarla mesaj okuyucusunun kullanılabileceği var bi inceleyin ..

Telefonlar (https://www.fiat.com.tr/Pages/tr/hakkinda/BlueMe/fonksiyonlistesi.html)

IVAA
06/05/2011, 00:55
zafer belleğin içinde instalxx diye bir dosya olması lazım onu sil durum düzelecektir. ayrıca sony ericson W810 bütün özellikleri destekliyor. ne yazıkki nokianın çoğu modeli mesaj kısmını desteklemiyor.