PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3d el yapımı stoplar satıyorum

cimeny
02/04/2011, 22:47
Evet arkadaşlar el yapımı özel 3D arka stoplarımı satıyorum isteyen arkadaşlarla irtibata geçebiliriz.

Yusuf Çimen 0531 450 65 38

SAĞ VE SOL ARKA 3D EL YAPIMI STOPLARIMIN FİYATI

400 YTL DİR.

GÜNCEL

tayfux
02/04/2011, 22:55
hayırlı satışlar hocam güzel stoplar..

izoci
02/04/2011, 23:00
hayırlı satışlar...

mm_isik
02/04/2011, 23:11
hayırlı satıslar

cimeny
03/04/2011, 00:05
teşekkür ederim saolun. Yabancıya gitmesin inş aramızdan birisi alır.

cimeny
04/04/2011, 07:33
güncel

mert_all
24/07/2011, 04:24
hayırlı şatışlar..

krm1983
24/07/2011, 10:02
Hayırlı satışlar.

femoli
24/07/2011, 12:08
Boyle karaktersiz haysiyetsiz insanlardan cop almayiniz .. Hayirli satislar bile dmenize degmez emin olun .. Bana guvenin siz .

style07
24/07/2011, 12:46
Sen söylüyorsan bir bildiğin vardır mehmet..

Raistlin
24/07/2011, 12:59
Boyle karaktersiz haysiyetsiz insanlardan cop almayiniz .. Hayirli satislar bile dmenize degmez emin olun .. Bana guvenin siz .

femoli ortaya bi taş attın gerisini de söyle bari de bizde fikir sahibi olalım ki insanları gereksiz yargılamayalım ;)

femoli
24/07/2011, 13:28
Ben hicbir zaman tas atip kacamam kimseyede haksiz itham etmemisimdir etmemde .. Gereksiz yargilama oldugunu nerden cikardin avukatlikmi var ?

Vaktim olmadigi icin uzun uzun yazamadim

Zamaninda arkadas aracini satiyordu telefonla gorustuk aracinda hicbir problem olmadigini soyledi kefil oldu bizde isi gucu biraktik istanbula gittik araci gosterdik bir dunya problem cikti elektronik aksam kontrolu yapilamadigi icin neyse dedik buraya kadar geldik uc assagi bes yukari anlastik acelemiz oldugu icin . Parayi odedik satis islemi icin gittigimizde aracin trafikten men oldugunu gorduk yinede isrsri yuzunden menini kaldirmak icin ugrastik muayeneye gittik emniyete gittik aksama kadar ugrastik sonra islemler yetismeyince biz ankaraya donduk sonra tekrar aradigimda abi isleri hallettim gelebilirsin dedi biz yine arkadasimla biletleri aldik aksami yola cikacagiz sonra tekrar aradim babasi cikti ve bize aracin sel maduru oldugunu ve sigorta kutusu ve elktronik kisimlarinin problemli oldugunu onu halettirmeye calistigini ve araci bir baskasina sattigini soyledi , simdi burada hangisine kizarsin bize ok verip bu kadar ugrasip biletlerimizi bile aldiktan sonra haber bile vermeden aracini sattiginami yoksa aracin sel maduru oldugunu ve problemli oldugu halde satmak istemesinemi yoksa bir dunya zarar edip ( is yerimi kapatip istanbula gitmek yol masrafi gun kaybi) zaman ayirmamizami .

Simdi siz karar verin gereksiz yargilamami..

krakercocuk
24/07/2011, 13:30
evet olayı bende bılıyorum..katılıyorum kendisine soledıklerı doğrudur.

blackdevil
24/07/2011, 14:04
doğruysa yerden göge haklı femoli. Çok ayıp yapmış femoliye...

style07
24/07/2011, 14:12
Bendemiştim mehmet söylüyorsa bir bildiği vardır diye.

izoci
24/07/2011, 14:13
femoli abi haklı gözüküyor..

Raistlin
24/07/2011, 15:01
Ben hicbir zaman tas atip kacamam kimseyede haksiz itham etmemisimdir etmemde .. Gereksiz yargilama oldugunu nerden cikardin avukatlikmi var ?

Vaktim olmadigi icin uzun uzun yazamadim

Zamaninda arkadas aracini satiyordu telefonla gorustuk aracinda hicbir problem olmadigini soyledi kefil oldu bizde isi gucu biraktik istanbula gittik araci gosterdik bir dunya problem cikti elektronik aksam kontrolu yapilamadigi icin neyse dedik buraya kadar geldik uc assagi bes yukari anlastik acelemiz oldugu icin . Parayi odedik satis islemi icin gittigimizde aracin trafikten men oldugunu gorduk yinede isrsri yuzunden menini kaldirmak icin ugrastik muayeneye gittik emniyete gittik aksama kadar ugrastik sonra islemler yetismeyince biz ankaraya donduk sonra tekrar aradigimda abi isleri hallettim gelebilirsin dedi biz yine arkadasimla biletleri aldik aksami yola cikacagiz sonra tekrar aradim babasi cikti ve bize aracin sel maduru oldugunu ve sigorta kutusu ve elktronik kisimlarinin problemli oldugunu onu halettirmeye calistigini ve araci bir baskasina sattigini soyledi , simdi burada hangisine kizarsin bize ok verip bu kadar ugrasip biletlerimizi bile aldiktan sonra haber bile vermeden aracini sattiginami yoksa aracin sel maduru oldugunu ve problemli oldugu halde satmak istemesinemi yoksa bir dunya zarar edip ( is yerimi kapatip istanbula gitmek yol masrafi gun kaybi) zaman ayirmamizami .

Simdi siz karar verin gereksiz yargilamami..

tmm usta bizde bunu bekliyoruz işte anlat da biz de bilelim diye,yoksa gereksiz kastımız bundan ötürü değildi,eğer anlattığın gibiyse gerçekten sıkıntılı karaktermiş

GünahsizSeytan
24/07/2011, 15:35
Artık kimse sana güvenip stopları almaz gibime geliyor . Vee stoplar yalan olurr ;)

StrawBeeRy
24/07/2011, 17:55
zaten foruma girdiği yok en son 4. ayın 7 sinde girmiş bu saatten sonra girse bile birşey değişmeyecek artık kimse güvenipte birşey alıcağını zannetmiyorum ;)

erosistanbul
25/07/2011, 01:08
eh bee ne insanlar var piyasada.bunlarda bizimle aynı oksijeni soluyolar. ama oksijen bünyede nasıl bi tepkimeye giriyosa ortaya böyle azotlu varlıklar çıkıyo.

asil
25/07/2011, 20:13
yazık yaa kendini kandırmış o arkadaş yazık....