PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Renault Buluşması-3 Nisan 2011

USTA
05/04/2011, 16:03
YouTube - Renault Fan (https://www.youtube.com/watch?v=p8EygcGbhJU)

Umarım paylaşmamda sorun yoktur,geçtiğimiz Pazar günü güzel bir mekanda buluşma tertipledik,iyi seyirler...:)

takres
05/04/2011, 16:42
güzel buluşma olmuş abi :)
hepsine bakamadım ama megane 3 coupe olmayıp laguna coupe olmasına şaşırdım :D

USTA
05/04/2011, 16:59
Oda var kardeşim,sahibinde ehliyet yok henüz,yancı olarak katıldı buluşmaya...:)

Kriminal
05/04/2011, 17:02
Abi ben ızleyemıyorum ama guzel bır buluşma olmustur kesin..Senın oldugun yerde güzellik daima mevcuttur...

StrawBeeRy
05/04/2011, 17:17
Mustafa abi ayağınıza sağlık şu ehliyeti alıyimde bende katılıcam aranıza :)

sadece_erhan
05/04/2011, 18:07
Mustafa abi ayağınıza sağlık şu ehliyeti alıyimde bende katılıcam aranıza :)

neeey, ehliyetin yok mu, pes yani mert valla.

izoci
05/04/2011, 20:45
istanbul da olmak vardı bea :D

StrawBeeRy
05/04/2011, 20:50
neeey, ehliyetin yok mu, pes yani mert valla.

18i doldurmadan ehliyet veren varmı abi kısmetse 16 nisanda sınava giricem işte

sadece_erhan
05/04/2011, 22:06
araban DMB mi olucak

StrawBeeRy
05/04/2011, 22:09
araban DMB mi olucak
ne alaka abi :)

sadece_erhan
05/04/2011, 22:38
ne alaka abi :)
Snin arac dmb plaka değilmi. Onu kullanmaya devam edeceksin heralde. Arabayı kullanan çok olunca doyamıyor insan. Sizin dükjanın önünde ft plaka punto druyo. O da sizin mi.

StrawBeeRy
05/04/2011, 22:40
Snin arac dmb plaka değilmi. Onu kullanmaya devam edeceksin heralde. Arabayı kullanan çok olunca doyamıyor insan. Sizin dükjanın önünde ft plaka punto druyo. O da sizin mi.
evet abi ehliyete gerek yok ehliyetsiz kullanıyorum zaten. FT de bizim deponun arabası konuyu kirletmeyelim abi özelden yaz istersen

GPS2
05/04/2011, 23:35
:) USTA kızma ama Reno soğuk yaww ...RFC ...:) yokk... hiçbirşey uyandırmıyo bende şahsen...bakıyorum laguna coupe hakkaten ciddi bir makina ama bir lancia alfa ...giuletta mesela ...bırakın onu bunu fiat coupe(eski hali ile) bile söndürüyo onu...dizayn bakımından...gelin size bir fiorino 95 hp alalımda kurtulun şu kangurudan...::) sakın yalnış anlamayın zevk ve para sizin tabii ...:) birde sahip olduğunuz EVO nun reklam filmini hatırlayın...cıvıl cıvıl ...yenge duymasın tabiii...::)

takres
06/04/2011, 00:21
:) USTA kızma ama Reno soğuk yaww ...RFC ...:) yokk... hiçbirşey uyandırmıyo bende şahsen...bakıyorum laguna coupe hakkaten ciddi bir makina ama bir lancia alfa ...giuletta mesela ...bırakın onu bunu fiat coupe(eski hali ile) bile söndürüyo onu...dizayn bakımından...gelin size bir fiorino 95 hp alalımda kurtulun şu kangurudan...::) sakın yalnış anlamayın zevk ve para sizin tabii ...:) birde sahip olduğunuz EVO nun reklam filmini hatırlayın...cıvıl cıvıl ...yenge duymasın tabiii...::)

kişiden kişiye cidden çok değişiyor bu durum bana göre de fiat çok ruhsuz bir araç...:)

USTA
06/04/2011, 08:18

Neden kızayım,herkesin zevki değişik olacaktır mutlaka,İtalyanlar her zaman ateşlidir,Fransızlar soğuk bunu bütün Dünya bilir,aksini iddia edemeyiz,ama dediğim gibi zevk meselesi,Evo alırım ama Kangoo varken Fiorino veya Doblo almam...:)

punto35
07/04/2011, 15:24

Abi bişey dicem ama kızma darılma gücenmece yok:DHerkeze göre çok farklılık gösteren bişey ben reno kullanıyorum diyede olurmuyo ne alaka reno en iyisidir taş gibidir fransızdır zartır zurtur demiyorum. Abi olaya şu açıdan bakmak gerekirse bak abi reno kullanıyorum diye demiyorum Daha önce grande puntom vardı abarth italyann efsane bitaneee punto city direksiyonlu süper osu olsun şunu yapcam bunu yapcam derdim laf ettirmezdim servisi çok çirkin büsrü para alıyolar hizmet yok çürük araba diyenlere kızardım hatta ama sattım yine punto alcam dedim sattıktan sonra eski kasa punto alırım modlarım dedim reno clio denk geldi onu aldım onu sürüyorum kendi aracım severek modladım yine bu sefer renoya toz kondurmuyorum yani diceğim oki ölene kadar fiatmı sürceksiniz hep grande puntoya evoya fiorinoya lineaya bravoyamı binceksiniz gün gelicek değişicek başka bir araç denk gelicek hee tamam ben hep fiata bincem diyene lafım yok ama bu birazda kullandığın araca bağlı abi yanlışsam özürdilerim gün gelir kullandığım renoyu satarım atıyorum honda bmw alırım bu sefer ona toz kondurmam abi bu birazda insanın kullanıp bağımlı olduğu araca bağlı sattınmı inanki bişey kalmıyo içinde:Dbüyüklerime saygılıyım grandepuntotr bilir bunuda saygısızlık olsun veya ortalık karışsın diye yazmıyorum sadece şahsi düşüncem saygılarımla:blush000:

GPS2
07/04/2011, 18:36
Ne kızması Senin gibi arkadaşları takdir ediyorum...Ben kendi şahsi düşüncem ömür boyu tofaş-fiat kullanmaya niyetliyim bazı nedenlerden dolayı (zorla değil tammen benim isteğimle ... ) haa piyangodan birşeyler çıkarsada sadece yıldızlıdan merco yaniii...mesleğim ve merakım gereği birçok marka ve modeli test etmişimdir neyin ne olduğunu az çok biliriz...Benim reno*ya veya başka bir markaya topyekün kötüleme gibi niyetimde yok ...her aracın kendine göre müşterisi hayranı var zaten ...her araç tek tip olsaydı oda çok sıkıcı olurdu değilmi...? Neyse ben bu noktada kızdığım şey otomobil ve otomotiv hakkında çokta fikri olmayanların bizim kullandığımız araçlara çoğu zaman kulaktan duyma bilgilerle aşağılaması kötülemesidir...saygılar...

punto35
07/04/2011, 20:36
Katılıyorum abim doğru sölüyosun allah izin verirde dediğin gibi para çıkarsa mersolara bineriz inşallah aminnn:)Saygılarımı sunuyorum abi senin sölemek istediğinde kötü bi anlam veya başka bişey anlayıpta o yazıyı yazmadım zaten kendinize iyi bakın iyiakşamlar diliyorum abi kazasız belasız:)

By_Clio
07/04/2011, 21:51
Güzel Buluşma Olmuş Ayaklarınıza Sağlık.

GPS2
07/04/2011, 23:23
Katılıyorum abim doğru sölüyosun allah izin verirde dediğin gibi para çıkarsa mersolara bineriz inşallah aminnn:)Saygılarımı sunuyorum abi senin sölemek istediğinde kötü bi anlam veya başka bişey anlayıpta o yazıyı yazmadım zaten kendinize iyi bakın iyiakşamlar diliyorum abi kazasız belasız:)Ama bazen takılmadanda olmuyor yaniii..FB-GS meselesi gibi... gırgır şamata dahilinde...Ve meslek hayatımın taaa 1989 yılından beri Dünyadaki otomobil ve otomotiv endustrisindeki gelişmeleri takip etmeye çalışıyorum...Ve gördüğüm şu ki (varsa itirazı olan söylesin) dünyada İNOVASYON yani yenilik ileri teknoloji dizayn,güvenlik vs...alanında öne çıkan iki marka biri MERCEDES-BENZ diğeri FİAT yardımcıları ve işbirlikçileri olan BOSCH*tur arkadaşlar...anımsıyalım...JTD, MULTİJET (fiat-bosch) kısacası common rail bütün markalar kullanmakta tdci,dci,cdti,hdi fln fln adı altında...MULTİAİR...ABS...ESP(B segmentinde yaygın olarak il GP*de kullanılmıştır mercodan sonra...) yaa daha sayamayacağım bir sürü yenilik hep bu ateşli italyanların ve disiplinli almanların eseridir...vede TÜRKLERİN tabiii Murat Günak*ı unutmuyoruz...vede Ali Pandırı vede şu an dilimin ucunda söyliyemiyorum OYAK-RENAULT*UN genel müdürü*nü ...işte böyle...hepsine helal olsun...ve de bizlere Türk otomotivinin emekçilerine...hadi bir alkış...:)

turker
08/04/2011, 01:22
Ama bazen takılmadanda olmuyor yaniii..FB-GS meselesi gibi... gırgır şamata dahilinde...Ve meslek hayatımın taaa 1989 yılından beri Dünyadaki otomobil ve otomotiv endustrisindeki gelişmeleri takip etmeye çalışıyorum...Ve gördüğüm şu ki (varsa itirazı olan söylesin) dünyada İNOVASYON yani yenilik ileri teknoloji dizayn,güvenlik vs...alanında öne çıkan iki marka biri MERCEDES-BENZ diğeri FİAT yardımcıları ve işbirlikçileri olan BOSCH*tur arkadaşlar...anımsıyalım...JTD, MULTİJET (fiat-bosch) kısacası common rail bütün markalar kullanmakta tdci,dci,cdti,hdi fln fln adı altında...MULTİAİR...ABS...ESP(B segmentinde yaygın olarak il GP*de kullanılmıştır mercodan sonra...) yaa daha sayamayacağım bir sürü yenilik hep bu ateşli italyanların ve disiplinli almanların eseridir...vede TÜRKLERİN tabiii Murat Günak*ı unutmuyoruz...vede Ali Pandırı vede şu an dilimin ucunda söyliyemiyorum OYAK-RENAULT*UN genel müdürü*nü ...işte böyle...hepsine helal olsun...ve de bizlere Türk otomotivinin emekçilerine...hadi bir alkış...:)

tarık tunalıoglu ben hatırlatyım Bahrı abı :) ben ıyı bılırım
bu arada hondanın övundugu vıtech olayının mucıdı bıle fıat gruptur yanı

punto35
08/04/2011, 11:20
:clapping:Saygılarımla abi