PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lovato Sıralı Sistem LPG

Bolu_Beyi
22/03/2011, 23:38
Arkadaşlar Merhaba. Uzunca süredir yaptığım araştırmalar sonucu aracıma taktıracağım LPG sistemini buldum sanırım. Ankara Şaşmaz'daki DAMLA LPG 'de Lavato Sıralı Sistem taktırmaya karar verdim. Fiyat peşin olarak 1.200 lira dediler bende yarın için randevumu aldım ve okeyledim. Allah nasip ederse yarın orada olucam ve bir aksilik çıkmaz ise yarın aracıma lpg dönüşüm sistemi takılacak. Allah utandırmasın inşAllah... Sizce kararım doğrumu veya orada LPG taktıran arkadaşlar var ise memnunmu?

ianemon
23/03/2011, 00:42
Ben t-jet gp aracıma atiker taktırdım özel bir çalışma ile takıldı çok ta memnunum ama sizinkide hayırlı olsun şimdiden inşallah sorunsuz kullanırsınız

takres
23/03/2011, 00:44
lpg li aracım yok ama araştırma yapmıştım daha önceden lovata gerçekten iyi bir marka sorun çıkarmaz diye düşünüyorum...

Bolu_Beyi
23/03/2011, 10:27
Şu an Damla LPG Disbiritörlüğünden yazıyorum. Aracıma LPG montajı yapılıyor ve bende bekleme salonundayım. Mekan gerçekten çok kaliteli ve düzgün görünüyor. Ayrıca Lavato Easy Fast (ECU) diye yeni bir sistem geliştirmiş onu takıyorlar. Umarım bir sıkıntı olmaz...

duu
23/03/2011, 12:33
hayırlı olsun şimdiden.
bende dizel gp mi satıp benzinli bravo alıcam. sonrasındada bir lpg taktırırım diye düşünüyorum. takıldıktan sonraki görüşlerini palaşırsan sevinirim.

lawyer8386
23/03/2011, 18:02
bende gelecek ay taktırmayı düşünüyorum ve bende damla otogazın namını duşmuştum..montaj sonrasıyla ilgili bilgi verirsen sevinirim..arıza lambası, çekiş nasıl..

Bolu_Beyi
25/03/2011, 14:45
Damla LPG gerçekten umduğumdan iyi bir memnuniyet sağladı. Benzin ile 50 liraya gittiğim ankara yolculuğumu 30 lira ile dönmemi sağlayan'da bir ekonomi sağladı. 3 gündür aracım LPG'li ve hiçbir problem yaşamadım. Lavato yeni teklonojisi ile arıza ışığıda yakmıyor. Çekişte çok önemli bir düşüş yaşamadım hatta çekişte hiçbir sıkıntı yaşamadım desem yeridir. Simit tank uygulaması yaptılar ve 47 lt'lik tank koydular. Montaj sonrası hizmetinide bir dahaki ay 1000 km'lik bakımına gittiğimde paylaşıcağım sizlerle. 1000 km sonra rutin kontroller ve ayar için bir daha gelmemi söylediler. Daha sonra ise 20.000 km'de bir gelmem söylendi. Lavato sisteminin şöyle bir avantajı daha var. Dereceyi düşürerek daha kısa mesafe ve zamanda aracın LPG 'ye geçmesini sağlıyorlar. Ben çok memnun kaldım LPG dönüşümü taktırmak isteyen arkadaşlara kesinlikle tavsiye edebilirim. teşekkürler.
Dipnot: LPG'ye geçtikten sonra araç benzinli halinden biraz daha sesli çalışıyor. Bunu normal karşıladılar fakat ben 1000 km kontrollerinde birkez daha kontrol ettiricem...

Misafir-1
25/03/2011, 16:06
Damla LPG gerçekten umduğumdan iyi bir memnuniyet sağladı. Benzin ile 50 liraya gittiğim ankara yolculuğumu 30 lira ile dönmemi sağlayan'da bir ekonomi sağladı. 3 gündür aracım LPG'li ve hiçbir problem yaşamadım. Lavato yeni teklonojisi ile arıza ışığıda yakmıyor. Çekişte çok önemli bir düşüş yaşamadım hatta çekişte hiçbir sıkıntı yaşamadım desem yeridir. Simit tank uygulaması yaptılar ve 47 lt'lik tank koydular. Montaj sonrası hizmetinide bir dahaki ay 1000 km'lik bakımına gittiğimde paylaşıcağım sizlerle. 1000 km sonra rutin kontroller ve ayar için bir daha gelmemi söylediler. Daha sonra ise 20.000 km'de bir gelmem söylendi. Lavato sisteminin şöyle bir avantajı daha var. Dereceyi düşürerek daha kısa mesafe ve zamanda aracın LPG 'ye geçmesini sağlıyorlar. Ben çok memnun kaldım LPG dönüşümü taktırmak isteyen arkadaşlara kesinlikle tavsiye edebilirim. teşekkürler.
Dipnot: LPG'ye geçtikten sonra araç benzinli halinden biraz daha sesli çalışıyor. Bunu normal karşıladılar fakat ben 1000 km kontrollerinde birkez daha kontrol ettiricem...
hayırlı olsun inşallah da hiç sıkıntısız devam eder şaşmaz damla olmalı gerçekden işinin ehli olduğunu bende duydum bende aracıma lpg taktırdım tanıdık diyere brc takan bir yere gittim ve araştırdım turbolu araçlarda lpg brc demişlerdi fakat şimdilerde nereye baksam turbolulara atiker takıyorlarmış tekrar hayırlı olsun sıkıntısız sağlıklı sürüşler...

lawyer8386
25/03/2011, 18:19
hayırlı olsun..bende önümüzdeki ay damla lpg de yapacağım inşallah..