PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bor Power hakkında bilgi verebilir misiniz?

karamurat4141
24/03/2011, 20:40
Bor POwer Dizel araçlarda Veya normal araçlarda nasıl bi etki gösterir yani neye yararlı neye zararlıdır bu bor power denilen icat biraz bilgi verebilirseniz sevinirim ve sıfır araca uygulansa ne gibi sonuçlar meydana gelir ?

operatormurat
24/03/2011, 20:53
ben aşınmış eski motorlara faydası olbilir diye düşünüyorum,biyandanda büyük yağ üreticileri neden yayın içine katmıyorlar diye düşünmekteyim, murat kardeşim şimdiye kadar ne kullandım nede tafsiye ettim. senin aracın çok yeni bence hiç gerek yok,zati koysanda arızalanırsa(motor arızası) aracın garanti dışı kalabilir.

karamurat4141
25/03/2011, 00:36
teşekkür ederim adaş abicim bilgilendirdiğiniz için :)

fawori
25/03/2011, 02:20
yağ üreticileri hep uyarıyor bizim ürünlerimizin dışında ürün eklerseniz formülümüzü bozmuş olursunuz diye yani bende düşünmüştüm ama dev firmalar neden düşünmemişte şimdi bu Bor power çıkmış bana mantıklı gelmiyor ben koymadım seni bilemem...

sezerism
25/03/2011, 08:19
Arkdaşlar bu pazar meselesi insanların paralarını almak için yasal yollar.arz talep durumu isteyen alır isteyan almaz . Herkesin malı değerli 30 000 lira para vermişsin 50 lirayımı vermicen deyip insanlar alabilir.

ecosi26
25/03/2011, 08:25
Evet bende yeni bir araca uygulanmasına karşıyım bor power ile ilgili kötü haberler okumuştum yakıt tasarrufu ya da motor koruma için konulan katkı maddelerine verilen parayı mazot ya da benzin alarak tasarruf edilebilir en azından. Ama bu nano teknoloji kullanılan katkıların iyi olabileceğini düşünüyorum fakat yeni araçlarda gene kullanımına karşıyım

emirozal
25/03/2011, 09:30
bu ürün asıl sıfır araçlara tavsiye ediliyor. ben öyle duydum.