PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : gördüğünüz en ilginç rüyaa nasıldı..??

zeynepc
10/05/2007, 11:27
:zuha:

Korhan
10/05/2007, 11:55
Hangi birini anlatayım ki ?
Bir keresinde bütün avrupayı dolaşmıştım. Yavaş yavaş Türkiyeden yerden yükselip parise gittim. Oradan da tam hatırlamadığım bazı şehirlere. Enteresan bir rüyaydı yani.Bitince baya üzülmüştüm. :( Tekrar uyumaya çalıştım uyudum ama tur bitmişti :D

GaladrieL
10/05/2007, 14:51
Ben yıllar önce 3 ya da 4 gün süreyle, her gece derin uykuya geçtiğimde aynı rüyayı görmüştüm; dünya tatlısı bir erkek bebek, henüz sadece emekliyor, üzerinde pofuduk bir bebek bezi var ve inşaat halindeki bir binaya, dış duvardan emekliye emekliye tırmanıyordu...3. gece sonunda delirdiğimi düşünerek korkmaya başlamıştım artık.. Her gece bu anlamsız rüya görülür mü diye..

Başka bir takıntılı rüyam da; Ayvalık'tayım, annanemin evinde, ülkede savaş çıkmış, gece karanlığında korkarak pencerelerden bakıyoruz ve gökyüzünde sürekli patlayan bombaları ve yerde yanan binaları görüyorum.. Ama bu rüyamda sesler de işin içinde.. O kadar korkuyorum ki sürekli annemi arıyorum, yanımda olmalı, öleceksek beraber ölmeliyiz diye...Bu rüyayı da belirli aralıklarla hep görürüm ve her sabah uyanıp da rüya olduğunu anlayınca derin bir nefes alırım...

Ve son 1 yıldır gördüğüm bir başka rüya da; canım Dedeciğim.. Kendisini 3 yıl önce kaybettik ve ben dönem dönem onun ... olduğunu bilmeme rağmen rüyalarımda kendisiyle konuşuyorum, hep ağlıyorum o da saçlarımı okşuyor..daha fazla yazmıycam bu rüyayla ilgili, anlatırken bile sanki rüyayı yaşıyormuşum gibi içim sızlıyor...........

zeynepc
10/05/2007, 15:16
bende Atatürk ü gördüm seneler önce..dolma bahçenin balkonunda denizi seyrediiodu.bende balkonun kenarından onu seyrediyorum..sonra rahatsızlanıyo içeri giriyo Atatüürk..demir parmaklı bi kapı kapanıyor..balkonun içine girip kapıyı açmaya çalışıyorum ona yardım etmek için..açıyorumda.yanına gidiyorum.yatakta ööölece yatıo Atatürk.ölmüş:(bi ağlıyoruuum bi ağlıyooorumm parçalanıyorum resmen..birden gözlerini açıo masmaviiii ışık dolu.ve bana ''BEN DAHA ÖLMEDİM'' diyo..