PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anfi Çıkışı İçin Bilgi...

NitrouX
08/04/2011, 23:50
Arkadaşlar orjinal teyibimden kemal oto da satılan aşağıdaki soketli kablo ile anfi çıkışı alabilirmiyim? bilen ve deneyenler yardım etsin lütfen. teyp şeması ve soket resmi aşağıdaki gibidir. şimdiden teşekkürler.

NitrouX
10/04/2011, 08:47
Ne güzel bir forum yapılmış böyle kimse kimseye yardım etmiyor...

Solitude
10/04/2011, 09:15
Kimse kimseye yardım etmiyor diye birşey yok, emin olun konu hakkında bilgi sahibi olan üyeler konuyu okuduklarında yardım edeceklerdir. Sadece biraz sabır.

OzzY
10/04/2011, 10:08
Arkadaşlar orjinal teyibimden kemal oto da satılan aşağıdaki soketli kablo ile anfi çıkışı alabilirmiyim? bilen ve deneyenler yardım etsin lütfen. teyp şeması ve soket resmi aşağıdaki gibidir. şimdiden teşekkürler.

7/24 size yarım etmeyi bekliyoduk ama bi an dalmışız kusura bakmayın...

eexelanss
10/04/2011, 16:18
Siz önce bi forum kurallarını okuyun,sonra tanışma bölümünde kendinizi tanıtın, sonra forumun güzel olup olmadığı hakkında yorum yapın... Biraz sabırlı olun konu hakkında bilgisi olan size yardımcı olcaktır...

NitrouX
11/04/2011, 19:01
Çok faydalı oldu yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Hayırlı Forumlar...

femoli
11/04/2011, 19:57
-www.kemaloto.com sitesindekileri aynen kopyalıyorum ...

Aux hem çıkış hem giriş olarak , diğer aux kabloları gibi sadece ı pod tarzı ürünlere bağlanmıyor her türlü tekli jak olan ürüne bağlanabiliyor artı olarak bir özellikte aux kablosunda anfi ler için anfi çıkışıda mevcut yeni ürün daha kapsamlı yani hem aux girişi (ıpod tel , mp3 player )bağlanmasına olanak sağlıyor ,Aux çıkışı ( anfi sub bas, )bağlanmasına olanak sağlıyor .. Fiat grande punto aux kablosu .

Diğer Blaupunkt aux çıkışları gibi ince ürün değildir kalın kaliteli ürün Sline markadır .

Uyumlu olan araclar: Grande Punto , Fiat Bravo , Punto Evo , Fiat Linea , Fiat 500 , Fiat Fiorino , Fiat Doblo , Citroen Nemo , Peugeot Jumper , vb tum blaunpunkt modelli araclara..

:D:D:D güzeldi

erdiyilmaz
12/04/2011, 19:34
adami kizdirmissiniz, bakin ne diye mesaj atmis bana;

Aboneliğimin silinmesini rica ediyorum. Verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim ancak daha fazla ukalalık okumak istemiyorum.
Saygılarımla.

femoli
12/04/2011, 20:02
Ayıp Ayıp özellikle sana ozan bak adama ne yaptın :)

NitrouX
12/04/2011, 22:31
Hiç şaşırmadım nedense imam cemaat misali mesajımı deşifre edecek bir kültüre sahip forumunuzu en içten dileklerimle kutlarım admin... ama size zahmet gerçekten silin...

erdiyilmaz
12/04/2011, 22:38
birak da kimin ukala olup kimin olmadiginin karar mercii sen olma. ukalaca bir ortam icinde bulundugunu dusunuyorsan karar senin.. girip girmemekte ozgursun her zaman.

The End
13/04/2011, 18:16
Her ne kadar DOĞRU söylesende Ozan bu yaklaşım tarzı uygun değil. Arkadaş yanlış üslup kullandı diye bizde yanlışa yanlışla karşılık verecek değiliz....

dogus618
10/12/2011, 13:37
hiç şaşırmadım nedense imam cemaat misali mesajımı deşifre edecek bir kültüre sahip forumunuzu en içten dileklerimle kutlarım admin... Ama size zahmet gerçekten silin...
,
arkadaşım sizi tanımıorum ama haklısnız sergilenen tavır cok yanlış belki siz heyecala hemen cevap beklemiş olabilirisniz ama yapılan tavır cok yanlış size karşı