PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 1.3 Mjet Punto Aranıyor

van_hoijdonk
22/04/2011, 16:12
- Keyfe keder satıyorum deyip de 5 bin lira fazla istemeyen;
- Değişeni yok deyip arabası pert çıkmayacak
- Boya yok deyip komple boyalı çıkmayacak,

bir araç aranıyor.

Boya da olur değişen de olur, yeter ki bunlar expertizde ortaya çıkmasın önceden bilelim ona göre bakalım araca...

2006-2007 max. 100-120 bin km'de araç bakıyoruz...

akadircaya
23/04/2011, 23:05
özel mesaj attım arkadaşım..

van_hoijdonk
23/04/2011, 23:23
Cevapladım 1. mesajınızı ama 2. için bir süre beklemek gerekiyor yazıyor. 10 dk sonra cevap atacağım tekrar. ;)

SRDR KRKC
23/04/2011, 23:51
Hatasız Orjinal Aracım Var 63 Binde Ama Keyfe Keder 3 Bin Lira Fazla İstiyorum Sana Göre Onun İçin Umarım İstediğin Aracı Bulursun :)

van_hoijdonk
24/04/2011, 00:06
Hatasız Orjinal Aracım Var 63 Binde Ama Keyfe Keder 3 Bin Lira Fazla İstiyorum Sana Göre Onun İçin Umarım İstediğin Aracı Bulursun :)

Umarsım siz de istediğiniz fiyata satarsınız. :)

Eğer varsa ilanınız bakalım 3 bin düşüğünü öneririz biz de. :D

SRDR KRKC
24/04/2011, 00:07
Umarsım siz de istediğiniz fiyata satarsınız. :)

Eğer varsa ilanınız bakalım 3 bin düşüğünü öneririz biz de. :D

Tşk Ederim Yarın Müşterisi Geliyor Bakalım Anlaşabilirsek Vericez :) Ben Senin Düşündüğün Fiyatları Tahmin Ediyorum Öyle Bir Araç Değil :)

van_hoijdonk
24/04/2011, 00:08
Tşk Ederim Yarın Müşterisi Geliyor Bakalım Anlaşabilirsek Vericez :) Ben Senin Düşündüğün Fiyatları Tahmin Ediyorum Öyle Bir Araç Değil :)

Ben yine de pm atayım. :)

van_hoijdonk
24/04/2011, 00:25

Hayırlı olsun gerçekten dediğiniz gibi araç ve değerinde de haklısınız ama bize gelmez. :)

Kronokrator
24/04/2011, 01:33
keyfe keder 5 bin fazla istiyorum ben. adı üstünde keyfe keder ...

inş. bulursun.

van_hoijdonk
24/04/2011, 02:13
keyfe keder 5 bin fazla istiyorum ben. adı üstünde keyfe keder ...

inş. bulursun.

Aslında keyfe keder satış diye bir şey yok, olur da bir enayi bulursam satışı da denebilir ona, 2006 puntoya 25 bin fiyat çeken adam var bunun neresi keyif neresi keder? :)

krakercocuk
24/04/2011, 02:52
vanhoydonk sezon yaz sezonu fiyatlar normal..arac almak ısteyen bıraz bıraz enayi olmak zorunda senın deyımınle

van_hoijdonk
24/04/2011, 18:34
vanhoydonk sezon yaz sezonu fiyatlar normal..arac almak ısteyen bıraz bıraz enayi olmak zorunda senın deyımınle

2006 100 binde araca muhtelif değişenler var 22 bin lira normal mi?

Ya da 2008 140 binde 3 parça değişeni olan araca 24 bin lira?

Normal diyorsanız daha bir şey diyemem...

mrfee
24/04/2011, 18:47
20 bin tl ye active dizel 100 bin km civarı bulabilirsin bence 2006-2007 hatta 2008

van_hoijdonk
24/04/2011, 19:52
20 bin tl ye active dizel 100 bin km civarı bulabilirsin bence 2006-2007 hatta 2008

E zaten ben de bunu diyorum tutup da 15 bine aramıyorum ki. ;)

Arabanın ederini veririm ama tutup da 24 bin diyen adama telefon bile etmem...

karakazim
24/04/2011, 21:22
2006 100 binde araca muhtelif değişenler var 22 bin lira normal mi?

Ya da 2008 140 binde 3 parça değişeni olan araca 24 bin lira?

Normal diyorsanız daha bir şey diyemem...

1.3 mjet 2007 95binde değişeni(2kapı) var 20 binlira ama satılmadı bu normalmi ? ne keyfe keder nede enayi arıyoruz.
insanların değerini ödeyip araç satınalmaları enayilik değil. araba adamın 50 de ister 20 de, sana yada bana uymazsa fiyatı almayız olur biter.illa birinin acil paraya ihtiyacı çıksın, sıkışsında, fiyatı düşürmesini Mİ beklemek lazım

MURAT34
24/04/2011, 22:41
1.3 tek kapı 90 6 ileri 25 istiyorum 55.binde ne diyosun buna peki kardeşim değişen yok araç full...skydome dahil...2006 model

Kronokrator
24/04/2011, 23:13
16 bin'e palio satan var hemşerim bu memlekette. kusura bakmada kimse 16 bin'e puntosunu satmaz. anca perte çıkan arabayı verirler 16'ya.

ayağını yorganına göre uzat demiş atalarımız. kusura bakma 26'binin yoksa es geçiceksin, cebindeki para kadar araç bakacaksın.

van_hoijdonk
24/04/2011, 23:48
16 bin'e palio satan var hemşerim bu memlekette. kusura bakmada kimse 16 bin'e puntosunu satmaz. anca perte çıkan arabayı verirler 16'ya.

ayağını yorganına göre uzat demiş atalarımız. kusura bakma 26'binin yoksa es geçiceksin, cebindeki para kadar araç bakacaksın.

Pardon punto evo mu bakıyoruz 26 bine? Grande Punto 1.3 multijet tanıtayım isterseniz baktığımız aracı.

Ayrıca 16 bin liraya arıyorum dediğimi gösterebilir misiniz bana veya 16 bin gibi bir meblağ nerede geçmiş?

Ayağımızı yorganımıza göre uzatıyoruz sen merak etme, tek amacım kendi malını bi *** sanan adamlardan araç almamak, hakkını isteyenlerden bütçeme göre araç almak...

Altın değil bu araba; değeri artmaz düşer ve belirli bir noktadan sonra sabit kalır. Punto 2006 model piyasası örneğin 18 binse bu araç 5 sene sonra 10 bin olmaz bana piyasayı öğretmeye kalkma...

van_hoijdonk
24/04/2011, 23:49
1.3 tek kapı 90 6 ileri 25 istiyorum 55.binde ne diyosun buna peki kardeşim değişen yok araç full...skydome dahil...2006 model

Valla dostum aracın benim aradığım şartlarda değil ama skydome vs. tabiki piyasadan fazlası mutlaka vardır.

Beni aşar teşekkür ederim. Gönül ister skydome'lu araca binmek ama şuan için imkansız...

Kronokrator
24/04/2011, 23:56
arkadaşım, bu bakış açısıyla araba bulamazsın onu diyorum sana. cebindeki para ne kadar? atıyorum 20 bin var cepte. o zaman 25 binlik araba görünce küfür etmiceksin. öyle bir hakkın yok. paran kadar hakkın var. isteyen istediği parayı ister arabasına. kimseye karışamazsın ki bu kadar?

adamlar 99 model corallaya 19 bin istiyorlar bu memlekette. şimdi grande puntosu olan adama koymazmı aynı paraya aracını satmak?

van_hoijdonk
24/04/2011, 23:57
1.3 mjet 2007 95binde değişeni(2kapı) var 20 binlira ama satılmadı bu normalmi ? ne keyfe keder nede enayi arıyoruz.
insanların değerini ödeyip araç satınalmaları enayilik değil. araba adamın 50 de ister 20 de, sana yada bana uymazsa fiyatı almayız olur biter.illa birinin acil paraya ihtiyacı çıksın, sıkışsında, fiyatı düşürmesini Mİ beklemek lazım

Bakın ne diyorsunuz? 2 kapı...

Bu ülkenin belirli ön yargıları vardır her ne kadar bana göre yanlış olsa da piyasaya göre;

3 Kapı araç zor satılır;
100 bini aşan motor biter (çok büyük saçmalık)

Bu ve bunun gibi ön yargılar sizin satışınızı zorlaştırıyor yoksa aracınız 20 bin edebilir 22 bin edebilir ya da 18 bin olabilir ama alıcısının çıkması gerekiyor. 3 kapı aracı arayan ile 5 kapı aracı arayan arasında fark vardır dolayısıyla 5 kapı ilanı 10 kişi arıyorsa 3 kapı araç için 3 kişi arar dolayısıyla satış süreniz artar...

Nedense kimse anlamaya çalışmıyor, ben kimseye 10 bin liraya bana punto satın 15 bin liraya satın demedim, sadece değerini isteyenle konuşmak istiyorum dedim, yoksa dediğiniz gibi araç adamın 50'de ister 100'de ister 1000'de ister ama onu isteyen adam bana ne yazsın ne telefon bıraksın ne de zamanımı çalsın, böyle boş işlerle uğraşacak bir zamanım yok şuanda. Ales'i bugün atlattım, üniversite bitirme tezi yazıyorum ve aynı zamanda çalışıyorum dolayısıyla adam telefon bırakıyor arıyorum benim minimum 30 dk'mı çalıyor böyle günde 3 kişi ile konuşsam 1.5 saat yapar keza telefon parası da cabası...

Anlamak istemeyene anlatmaya çalışmayacağım artık, ne sizin elinizdeki ne de bir başkasının elindeki araç altın değil dolayısıyla pazarda oluşan bir fiyatı var ben de bu fiyatlara araç bakıyorum diyorum daha açık nasıl söyliyeyim?

Var mı 2006 active aracını 100 bin km'de 25 bin liraya satabilecek babayiğit? Varsa ona ben sattığı şekilde 100'lerce punto getirebilirim, adam bana buradan telefon gönderiyor arıyorum bi de utanmadan diyor ki 25 bin lira istiyorum aracın kaç binde? 100 bin, değişen boya vs? 3 parça değişen var 2 kazası çıkıyor (aktif trafikte)

İşte bunlara bakmıyorum ben siz anlamak istemeseniz de...

van_hoijdonk
25/04/2011, 00:00
arkadaşım, bu bakış açısıyla araba bulamazsın onu diyorum sana. cebindeki para ne kadar? atıyorum 20 bin var cepte. o zaman 25 binlik araba görünce küfür etmiceksin. öyle bir hakkın yok. paran kadar hakkın var. isteyen istediği parayı ister arabasına. kimseye karışamazsın ki bu kadar?

adamlar 99 model corallaya 19 bin istiyorlar bu memlekette. şimdi grande puntosu olan adama koymazmı aynı paraya aracını satmak?

İşte ben bu adamlar bana mesaj yazmasın diyorum ilk mesajda bahsetmeye çalıştığım o. 99 model coralla arıyor olsam 19 isteyene de aramasın derim, çünkü bu adamla neyin pazarlığını yapıcaz ki elindekini altın sanıyor...

Küfür etmiyorum zaten, satamaz diyorum ve satamıyor da. 3 aydır sahibinden.com üzerinden son 1 ayı yoğun olmak üzere araç bakıyorum ve son 1 ayda satılan punto sayısı (istanbul-sahibinden 2006 ve üzeri - dizel arama kıstasıyla) 10 tane yok, çünkü haddinden fazla istiyor satıcı bunu ben neden arayayım ki adamın arabası örneğin 20 bin eder ben adamı arayıp 20 bin veriyorum demem bu ona küfürdür, 25'e satamayışını aylarca görürüm...

Kronokrator
25/04/2011, 00:04
şimdi adam 2007 model puntoya 22bin yazmış. ya bakıyorum 5 bin daha koyarım 0ını alırım bu arabanın. ya da dediğin gibi 25 istiyor adam. ya saçmalık, arabanın 0ı zaten 28bin bayide. nasıl isterler bu paraları?

tamam burda kimsenin itirazı yok. herkes aynı fikirde.

ama mal adamın abi? adam ister. sen görmezden geleceksin, o bulacak alıcısını bir şekilde nasıl olsa. ama sen bütcene göre hareket etceksin, ederine göre pazarlık yapacaksın. fakat isteyene neden istiyosun diyemezsin. diyemeyiz.

van_hoijdonk
25/04/2011, 00:13
şimdi adam 2007 model puntoya 22bin yazmış. ya bakıyorum 5 bin daha koyarım 0ını alırım bu arabanın. ya da dediğin gibi 25 istiyor adam. ya saçmalık, arabanın 0ı zaten 28bin bayide. nasıl isterler bu paraları?

tamam burda kimsenin itirazı yok. herkes aynı fikirde.

ama mal adamın abi? adam ister. sen görmezden geleceksin, o bulacak alıcısını bir şekilde nasıl olsa. ama sen bütcene göre hareket etceksin, ederine göre pazarlık yapacaksın. fakat isteyene neden istiyosun diyemezsin. diyemeyiz.

Ben neden 25 neden 30 istiyorsun demiyorum ki, bana mesaj atmasın bana gel gör arabayı anlaşırız deyip de istanbul içi 2.5 saat yol teptirmesin ben bunu istiyorum.

Ben 25 yazanı zaten aramıyorum, neyin pazarlığını yapıcam ki bu adamla ya da neyi konuşucam?

Ben görmezden geliyorum ve görmezden geleceğimi ilk mesaja belirtiyorum işte böyle satıcılar beni rahatsız etmesin boşuna birbirimizin zamanını çalmayalım diyorum ama tutup da ayağını yorganına göre uzat cevabını alıyorum bununla alakası yok ki, Allah'a şükür gidip sıfır toyota da alabilirim ama en azından 1-1.5 yıl punto tarzı veya clio (yeni kasa) araçlar işimi görür diye düşündüğümden değerinde bu araçlara bakıyorum..

Kimseden dizel aracına çok gitmişsin bu ne ya demedim gidip 130 binde araca baktım hatta almaya da niyetlendim fakat o ara maddi bir sıkıntı vardı parayı 1 haftadan önce toparlayamayacağım için almaktan vazgeçtik...

tayfux
25/04/2011, 00:21
bence Ahmetin 20 milyar vermesi 100 bini de kriter olarak kabul etmeyip 110-120 bin maximum demesi ve verdiği para çok normal fiyat ben şahsen active 19 liradan fazla vermek istemem..ama Bahadırın dediği gibi dilin kemiği yok isteyen ister adam malına 100 milyar da ister 1 milyar da..

karakazim
25/04/2011, 10:10
Bakın ne diyorsunuz? 2 kapı...

Bu ülkenin belirli ön yargıları vardır her ne kadar bana göre yanlış olsa da piyasaya göre;

3 Kapı araç zor satılır;
100 bini aşan motor biter (çok büyük saçmalık)

Bu ve bunun gibi ön yargılar sizin satışınızı zorlaştırıyor yoksa aracınız 20 bin edebilir 22 bin edebilir ya da 18 bin olabilir ama alıcısının çıkması gerekiyor. 3 kapı aracı arayan ile 5 kapı aracı arayan arasında fark vardır dolayısıyla 5 kapı ilanı 10 kişi arıyorsa 3 kapı araç için 3 kişi arar dolayısıyla satış süreniz artar...

Nedense kimse anlamaya çalışmıyor, ben kimseye 10 bin liraya bana punto satın 15 bin liraya satın demedim, sadece değerini isteyenle konuşmak istiyorum dedim, yoksa dediğiniz gibi araç adamın 50'de ister 100'de ister 1000'de ister ama onu isteyen adam bana ne yazsın ne telefon bıraksın ne de zamanımı çalsın, böyle boş işlerle uğraşacak bir zamanım yok şuanda. Ales'i bugün atlattım, üniversite bitirme tezi yazıyorum ve aynı zamanda çalışıyorum dolayısıyla adam telefon bırakıyor arıyorum benim minimum 30 dk'mı çalıyor böyle günde 3 kişi ile konuşsam 1.5 saat yapar keza telefon parası da cabası...

Anlamak istemeyene anlatmaya çalışmayacağım artık, ne sizin elinizdeki ne de bir başkasının elindeki araç altın değil dolayısıyla pazarda oluşan bir fiyatı var ben de bu fiyatlara araç bakıyorum diyorum daha açık nasıl söyliyeyim?

Var mı 2006 active aracını 100 bin km'de 25 bin liraya satabilecek babayiğit? Varsa ona ben sattığı şekilde 100'lerce punto getirebilirim, adam bana buradan telefon gönderiyor arıyorum bi de utanmadan diyor ki 25 bin lira istiyorum aracın kaç binde? 100 bin, değişen boya vs? 3 parça değişen var 2 kazası çıkıyor (aktif trafikte)

İşte bunlara bakmıyorum ben siz anlamak istemeseniz de...

bakma kardeşim kimse seni zorlamıyor, aracını satanlarada bu tarz mesajlar geliyor.
mahallenin delisimiyiz hoşumaza gitmeyen her mesaj için kavga edelim :)
benim ilanım 20 bin lira, 15 veririm diyen bile oldu, forumdan mesaj atıp o arabanın değişen 2 kapısı var satılmaz 17 veririm deyip başka araç alıp aynı emsal 20 ye satan var.napalım şimdi kızalım mı adama,söylenelim mi ?
kimsenin aracı altın değil,cebine para koyup arayan da dünyadaki tek alıcı değil,anlaşan satar,anlaşan alır.
takma kafana sen bunları arayışına devam et nasipte varsa gelir yemenden,nsaipte yoksa ne gelir elden demişler.
çıkar bir yerden nasibin,hayırlısı olur inşallah

asil
25/04/2011, 10:23
2008 m jet 60000 binde bakımlı damla boya yok. 2013 vizeli 22.500tl foruma satılıktır....