PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : landi renzo taktıranlar cvp verirse sevinirim...

punto_15
17/04/2011, 18:29
Arkadaşlar cuma günü landi renzo marka lpg taktırdım serviste...lpg den memnunum performans yönünden bi sorunum yok...yalnız bugün bişeyi farkettim araç lpg ye geçince enjektörden çıt çıt çıt çıt çıt çıt sürekli devam eden bir ses geliyor sizde de aynısı oluyormu? Araç dizel araç gibi ses çıkarmaya başladı...cvplarını bekliyorum teşekkürler...

twentynine
17/04/2011, 18:33
bendede var bendede aynı. bildiğim kadarı ile landi renzonun enjektörleri metal olduğu için dizel gibi çalışıyor. yaklaşın 2 yıldır kullanıyorum sorun yok bende.

punto_15
17/04/2011, 18:39
bendede var bendede aynı. bildiğim kadarı ile landi renzonun enjektörleri metal olduğu için dizel gibi çalışıyor. yaklaşın 2 yıldır kullanıyorum sorun yok bende.

ilk önce siboplardanmı geliyor diye baktım netten biraz araştırdım enjektör falan dediler. yarın servise gidecektim...ozaman gerek kalmadı...teşekkürler hocamm

eexelanss
18/04/2011, 11:05
Bazı markaların enjektörleri malesef ki sesli çalışıyor..

oguzhan06
18/04/2011, 19:42
bendekide sesli gayet normal lpg enjektörlerinin çoğu böyle ses yapıyor kafaya takacak bir durum yok zaten arabanın içine gelen bir ses'te yok zaten..

sonpuntocu
24/04/2011, 19:00
Ben de taktırmayı düşünüyorum landirenzo,bu aralar araştırmaya başladım,cuma gunu sakaryada landiranzo firmasını aradım, landi renzonun yeni bir modeli çıkmış, yeni model sessiz çalışıyormuş..fiyatını da 1400 tl (10 taksit) dediler..müsait bir zamanda gidip taktıracam araca..

yolcu27
25/04/2011, 15:12
bütün lpg kitlerinde enjeksiyonlardan ses gelir. gayet normal bende atiker abimde brc var 2 sindende geliyor ses. ama aracın içine gelmiyor sadece kaputu kaldırılınca duyuluyor