PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : == Red Scorpion ==

Bülent A.
04/05/2007, 19:21
Red Scorpionun resmi internet sitesi

www.kirmizi.tc (https://www.kirmizi.tc)

açıldı.

Beğenmedeğiniz bölümleri , yapılabilecek farklı şeyleri bu başlık altında bildirirseniz sevinirim.
Sizlerin önerisi doğrultusunda zaman içinde değişiklik ve iyileştirme yapılacaktır.

Sevgilerimizle. :ok:

Auto engineeR
04/05/2007, 19:23
çok şık bi site olmuş ama şu ana ekrandaki uzuncaa yazılar sıkıyor. biraz daha renkli bişiler lazım araya..

intro kısmı tanıdık geldi nerden acaba :D

hayırlı uğurlu olsun.

femoli
04/05/2007, 19:23
çok güzel olmuş yakışırdı ....

jeoenis
04/05/2007, 20:16
hayırlı olsun

Bülent A.
04/05/2007, 20:42
Önerileriniz doğrultusunda p.tesinden itibaren değişim başlayacak ve sizlerle daha iyi olacak.

Ziyaretçi defterini unutmayın haaa ;)

anvil
04/05/2007, 20:52
hayırlı olsun Bülent

İbrahimKC
04/05/2007, 21:04
Hayırlı olsun Bülent...
Sitende güle güle otur...

dagored
04/05/2007, 21:39
hayırlı uğurlu olsun Bülent abi... :ok:

microab
04/05/2007, 21:40
HAyırlı olsun Bülent.

Bu arada sponsor bannerlerinden bizimkine tıkladığımızda https://www.grandepunto.com.tr/ açılıyor :(

İbrahimKC
04/05/2007, 21:52
HAyırlı olsun Bülent.

Bu arada sponsor bannerlerinden bizimkine tıkladığımızda https://www.grandepunto.com.tr/ açılıyor :(

Haine bak.. Yapılırmı bu bize Bülent...

Bülent A.
04/05/2007, 22:48
Tamam arkadaşlar
Yarın düzeltilecek

Linos
05/05/2007, 09:28
Hayırlı olsun Bülent! Bir gün çay içmeye gelelim sitene :D

Wallpaper kısmındaki resimlere tıkladığımızda büyümüyor, bir de ana sayfadaki yazı boyutunu biraz daha büyültebilirseniz daha rahat okunacak! Benim görebildiklerim bunlar :ok:

Bülent A.
05/05/2007, 10:33
Saol Muratcım.

Ana sayfadaki yazının rengi beyazla değiştirilecek.Kırmızı çok göz yoruyor.Bununla beraber boyutuda biraz büyütürüz.

Çaya kahveye beklerim ;)

ufuk61
05/05/2007, 10:37
bülent abi hayırlı olsun cok güzel

anvil
05/05/2007, 11:02
yazıda harf hatası da çok

Bülent A.
05/05/2007, 11:06
Biliozzzz.Alla Alla.P.tesi eksiklikler gidirilecek.Ne var harf hatası varsa.Anlamıyon sanki ne demek istediğimizi
Hhahahahahahaha

Mısafir
05/05/2007, 11:21
1-Senin arabaya havasını verenler far kaşları birazda onlarsız fotoğrafı koymuşsun girişe. Yeni bi fotoğraf koy. Giriş pek sexy durmuyo
2-Girişte kısa kısa Star Wars gibi akan bi yazıyla hikayeyi anlatabilirsin.
3-Oraya alta koyduğun resimleri çok düzensiz ve hiç oynamadan koymuşsun. Misal çerçeve bile yapmamışsın. Ortalıkta duruyo. İlk sayfaya okadar yazı ve dağınık resim hoş olmamış. İnsanın yazıyı okuyası gelmiyo.
4-Bilgiler kısmında Dış kısmın yanında bi dış görünüş, İç kısmın yanında iç görünüş, Motorda motor resmi falan arıyo göz.
5-Fotoğrafları Arttır
6-Wall Paperları da üstüne gelince Büyük olarak görecek şekilde yapabilirsen iyi olur. Bi de Wallpaperlara yazı falan ekleseydin keşke. Masa üstünde güzel durur. Sade fotoğraf diilde poster havası verir.
7-Kırmızı yazılar olmamış. Bence yazıyı normal yapıp Kırmızıyı başka şekilde vurgula.

Vel hasıl kelam. Yapım aşamasında dedin diye yukardakileri yazdım faydası olur kanaatindeyim. Yoksa red scorpion un olduğu her site güzeldir zaten :) hayırlı olsun ...

Bülent A.
05/05/2007, 11:25
Sağol Gökhan.
Zaten bu şekilde yayına girmesini ben istedimki neler eksik dışardan görmek daha iyi olur diye düşündüm.
Açıkçası bilgiler kısmına resim benimde aklıma geldi.
Wallpaperı bilgisayarcı hatalı yüklemiş.Bu resimler bilgisayarınız için büyük boy olarak çıkacak.
Ana sayfa tekrar gözden geçecek ve beyazla biraz daha büyük punto ile yazılacak
Kaput uzatmalı Prof çekim fotoğrafları yok.
Yakın zamanda çekim yapılacak ve yeni resimler eklenecek.
Bununla beraber dergideki yazıları ve daha önceki araçlarımda eklenecek.

Teşekkürler
O Bir Marka , Bülent-A

Mısafir
05/05/2007, 11:28
Sağol Gökhan.

Kaput uzatmalı Prof çekim fotoğrafları yok.

Yav sen gel hele. Bak senin arabaya Carrefour otoparkında ne fantaziler yapıcaz. Cem i de çağırıp bi gün beraber gece çekimi yaparız sana.

Bülent A.
05/05/2007, 11:30
Önümüzdeki hafta için hazırlıkları yapın o zaman.
hahahahaha

ABNEW
05/05/2007, 14:34
Bülent hayırlı olsun.Sonbaharda bir de Linea için düşünürsün sanırım:)

Mısafır
07/05/2007, 10:04
Önümüzdeki hafta için hazırlıkları yapın o zaman.
hahahahaha

1 takım... 17 siyah olsunnn...

Bülent A.
07/05/2007, 10:17
1 takım... 17 siyah olsunnn...

Yorumun için saol Vadiiiiii
Ne demek istedin anlamadım ya neseeee.Hahahahaha

anvil
07/05/2007, 17:52
Biliozzzz.Alla Alla.P.tesi eksiklikler gidirilecek.Ne var harf hatası varsa.Anlamıyon sanki ne demek istediğimizi
Hhahahahahahaha
hadi ben anlıyom zeki bi kişiliğe sahibimdir ama herkes ben değilki yaw :D

tigis
07/05/2007, 20:19
bülent siten hayırlı olsun
tabiki eksiklikler var ama herşey zamanla yerine oturur kanaatindeyim
senin gibi mükemmelliyetçi bi adam zaten rahat durmaz en iyisini yapmak için kafa patlatır ama siteyi bu haliyle açman bence doğru bir karar senin göremediklerini dışarıdan yüzlerce göz farklı farklı algılayarak mükemmeli yaratman konusunda sana çok yardımcı olur.
umarım herşey gönlünce olur.
ziyaretçi defterine yazmıştım ama bide buradan yazayım
yolun kocaeliye düşerse biz kocaelili GP ciler seni ağırlamaktan şeref duyarız :)

Misafir2
08/05/2007, 00:55
hayırlı olsun

Bülent A.
08/05/2007, 10:38
Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim Kadriye.Sitesine yorumlarınıda beklerim.

bülent siten hayırlı olsun
tabiki eksiklikler var ama herşey zamanla yerine oturur kanaatindeyim
senin gibi mükemmelliyetçi bi adam zaten rahat durmaz en iyisini yapmak için kafa patlatır ama siteyi bu haliyle açman bence doğru bir karar senin göremediklerini dışarıdan yüzlerce göz farklı farklı algılayarak mükemmeli yaratman konusunda sana çok yardımcı olur.
umarım herşey gönlünce olur.
ziyaretçi defterine yazmıştım ama bide buradan yazayım
yolun kocaeliye düşerse biz kocaelili GP ciler seni ağırlamaktan şeref duyarız :)

Çok Sağol.Elbette aksaklıklar olacaktır.Zaten seninde söylediğin gibi sizlerin yardımı ile en iyi hale getireceğiz.Zaten bir takım değişikliklere başladık.Mutlaka uğramaya çalışacağım

hayırlı olsun
Teşekkür ederim Vedat

Mısafır
08/05/2007, 12:59
bulent kn kutu ıcı fıltre varmı gp dızel ıcın :D
chıp ı ne zaman yaptın
???

Bülent A.
08/05/2007, 13:00
War kadeşim.İsterse UPS ile getirtebilirsin.Link vereyimmi?
Chip olarak ben varım şimdilik.
Hahahahaha

Bülent A.
08/05/2007, 15:13
*Ana sayfadaki yazı yukarı kayar yazı olacak.

*Kırmızının henüz çekilmiş video görüntüleri yok.Çekildiğinde eklenecek.

*Ziyaretçi defteri değişebilir.Banada basit geldi.ununla ilgilide çalışıyoruz.Diğer sayfalar ile ilgili hatayı biliyoruz düzeltilmeye çalışılınıyor.

*Resim Galerisini söylediğin gibi yaparsak Leon-Boom la aynı olacak neredeyse

*Hikayeyi yazmaya ne dersin.Orda gerekli bilgiler var.

*Eski yaptığım araçlarda sergilenecek ama öncelikle siteyi oturtmak lazım.Ondan sonra koymayı düşündüm.

*İstanbula geldiğime Cem ve Gökhanın ellerine teslim edilip yeni fotoğrafları çekilecek.Gördüğün gibi yapmış olduğun kaput uzatmalı hali yok orada.

*İntro bölümü için Erdi yardımcı oldu sağolsun.

*Ziyaretçi defterinede bekleriz.

* Önerilerin için teşekkürler

Bülent A.
08/05/2007, 15:45
*Anasayfadaki resimler konusunda hala aynı fikirdeyim.Orada çok gereksiz görünüyorlar.sadece Kırmızının resmini koy.Profesyonel çekimlerden birini koyarsan daha iyi olacağı kanısındayım.(Şimdilik)

*Yakın zamanda Tuğral'a ya da Autokinder'e bir çekim yaptır diyeceğim sen yine Leon-Boom'a benzeyecek diyeceksin.Neyse demeyeyim bari.Tuğral çok iddialıydı ama düşün sen onu.

*Bu konuda hemfikiriz.

*Ne alakası var sadece Leon-Boom'da mı var dikey sıralama?Bu estetiktir.Hoş benim görüşüm bu site senin zevk senin.Ben fikrimi belirttim.

*:pist:

*Bu konuda da hemfikiriz.( :icon_smile_screwy:)

*Gökhan'la Cem'e kolay gelsin diyelim o zaman şimdiden.Eminim güzel işler çıkaracaklardır.Kaput uzatmalı resimler daha iyi çıkacak sanırım.Benim eserim ne de olsa:us:

*Erdi eline sağlık.

*Önemli değil.

* Orda iyi benceee.Ayrıca teşekkür yeri açıp resimleri oraya koymaya gerenk yokk.

* Autokinderle görüştük.Tarihlerimiz uyuşmadı İstanbul-Ankara seyyehatimde.Tuğralda kameramanla beraber izin tarihini çakıştıramadı henüz.

* Bu konuda hemfikiriz.

* Daha iyi bir fikir?

* :loveya:

* Bu konuda da hemfikiriz.( :icon_smile_cool: )

* Mecburen en iyisini yapacaklar.Ayrıca düz resim değil temalı çekim istiyorum.Bencede Allah yardımcıları olsun :ebebe:

* Bencede

* Teşekkürler

Mısafır
08/05/2007, 16:15
War kadeşim.İsterse UPS ile getirtebilirsin.Link vereyimmi?
Chip olarak ben varım şimdilik.
Hahahahaha

verrrr :)

Bülent A.
08/05/2007, 16:22
https://www.alfisti-tuning.de/index.php/cat/c179_Sportluftfilter.html/XTCsid/e0de60cba5b64c4d453f14cf95b35ad9

Kn de vardı.Ama dizeller için şuan BMC ninkileri satmaya başlamışlar.
Açık olan tipide var.

Ayrıca https://www.knfilters.com/search/product.aspx?Prod=33-2842 deki üründe bizim dizellere uygulanabiliyor.Sıkıntı yok

Mısafır
09/05/2007, 08:39
bence bmc ama Nerden bulacaz netten mı alacaz.

Bülent A.
09/05/2007, 10:23
bu alfisti tuning 2 aydır bi malımı yollıyamadı.. hemde almanyadaki arkadaşıma! istanbula yollasak heralde 2o ayda gelir..
bülent siteyi elden geçir bence :)

Bana 1 ayda geldi Hemde Tr ye. Postane kargosu ile.Komple body-kit geldi.
Sende var bi arıza.
Hehehehehehehe