PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni nesil punto evo hk...

ecosi26
25/03/2011, 08:08
Çok kısa bir süredir foruma katılıyorum malum bende evo aldım. Bana aracı satan temsilcide ocak ayında almış evosunu ancak bu forumda okuduğum hataların hiçbirisi ile karşılaşmamışlar umarım benimkide öyle olur bu gün teslim alıcam inşallah...Ben şu durumdan hoşnut değilim; İşimizi severek ve isteyerek yapmıyoruz sanırım ki araç satan arkadaşların donanımdan ve teknik özelliklerden gelen şikayetlerden haberi yok olsada söylemek istemiyolar sonuç ne o zaman sadece aracı satmak plaka bekliyorum 3 gündür, takipcinin keyfi gelecekte plaka gelecek vergisi yatacak eleman izinli araç tam temizlenmemiş servis çok kalabalık derken hayatımız bahaneler ardına sıkışmış her iş yarım şekli ile devam etmekte yazılanları okudukça inşallah şansım iyidirde bu kadar para verilip aldığım araç sorunsuz olur demek geldi içimden...aslında merak ediyorum gerçekten nasıl olması lazım inanın buna bile bir çözüm düşünemedim donanım iyi olmasa evo nun inanın neredeyse binemeden almaktan vazgeçerdim... saygılarımla

sezerism
25/03/2011, 08:14
Merhaba araçınız şimdiden hayırlı olsun evolar iyi araçtır. Donanım ve diğer özelliklerden .

isuldor
25/03/2011, 09:01
evolarla ilgili bir yeni versiyon duymadım yani kronik sorunları temizleme diye bir olay yok olsaydı daha öncekileri çağırıp düzeltirlerdi ama tam aksine reddediyorlar

yani satıcı sallamış olma ihtimali yüksek(belki de sallamamıştır emin değilim :) )

egeevo
25/03/2011, 10:31
merhabalar,araciniz hayirli olsun, bende aracimi aldigimdan beri arkadaslarin yazdigi hicbir sorunu yasamadim, tikirti yok cizirti yok kapilar duzgun kapanip aciliyor...3 ay oldu alali ve 3896 km de su an umarim hep sorunsuz kalir

USTA
25/03/2011, 10:40
Şu ana kadar teknik olarak en ufak olumsuzluk yaşamadık şükür Allah'a.
Tek sıkıntı ön cama gelen bir taş nedeniyle cam çatladı,bugün exper raporu tutulacak yetkili serviste,haftaya da değişimini yapacaklarmış,ellerinde cam bulunmuyormuş nedense ve araç 1 gece serviste kalmalıymış,yapışma camlarda hareket etmeden belli süre beklemesi lazımmış...
Ufacık taş izi 1 haftada en az 40 cm lik çatlağa dönüştü,çok zayıf bir cam kullanılmış Evo'da...

Scottie
25/03/2011, 11:11
Tek sıkıntı ön cama gelen bir taş nedeniyle cam çatladı,bugün exper raporu tutulacak yetkili serviste,haftaya da değişimini yapacaklarmış,ellerinde cam bulunmuyormuş nedense ve araç 1 gece serviste kalmalıymış,yapışma camlarda hareket etmeden belli süre beklemesi lazımmış...
Ufacık taş izi 1 haftada en az 40 cm lik çatlağa dönüştü,çok zayıf bir cam kullanılmış Evo'da...

cam çatlağı kendi kendine yürüyor... hareket ettikçe...

tayfux
25/03/2011, 11:16
hocam inşallah hiçbir sorun yaşamazsın..gerçekten evolar segmente güzel donanım uygun fiyat anlayışı ile girdi ama bazı arkadaşların çok sorunları oldu işte oluyor sonuçta kul yapısı bunlarda ve aslında şöyle bir düşündüğümüzde örneğin beyaz eşyalar yada laptoplar bilgisayarlar da öyle değilmidir aynı marka arkadaşında vardır hiç sorun yaşamaz ama sen aleti servisle ortak kullanıyorsundur sanki..

Mr.Freeze
25/03/2011, 13:39
Hayırlı olsun yeni arabanız.Ben de yarın kavuşuyorum.

fiko
25/03/2011, 13:46

geçmiş olsun.aracın evraklarını vermek için bayiye gittim 65. gün pazartesiye kaldı aracı gördüm kirli idi tam rengi çözemedim.veya metalik beyazdan farklı bir şey bekliyordum.