PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arabama Köpek Atladı, Sonuç:Çizik

matushella
04/04/2011, 09:06
Merhaba,

Geçen cuma günü eve giderken sokak arasında 2 tane köpek görmüştüm. Hani havlayıp arabayı kovalayacaklar zannettim. Bir tanesi arabanın üstüne atladı çamurluğa vurdu. Ben çamurluk kesin içeri göçtü diye düşündüm indim baktım ufak bir çizik olmuş belli belirsiz ama köpeğe ne oldu bilmiyorum :D

Bu çiziği ve bunun gibi ileride oluşabilecek ufak çizikler için pasta cila karşımı malzemeler var. İşe yarar mı? Kullanan var mı yada önerebileceğiniz uygulaması kolay malzemeler var mı?

sundown
04/04/2011, 09:07
Geçmiş olsun sabah sabah çok güldüm :D

Kemairon
04/04/2011, 09:17
Geçmiş olsun. :D O arabalara atlayan köpeklere bayılıyorum. Artistler :D:D Aynısı geldi başıma tenha bir sokakta. Durdurdum arabayı indim kovaladım kaçtılar. :D:D:D

sundown
04/04/2011, 09:19
Mahallenin maganda itleri :D

matushella
04/04/2011, 09:23
İlk önce gerildi ben esniyor zannettim öyle bir şekle büründü. Ne bileyim ok gibi fırlamak için gerilmiş hayvan :D

İnternetten bakıyorumda sonax'ın pasta cila karışık bir mazelemesi var böyle belli belirsiz çizikleri çok iyi çıkarıyormuş. Kullananınız var mı işe yarar mı?

Kemairon
04/04/2011, 09:27
İlk önce gerildi ben esniyor zannettim öyle bir şekle büründü. Ne bileyim ok gibi fırlamak için gerilmiş hayvan :D

İnternetten bakıyorumda sonax'ın pasta cila karışık bir mazelemesi var böyle belli belirsiz çizikleri çok iyi çıkarıyormuş. Kullananınız var mı işe yarar mı?

Yeni bir şey çıktı kalem şeklinde, çiziğin üstünden geçiyorsunuz kapatıyor. Bence sizin işinize yarayabilir. Tabi ürünü kullanmadım bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilir.

imhotep
04/04/2011, 09:28
herhangi bir boyacıya gotur cızıklerını gidermende yardımcı olur geçmiş olsun

kaptan_ahab
04/04/2011, 09:28
O nasıl bir köpekmiş öyle büyük geçmiş olsun :D

matushella
04/04/2011, 09:33
Boyacıya gitmeye gerek yok. Belli belirsiz bir çizik pastayla anında gidecek birşey gibi duruyor.

Arabaya bunu yaptıysa insana napardı bilmiyorum. Gözü dönmüş resmen.

imhotep
04/04/2011, 09:38
madem bu kadar belli belirsizdi niye konu actın. ?

matushella
04/04/2011, 09:49
madem bu kadar belli belirsizdi niye konu actın. ?

Konu açmak için senden izin mi almam lazım? İlk defa kendim pasta cila birşeyler yapıcam arabama kullanılan bilindik bir ürün var ise onu almak istedim. Çiziğinde çok derin olmadığını belirttimki ona göre bir ürün tavsiyesi alalım. Seni ne rahatsız etti burda?

LeoN48
04/04/2011, 10:01
Cilayla biter bu iş, kaleme falan para vermeyin sakın, kandırmaca.

imhotep
04/04/2011, 10:17
Konu açmak için senden izin mi almam lazım? İlk defa kendim pasta cila birşeyler yapıcam arabama kullanılan bilindik bir ürün var ise onu almak istedim. Çiziğinde çok derin olmadığını belirttimki ona göre bir ürün tavsiyesi alalım. Seni ne rahatsız etti burda?

anlatamıyorum galiba. bellı belırsız cızgı ise herhangi bir urune para vermene gerek yok bunun cozumu cok basıttır aklın yoluda birdir. yineliyorum git bir boyacıya para vermeden hallettır.

geçmiş olsun

matushella
04/04/2011, 10:23
anlatamıyorum galiba. bellı belırsız cızgı ise herhangi bir urune para vermene gerek yok bunun cozumu cok basıttır aklın yoluda birdir. yineliyorum git bir boyacıya para vermeden hallettır.

geçmiş olsun

Teşekkür ederim. İlk mesajından, bu mesajında belirttiğin sonuçu çıkartamadım malesef.

skyline28
04/04/2011, 11:19
geçmiş olsun

alperyonar
04/04/2011, 11:31
Çok güldüm :D

tuncaykcd
04/04/2011, 21:46
benim her gün yolumda var böyle birtanesi. Kafasında birde çivili tasması var değse yetecek yani. Şöyle bir yol buldum işe yarıyor. Dediğiniz gibi başta iyice geriliyor yada bana doğru koşuyor yetişebilmek için ben o sırada az üstüne doğru gidiyorum ne yapacağını şaşırıyor kendini geriye çekiyor sonra ben tam yanında ters tarafa kırınca yetişemiyor. Bu sıra bizim arkadaşta clio vardı tüm çamurluğu çivili tasması ikili olarak derin şekilde çizdi ve eğdi az kalsın çamurluk değişecekti. Bu durumlarda itin üzerine yürümek kesin çözüm :))

imhotep
05/04/2011, 10:14

ben onlara mahallenin cocukları diyorum subaru varken her seferınden arabanın usutne cıkıcakmıs gibi havlıyorlardı sımdı sesleri cıkmıyor :D

xnode
05/04/2011, 10:31
Tire yolunda insan azmanı köpekler var, kaç defa kaza yapmaktan kurtuldum.. Birden bire karşınıza bir düzine köpek çıkıyor çarpmamak için yalpalıyorsunuz :(( Geçmiş olsun.

sakinkaradas
05/04/2011, 11:55
kardeş g3 diye bir malzeme var.boyacılar bilir o bayagı kaybeder.özellikle söylersen onlar anlar zaten .pasta yüzeysel çizikleri kaybeder ama g3 çogu zaman pastanın kaybetmedigi çizikleri götür.(tüfek olan g3 degil) :D

aslanerh
05/04/2011, 21:50
o köpekler de tam gerizekalıymış, tamam havlarsın da arabanın üstüne atlamak ne demek yahu :)