PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sis farları

granded
27/03/2011, 22:01
selam arkadaşlar .benim grande 1.3 active .üzerinde sis farı yok .taktırmak istiyorum.servisler takarmı acaba.sonra düğme dahil edilebilirmi ? çünki yeri boş.sonra sisteme dahil edilebiliyormu ? maliyeti ne olur? bilen arkadaşlardan yardım bekliyor iyi forumlar diliyorum.saygılar..

ZAK1980
27/03/2011, 22:08
Femolı ıle ırtıbata gec servıste bıraz pahalı

sadece_erhan
27/03/2011, 22:14
bendede yoktu, 100 liraya sisleri aldım 60 tl ye elektrikçide röle ile arka sislere bağlattım, arka sisleri yakınca önlerde sorunsuz yanıyorr. sonra dedimki siyah zeminliller ne kadar güzel oluyo benimkilerin camlarını açıp boyayayım bari, meğer ucuz mal almışız, daha tornavidayı değdirmeden çatladı camı. zaten montajı yaparken birini düşürüp kırmıştı elektikçi sonra yenisini almıştı takmıştı :D dahada sonra femoliden siyah zeminli kaliteli sis aldım, zaten tesisatı çektirmiştim, kendim taktım. hemide dün taktım ;) 180 lira siyah zemin sis (sadece sağ sol sis)

granded
29/03/2011, 19:22
bendede yoktu, 100 liraya sisleri aldım 60 tl ye elektrikçide röle ile arka sislere bağlattım, arka sisleri yakınca önlerde sorunsuz yanıyorr. sonra dedimki siyah zeminliller ne kadar güzel oluyo benimkilerin camlarını açıp boyayayım bari, meğer ucuz mal almışız, daha tornavidayı değdirmeden çatladı camı. zaten montajı yaparken birini düşürüp kırmıştı elektikçi sonra yenisini almıştı takmıştı :D dahada sonra femoliden siyah zeminli kaliteli sis aldım, zaten tesisatı çektirmiştim, kendim taktım. hemide dün taktım ;) 180 lira siyah zemin sis (sadece sağ sol sis)
ilginize teşekkürler.ben sitenin yeni üyesiyim,femoli dediğiniz forum üyesimi ,yoksa bi markamı.

sadece_erhan
29/03/2011, 19:30
ilginize teşekkürler.ben sitenin yeni üyesiyim,femoli dediğiniz forum üyesimi ,yoksa bi markamı.

markalaşmış bi forum üyesi :) bi önceki mesajıma teşekkür etmiş, ordan özel mesaj at olmadı, www.kemaloto.com (https://www.kemaloto.com) ya gir orda tel no var ;)

femoli
29/03/2011, 19:39
süperdi :D Patentmi alsam ne yapsam :)

granded
29/03/2011, 21:19
süperdi :D Patentmi alsam ne yapsam :)
eh..sizi marka yaptım bana bi güzellik yaparsınız artık

Kronokrator
29/03/2011, 21:34
servis 500-600 civarı bi rakam istiyor ön sis farları için. orj. düğme vs dahil. acayip kazık.

femoli
30/03/2011, 09:14
Benimle iletişime geçin görüşelim..

ademtahir
30/03/2011, 10:42
bende femoli kardeşimden almıştım sorunsuz kullandım femoli varken burada sağda solda kazık yemeye gerek kendi femoli'miz :)