PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evo 1.3 multi dynamic özellikleri

ecosi26
24/03/2011, 07:40
daha yeni evo aldım resmini yayınladım ama yan çıtaları yok satışa sordum olsaydı biz takardık dediler asla sökmeyiz dediler, hadi bunu geçtim araç full donanım esp asr msr gibi özellikleride var mıdır satış var dedi ama ben asr off düğmesini görmedim anahtarla baktığımda dikkat etmedim sizce durum nedir?

Ardevo
24/03/2011, 08:18
Pop Kit opsiyonu ile birlikte aldıysanız kapı çıtalarının olması gerekli..

mitix
24/03/2011, 08:58
artık evo dynamikte pop kit foksiyonu gelmiyor. geliyor fakat full kit içinde . oda baya bir fiyat farkı var. asiskit +popkit+ kit gibi özellikleri eksiden tek tek seçerken şimdi tek bir paket içinde sunuyorlar.

IVAA
24/03/2011, 10:00
daha yeni evo aldım resmini yayınladım ama yan çıtaları yok satışa sordum olsaydı biz takardık dediler asla sökmeyiz dediler, hadi bunu geçtim araç full donanım esp asr msr gibi özellikleride var mıdır satış var dedi ama ben asr off düğmesini görmedim anahtarla baktığımda dikkat etmedim sizce durum nedir?

yan cıtaları Yedek parça olarak alınabiliyor sanırsam ama fiyatını bilmiyorum. aracınızın ön panelinde Dörtlü ikaz kumandasının Sağ tarafında ASR OFF butonu yoksa aracınızda ESP yok demektir.

Ardevo
24/03/2011, 10:39
Forumda daha önce aracınzı tüm opsiyonları ile aldığınızı yazmıştınız, buna evo kit de dahildi ama aracınızın resminde yan çıtalar yoktu oradan hatırlıyorum.
Bence evo kit parası verdiyseniz ve yan kapı çıtaları yoksa böyle birşeyi kabul etmemelisiniz. Servislerinde yedek parça olarak 400 TL gibi bir rakam isteniyor kapı çıtaları için. En azından bu tutarın iadesini istemelisiniz, ya da takmalarını.
Siz bütün opsiyonları kontrol edin farklı opsiyonlarla bir araç teslim etmiş olabilirler.

ecosi26
24/03/2011, 22:05
Forumda daha önce aracınzı tüm opsiyonları ile aldığınızı yazmıştınız, buna evo kit de dahildi ama aracınızın resminde yan çıtalar yoktu oradan hatırlıyorum.
Bence evo kit parası verdiyseniz ve yan kapı çıtaları yoksa böyle birşeyi kabul etmemelisiniz. Servislerinde yedek parça olarak 400 TL gibi bir rakam isteniyor kapı çıtaları için. En azından bu tutarın iadesini istemelisiniz, ya da takmalarını.
Siz bütün opsiyonları kontrol edin farklı opsiyonlarla bir araç teslim etmiş olabilirler.

evokit ile aldım ama bu gün gene söyledim öyle gelseydi verirdik diyolar bundan hiçbişey anladım işin doğrusu yarın plaka da geliyo bakalım alırken belli olacak

emresahin83
24/03/2011, 22:14
EVO KIT (YAĞMUR SENSÖRÜ, PERDE HAVA YASTIKLARI, CRUISE CONTROL, IŞIĞA DUYARLI OTOMATİK KARARAN İÇİ DİKİZ AYNASI,BLUE&ME, HI-FI SES SİSTEMİ*, BLUE&ME TOMTOM NAVİGASYON ÖN HAZIRLIK, GÖVDE RENGİ YAN ÇITALAR, TAMPONLAR ÜZERİNDE KARBON GÖRÜNÜMLÜ KORUMA BANDI)

sitesindeki EVO kit'e göre olması lazım..

çitalar uygun birşey olsa bende taktıracağım.

ecosi26
24/03/2011, 22:42
EVO KIT (YAĞMUR SENSÖRÜ, PERDE HAVA YASTIKLARI, CRUISE CONTROL, IŞIĞA DUYARLI OTOMATİK KARARAN İÇİ DİKİZ AYNASI,BLUE&ME, HI-FI SES SİSTEMİ*, BLUE&ME TOMTOM NAVİGASYON ÖN HAZIRLIK, GÖVDE RENGİ YAN ÇITALAR, TAMPONLAR ÜZERİNDE KARBON GÖRÜNÜMLÜ KORUMA BANDI)

sitesindeki EVO kit'e göre olması lazım..

bende aynen öyle olduğunu biliyorum ama servis benimle aynı düşünmüyo yarın olunca teslim alırken bu konuyu iyice aydınlığa kavuşturucam

Ardevo
24/03/2011, 23:21

https://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs275.snc6/180313_10150101639259761_850074760_5861648_3479576 _n.jpg

Ben de bu kapı çıtalarını bekliyorum gelirse 4 kapı için olan orjinalini taktıracağım ama bayi aksesuar listesinde sipariş kodu tanımlı değilmiş henüz. Bu çıtalar hakkında bilgisi olan var mı?

Ardevo
24/03/2011, 23:23
bende aynen öyle olduğunu biliyorum ama servis benimle aynı düşünmüyo yarın olunca teslim alırken bu konuyu iyice aydınlığa kavuşturucam

Bence kesinlikle kabul etmeyin. Peki tamponlar karbon görünümlü mü ?

ecosi26
25/03/2011, 06:29
Bence kesinlikle kabul etmeyin. Peki tamponlar karbon görünümlü mü ?

araç full donanım olarak alındı ama işlem bitti bende fiat sayfasına ve sonradan öğrendiğim birmot sayfasına girdim birmot sayfasında araç özellikleri farklılık gösteriyo orada pop kit olarak geçiyo ve benim aracımda pop kit yok ama evo kit içerisinde yan çıtalar var bende yok ama evo kit in diğer özellikleri var sanırım bu şekilde alacaz en son bir kez daha zorlayacam