PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Landi renzo taktırdım

punto_15
15/04/2011, 23:05
Bugün grande puntoma afyon oto gül fiat servisinde landi renzo marka lpg takıldı...ilk önce garanti sorumlusu şerafettin beye çok ama çok teşekkürler ilgi ve alaka çok iyiydi...

Arabanın performansında hiç bir değişme olmadı sanki benzinle gidiyorum...l
Çekişte problem yaşamadım...
Benzinden lpg ye geçerken hiçbir sıkıntı yok.Maşşallah
Bu arada landi renzoya bizim arabalar için yazılım yüklü olarak geldiğini öğrendim...
200 km (50 km si şehiriçi kalan 150 km afyon ısparta arası) yol yaptım 52 tl yaktı...Daha yeni takıldığı için zamanla oturacağını düşünüyorum...
fiyat olarakta 1500/10 taksit...

Budweiser
15/04/2011, 23:15
Hocam öncelikle hayırlı olsun şimdiden amorti etmye başlamış sanki :D Fiyat ta çok uygun. GP ve Evolara izin çıktı mı yoksa siz servisten arkadaşlarla görüşüp aranızdamı hallettiniz garanti işini?

emredniz
15/04/2011, 23:29
bende atiker var. 2 ay oldu. tek sorunu motor arıza ışığı.. bunun dısında sorun yok. 20 tl ile 120 km yapıyorum. şehir içi ve dışı karışık. 990 tl/10 taksit

punto_15
16/04/2011, 11:23
Hocam öncelikle hayırlı olsun şimdiden amorti etmye başlamış sanki :D Fiyat ta çok uygun. GP ve Evolara izin çıktı mı yoksa siz servisten arkadaşlarla görüşüp aranızdamı hallettiniz garanti işini?

Teşekkürler hocam :D 1.4 77 hp ve 1.4 95 hp benzinli gp ve puntolara izin çıktı. FIAT - fiat.com.tr (https://www.fiat.com.tr/Pages/tr/hakkinda/hizmetler/fiat_lpg.aspx) verdiğim linkten bakabilirsin hangi servislerin garantili montaj yaptığına...Tavsiye ederim.Bu arada en güzelide ne biliyomusun..Benzin gösterge çubuğu hiç kıpırdamıyor ya o çok hoşuma gidiyor :D :D

punto_15
16/04/2011, 11:26
bende atiker var. 2 ay oldu. tek sorunu motor arıza ışığı.. bunun dısında sorun yok. 20 tl ile 120 km yapıyorum. şehir içi ve dışı karışık. 990 tl/10 taksit

hocam aracım garantili olduğu için fiatın belirlediği lpg markasını taktırdım...yazılımı fiat a uygun geldiği için bende motor arıza ışığı yanmıyor.Atikeri önceki aracımda kullanmıştım onunda performansını çok beğenmiştim...bu arada değerlerin çok çok iyi inşallah bizimkide bu değerlere düşer daha yeni olduğu için sıkıntı yapmıyorum :) güle güle kullan hocam

takres
16/04/2011, 11:34
hayırlı olsun...

punto_15
16/04/2011, 11:35
hayırlı olsun...

teşekkürler hocam

blk_hakan
16/04/2011, 11:52
Hayırlı ugurlu olsun ...

34 BU 2694
16/04/2011, 11:59
lnadi renzo bu sıralar cok duyuyorum arkadasımın 2.0 sureklı 4 ceker suparusuna taktırdık araba daha hızlı gıtmeye basladı :D ve %40 dusurdu yakıtı hıc farkı yok benzınden gayet basarılı hayırlı olsun kardesım güle güle kullan

punto_15
16/04/2011, 13:00
lnadi renzo bu sıralar cok duyuyorum arkadasımın 2.0 sureklı 4 ceker suparusuna taktırdık araba daha hızlı gıtmeye basladı :D ve %40 dusurdu yakıtı hıc farkı yok benzınden gayet basarılı hayırlı olsun kardesım güle güle kullan

eyvallah kardeşim bende dün pederi bindirdim gel bi gezelim falan nolmuş bu arabata böyle diyor :D teşekkürler

Budweiser
16/04/2011, 18:32
Teşekkürler hocam :D 1.4 77 hp ve 1.4 95 hp benzinli gp ve puntolara izin çıktı. FIAT - fiat.com.tr (https://www.fiat.com.tr/Pages/tr/hakkinda/hizmetler/fiat_lpg.aspx) verdiğim linkten bakabilirsin hangi servislerin garantili montaj yaptığına...Tavsiye ederim.Bu arada en güzelide ne biliyomusun..Benzin gösterge çubuğu hiç kıpırdamıyor ya o çok hoşuma gidiyor :D :D

Teşekkürler hocam liste için. Fakat listedeki ankara servislerinden birine güvenipte taktırtmam özellikle ali uğurluya. Ve sanırım evoya izin çıkmamış hala daha biraz daha bekliyeceğim. Bende artık 20 liralık gazla kmce gitmek istiyorum.

By_HaNNibaLL
16/04/2011, 18:55
ariza ışığını yakma nedeni nedir lpg taktiktan sonra ve ne gibi dezavantajlari var?

İlk olarak benzine göre yağ orani cok farkli

punto_15
16/04/2011, 19:25
Teşekkürler hocam liste için. Fakat listedeki ankara servislerinden birine güvenipte taktırtmam özellikle ali uğurluya. Ve sanırım evoya izin çıkmamış hala daha biraz daha bekliyeceğim. Bende artık 20 liralık gazla kmce gitmek istiyorum.

valla ankarada taktıran arkadaşlar muhakkak vardır.eğer buradan yazarlarsa nereye taktırlarını ve memnuniyeetlerini diğer arkadaşlarımız için faydalı olacaktır...İstersen müşteri hizmetlerini arayıp bi bilgi al hocam evo için...

Budweiser
16/04/2011, 22:03
valla ankarada taktıran arkadaşlar muhakkak vardır.eğer buradan yazarlarsa nereye taktırlarını ve memnuniyeetlerini diğer arkadaşlarımız için faydalı olacaktır...İstersen müşteri hizmetlerini arayıp bi bilgi al hocam evo için...

Sitede evo için yazıyor ama daha önce bir arkadaşımız niyetlendiğinde GPlere çıktığını fakat Evolar için daha izin çıkmadığını yazmıştı. Teşekkürler yardımın için :)

ZAK1980
16/04/2011, 23:29
Volkandan kopya
valla ankarada taktıran arkadaşlar muhakkak vardır.eğer buradan yazarlarsa nereye taktırlarını ve memnuniyeetlerini diğer arkadaşlarımız için faydalı olacaktır..Ankaralı arkadaslar yazınız yorumlarınızı

emresahin83
16/04/2011, 23:42
geçenlerde bir arkadaşımız tan otoda taktırdı, forumda da belirtti. evolar içinde dönüşüm var. cuma kampayalar için tan otodaki arkadaş ile görüştüm hazır aramışlarken lpg'yi de sordum 1750 civarına herşey dahil dedi. araba biraz daha km yapsın ve şu start stop için yazılım yapsınlar taktırma kaçınılmaz olacak :)

punto_15
17/04/2011, 00:15
geçenlerde bir arkadaşımız tan otoda taktırdı, forumda da belirtti. evolar içinde dönüşüm var. cuma kampayalar için tan otodaki arkadaş ile görüştüm hazır aramışlarken lpg'yi de sordum 1750 civarına herşey dahil dedi. araba biraz daha km yapsın ve şu start stop için yazılım yapsınlar taktırma kaçınılmaz olacak :)

1750 nin içinde proje fenni muayene sızdırmazlık raporu ve ruhsata işletme varmı? çünkü ben 1500 e taktırdım diğer dediklerimide yaptırınca tam 1750 liraya mal olacak...

emresahin83
17/04/2011, 00:20
bana söyledikleri öyleydi. muayene işletme herşey dahil dediler.