PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Duologic hidroliği sesi hakkında önemli

BLUEMAN
04/05/2011, 00:56
Arkadaşlar bu gün bir köy yoluna girdim yanlışlıkla ve köy yolu asfaltlı fakat asfalta bu bildiğimiz yollarda geniş asfalt yükselteci yapmışlar ve uzaktan fark edemedim araba yaklaşık ya 30 yada 50 km ile üzerinden geçtim sanki zıplama sesi ile altını vurma sesi hissettim ama emin değilim aracı sağa çekip yolu kontrol ettim ,asfalttaki tümsek sanırım on santim yolu boydan boya kaplayan bir metre genişliğinde bir asfalltan bir tümsek heralde araçlar yavaşlasın diye yapmışlar sadede gelirsem şöyle bu olay olduktan sonra aracımı akşam park ettim sonra işim çıktı akşam araca binmek için gittiğimde kapıyı hani açarken duologiclerdeki hidrolik sesi normalden çok farklı geldi daha öncesi uzun ,ince vede nazik bir sesi vardı fakat şimdi kısa tonlu ve daha yüksek sesli bir hidrolik sesi duydum sizce ne olmuş olabilir bir fikri olan varmı gerçi yarın sabah ta kontrol edeceğim belki akşam sessizlği dir farklı gelmiştir diyorum ama ginede sizlere bir danışmak istedim.

smartmavi
04/05/2011, 08:58
Şanzımanda sıkıntı olsa mutlaka uyarı lambalarından biri yanardı.

comanchee
04/05/2011, 10:45
3 Defa bende çarptım 30-40 km hızla 10 cmden yüksekti bir sıkıntı olmadı.... akşam 10-11 sıralarında 2 sinde hava yağmurluydu farketmedim diğerinde ise kasis olmayan iyi bildiğim bir yola kasis yapmışlar gün içerisinde akşam gidişte makum kütlettik....Bu kasisleri yapan arkadaşlar yoldan başa bir renke boyasalar.Amaçları güya bizi yavaşlatmaka ama birgün öldürecekler bizi ama ne zaman.Geçmiş olsun.Aracınız sıfırdı galiba yinde bir servise gösterin içiniz rahatlar.

E_N_D_E_R_
04/05/2011, 17:53
Rahat ol biraz çin malı teneke oto değildir puntolar....

krm1983
04/05/2011, 18:06
o kadar bir darbede zarar göreceğini sanmıyorum

BLUEMAN
04/05/2011, 19:30
3 Defa bende çarptım 30-40 km hızla 10 cmden yüksekti bir sıkıntı olmadı.... akşam 10-11 sıralarında 2 sinde hava yağmurluydu farketmedim diğerinde ise kasis olmayan iyi bildiğim bir yola kasis yapmışlar gün içerisinde akşam gidişte makum kütlettik....Bu kasisleri yapan arkadaşlar yoldan başa bir renke boyasalar.Amaçları güya bizi yavaşlatmaka ama birgün öldürecekler bizi ama ne zaman.Geçmiş olsun.Aracınız sıfırdı galiba yinde bir servise gösterin içiniz rahatlar.

evet aracım sıfırdı bu gün baktım seste pekde birşey farketmedim ama ginede insan sese dikkat ediyor neden değişti diye

BLUEMAN
04/05/2011, 19:31
Rahat ol biraz çin malı teneke oto değildir puntolar....

evet haklısınız valla,galiba biraz hüsnü kuruntu yaptık bu gün seste pek bi şey anlamadım ama ilerleyen zamanlarda daha iyi takibini yaparım