PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Garanti uzatma ve 20 bin bakım

qwertasdf
24/03/2011, 23:24
arkadaşlar aracımın garantisi bitmek üzere ve garanti uzatmak istiyorum.370-400 arası fiyat verildi. sizce normal mi ya da herhangi bir kampanya var mı bu sıralar? bilgisi olanlar paylaşırlarsa sevinirim.
aynı zamanda aracın 20 bin bakımı da gelmiş durumda.onun için de 350-400 arası fiyat çıkar diyorlar.bu fiyatlar uygun mu?şimdiden teşekkürler.

Erdem Bozdağ
24/03/2011, 23:35
2 sene uzatma ortlama 560 tl civarı birşeydi geçen sene
tek sene için tam fikrim yok ama farklı 2-3 servisi arayarak fiyat alınıp tahmini bir rakam bulunabilir
bakım için fiyata gelince neler değişcek ne için o fiyat verildi bi bakmak lazım.(normal bakım dışı carbon clean,balata vs neler için verilmiş öğrenmek lazım)

krizantems
25/03/2011, 20:38
garanti yi uzatırken sözleşmeyi okumanızda fayda var.
bir sayfa uzatılmış garantiye şu girmez bu girmez diye yazıyor.
onları okuduktan sonra karar verin bence.

Misafir-1
26/03/2011, 08:14
ön takım sarf malzeme disk sispansiyon v.s. girmiyormuş bildiğim kadaryla birde mesala ben uzattığımda 1 yıl 370 civarı 2 yıl ise 490 civarydı 2 yıl uzatmak istediğimde gerek olmadığını sene uzatçağında 1 yıl ile 2 yıl ın arsındaki farkı alacaklarını söylediler isterseniz seneye 1 yıl daha uzatırsınız dendi bende 370 tl ye 1 yıl uzattım velasıkelam mayısya garantim dolacağı için uzatmal isteyince ikinci kez aynı servisde bana 320 tl hesap çıkardılar fiat müşteri hizmetlerinide aramadım daha vakit var diye sizinde dikkat etmenizde fayda olacağı kanısındayım bu konuların garantisinede dikkat edin