PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yakıt Güvence Hakkında

SilentFear
26/03/2011, 21:54
Arkadaşlar merhaba;
Aracımı aldıgımdan berı yakıtımı guvence kapsamında opetten alıyorum. Bıraz once opetten yakıt aldım 50 tl lık ama odemeyı yaptıgım bayı 85 tl lık almıs gıbı gecmıs paro kartımdan. sordugumda ne kadar aldıgınız önemlı degıl km nız onemlı dedı. km den nasıl takıp edılıyor anlamadım...

corsi
26/03/2011, 22:00
Km ve yakıt oranınız tuttuğu sürece bi sıkınt yaşamazsınız yani aracınızın fazla yakmış olması fazla gözlerine gelmez ama belli bi limitin altında yakması başka yerden yakıt aldığınız anlamına gelebilir :)

SilentFear
26/03/2011, 22:06
evet bende bayıdekı arkadasa onu anlatmaya calıstım, ne demek ne kadarlık aldıgın onemlı degıl dedım. o zaman benım arada baska fırmadan alıp almadıgımı nereden bılecek kı?

corsi
26/03/2011, 22:11
evet bende bayıdekı arkadasa onu anlatmaya calıstım, ne demek ne kadarlık aldıgın onemlı degıl dedım. o zaman benım arada baska fırmadan alıp almadıgımı nereden bılecek kı?

eğer opetten fazla fazla yazdırıp gidip başka yerden alırsan yani kalitesiz mazot olmamak kaydıyla kolay kolay anlayacaklarını sanmıyorum ki zaten Deponuzu ceyrekten aşağılarda pek kullanmaz deponun dibini kullanmazsanız kolay kolay bişey olmaz inş.

PNT 34
27/03/2011, 07:56
bu kadar çok takılmayın şu yakıt güvence sistemi olayına..hangi marka ve istasyon sizin için daha uygunsa oradan alın arkadaşlar..kapitalist sistemin bir parçası yakıt güvence sistemi..