PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : alanyada otel ismi acil

pdr42
07/05/2007, 21:25
değerli arkadaslar bir grup arkadasımla (6 kişi) hafta sonu için tatile cıkacam sorun suki adamaklllı ve uyugn bir ifyatlı otel bualamadım. yaw hani oteller ucuzdu faln. her neyse arkadaslar bana 5 yada 4 yıldızlı havuzu hamamı olan hersey dahil sitemli guzel bir otel oenrebilrimisinz siizn kaldıgınız yada tanıdıgı olan 2 gun kalcaz 6 kişi arkadaslar bu konuda da yardımlarınızı bekliyorum simdiden teskkurler

erdiyilmaz
07/05/2007, 22:34
aLaattin fena degiL orada.

pdr42
08/05/2007, 06:30
sağol erdi akardes baska bilen yokmu

zeynepc
08/05/2007, 08:43
alanyayı hiç tavsiye etmem ama hadi neyse..denizi çok kötü hep kayalık ama gece hayatı fena deil..bence başka yeerr;)

mustafa
08/05/2007, 08:56
Ben su an alanyada görevliyim ve alanyanın denizinin kötü olduğuna kesinlikle katılmıyorum.Ben incekum plajındaki bir otelde kaldım ki mavi bayraklı süper bir plaj.Lonicera hotelde kaldım ve memnundum.www.lonicera.com.tr den bakabilirsin.Alanyayı kesinlikle tavsiye ederim

zeynepc
08/05/2007, 09:07
bi ince kum ve klopatra plajı var diğerlerii kayalık..bne tüm plajlarını gezmiştim vaktiyleee

mustafa
08/05/2007, 09:21
tek başına incekum plajı herkese yeter zaten.
ayrıca alanya kalesi kızılkule,seyir terası,yayla,dim çayı, dim mağarası gibi pek çok gezilecek yer de var
banko alanya derim

pdr42
09/05/2007, 16:41
valla bizde anya ve civarı diye dusnuyoruz birde sevsende sevmesende alanyada tatil yapacaksın mecburuz cunku cok uzaklara gidemeyiz her neyse zaten alanyayı seviyorus problem yok..
fiyatı uygun olan guzel bi otel arıyoruz ama arkadaslar zaten yerli tursme artık onem veriliyo falan fiayatlar dusmus varmı bilen boyle ucuz bi otel

microab
09/05/2007, 16:44
Mahmutlar tarafı Alanya nın en ucuz otellerinin bulunduğu yerler sanırım.
Oradan bulunabilir...

mustafa
09/05/2007, 16:49
Ne kadar bütçe ayırıyorsunuz aslında önemli olan bu
Ben 23 nisanda incekum plajınıdaki bir otelde ( çok güzel bir plajdı) herşey dahil 45 ytl ye kalmıştım
herşey dahil düşünmüyorsanız daha uygun yerler de bulunabilir

femoli
09/05/2007, 16:52
abi bence mahmutlar kesinlikle derim hem daha hoş daha temiz hem ucuz

Bülent A.
09/05/2007, 16:53
https://www.bufiyat.com/index.asp , https://www.bufirsat.com/ , https://www.ucuzseyahat.com/

Buraları takip ederseniz hesaplı ve güzel otel denk gelebilir

pdr42
09/05/2007, 17:02
45 fena deil aslında birde 6 kişi olacagımız için indirim yapmazlarmı yahuu. bu arada amsllah ben bi cvp yazdım 3 kişi yazmıs bune suraat arkadaslarr

mustafa
09/05/2007, 17:05
45 fena deil aslında birde 6 kişi olacagımız için indirim yapmazlarmı yahuu. bu arada amsllah ben bi cvp yazdım 3 kişi yazmıs bune suraat arkadaslarr
Biz iki kişilik odada kaldık 45 er ödedik gecelik siz 3 er kişilik odalarda kalırsanız biraz daha inebilir.
www.lonicera.com.tr (https://www.lonicera.com.tr) den bakabilirsiniz

microab
09/05/2007, 17:09
Hotel Turtaş Alanya

Konaklı mevki,ince kum plaj herşey dahil.

%25 indirim 45 lira

https://www.jollytur.com/OtelDetay.asp?Id=66&Sayfa=TesisHakkinda

Burdan bakabilirsin.Eklentiyi kaldırıp jollytur.com dan Alanya otellerine bak,şimdi ucuz bunlar...

https://www.jollytur.com/Arama.asp?BolgeId=173 BUnların tamamı ALANYA otelleri

pdr42
09/05/2007, 18:46
ali tesekkür ederim . arkadasalr hepinize tesekkür ederim saolun ilgilendiniz ben birşeyi cok merak ediyoru bu turların vermiş oldugu fiyatları biz otellerden kendimiz almayız herhalde dimi ornegin dedean otel iin jolly tur 45 lira diyor biz yarıyyeten gitsek daha pahalıya mı alırız yoksa daha ucuzamı ne derisniz
bu arada 6 kişiyiZ amahepimiz aynı odada kalmıycaz yahu ayrı odada kalcaz

microab
09/05/2007, 19:06
Tur olmazsa 2-3 gün gibi kısa süreli yer bulma olasılığınız azalır,yer olsa bile o fiyattan tutmanız imkansızlaşır.

Nasılsa buluruz diyerek gidip de açıkta kalmayın...

toful
09/05/2007, 22:37
ali tesekkür ederim . arkadasalr hepinize tesekkür ederim saolun ilgilendiniz ben birşeyi cok merak ediyoru bu turların vermiş oldugu fiyatları biz otellerden kendimiz almayız herhalde dimi ornegin dedean otel iin jolly tur 45 lira diyor biz yarıyyeten gitsek daha pahalıya mı alırız yoksa daha ucuzamı ne derisniz
bu arada 6 kişiyiZ amahepimiz aynı odada kalmıycaz yahu ayrı odada kalcazturlardan aldığın fiyatı hiçbir otel kapı müşterisine vermez.valizi alıp otelin kapısına varınca neredeye iki katını bulabilen fiyatlarla karşılaşırsın.malesef kural böyle.kapıya varınca kör tuttuğunu durumu olıuşuyo haliyle.turlardaki taksit maksit olayı da olmuyo.tek seferde ödeme alınıyor.

pdr42
10/05/2007, 00:29
hadi ya . yahu arkadaslar serapsu diye bi yer var adamlar 87 ytl sitiyor birde fotolardan cok iyi seyler anlasılmıyo zaten fotografta bazı seyler net deilse kesin bi uckagıt var diye dusnuyorum işte tavsiye uzerine otel bakıyorum. birde stella beach diye bi eyer var bilen varmı

JASMINE
10/05/2007, 00:55
FİYATLARINI BİLMİYORUM FAKAT ELYSEE - ELYSEE BEACH VE ELYSEE GARDEN APP. VAR ALANYA'DA. HİÇ KALMADIM FAKAT BİR MÜŞTERİME AİT... OFİSTEN ARKADAŞLAR GÜZEL OLDUĞUNU SÖYLEDİLER. https://www.elyseehotels.com/home/home.html ADRESİNDEN OTELLER HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRSİN

pdr42
10/05/2007, 01:05
tesekkürler

JASMINE
10/05/2007, 01:06
tesekkürler
Rica ederim. Umarım iyi bir hafta sonu geçirirsiniz. Şimdiden iyi tatiller. :)

pdr42
10/05/2007, 01:08
valla yasemin tesekkür ederim. birde otel bulabilsem tam super olacak ama bakalım arastırıyorum su aralar bu arada foruma hosgedin ben seni ilk defa goruyorum ..

JASMINE
10/05/2007, 01:12
valla yasemin tesekkür ederim. birde otel bulabilsem tam super olacak ama bakalım arastırıyorum su aralar bu arada foruma hosgedin ben seni ilk defa goruyorum ..
Teşekkür ederim. Foruma üyeliğim 1,5 ay gibi oldu, daha yeniyim yani. :) Birde işlerin yoğunluğundan pek fazla konuşmalara katılamıyordum. İzmir'deki arkadaşlar ile msn veya mail ile konuştuğumuzdan forumda pek konuşma olmuyordu. Tanıştığıma sevindim. İyi geceler

pdr42
10/05/2007, 01:17
bende memnun oldum sizede iyi geceler

pdr42
10/05/2007, 21:07
valla bu otel aramak işi cok mesakkatli bi işmiş yahu sııkıldım ben ne internette dadamakıllı fiyat var nede istediğimzi yerler var of ya of amann

microab
10/05/2007, 21:42
Konyada bir tur operatörüne gidin bence,sizi çok güzel bir otele yönlendirecektir. Hangi otel aile-hangisi bekarların takıldığı bir otelidir,hangi otel hesaplı ve ucuzdur,hangi otelin müşterisi hangi millettendir...
Hepsinin cevabını alırsınız...

pdr42
13/05/2007, 21:45
evet arkadaslar tekrardan hepinize cok tesekkür ediyorum . hafta sonunu 4 yıldızlı paloma beach otelde gecirdim kişi başı 60 ytl resepsiyonda kişi bası 75 doalr diyo ama yapılan pazarlıkla hersey dahil bu fiyata kaldık. gelelim izlenimlere odalarını hiç begenmedim cok basık gerci bize alt kattan verdielr ust kat fdaha iyi sanırım. onun dısına yemekler guzel kolasıda guzel ama sodası gazlı tum herseydahilcilerin yaptıgı gibi meyve sualrıda kotu. ama yinede guzeldi tavsiye ederim. gidecek olan lar ust kattan oda yuysunlar bizim acemiliğimize gedi suit oda tutmayın sakın. standart oda herhade daha iyidr. bu otel sidede arkadaslar

KuCuKaSToN
13/05/2007, 21:51
incekumda royal pegasus var müthiş bi yerr

TEZEL PUNTO 45
15/05/2007, 18:43
valla ben kemerde kalıptus otelde kalıyorum cok guzel orayı tavsıye ederım :)

mustafa
15/05/2007, 18:58
valla ben kemerde kalıptus otelde kalıyorum cok guzel orayı tavsıye ederım :)
fiyatı ne kadar acaba

pdr42
15/05/2007, 21:30
arkadasalr bu otellerin isimlerini kaliteliride yazın ki bilelelim dimi ama gerci ben simd gitmiycem hakkımı doldurdum ama seneye yada yaza dimi ama