PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : .:: Yardım eder misiniz? ::.

se1cuk
21/03/2011, 23:58
Arkadaşlar yazıyı okuyan herkeze öncelikle iyi akşamlar yeni üyeyim bende beyaz puntom var ön panjura forumdaki çoğu kişinin yaptığı gibi folyo yapıştırmak istiyorum plakayı da plastiğini çıkartıp çerçevesini de tinerle sileyim diyorum büyük ihtimalle çok yakışacağını düşünüyorum bu şekilde arabası olan birisi varsa resim gönderebilir mi? fikir vermesi için bide bu işlemler garantiyi bozar mı? ve diyelim ki o folyoyu beğenmedim çıkartırsam boya kalkar mı?

operatormurat
22/03/2011, 00:05
selçuk hoş geldin ,sağ üstte arama yazan yere folyo kaplama diye yazarsan daha önce arkdaşlrın açtığı konuları göreceksin. sana yardıcı olur,araban beyaz gayet güzel durur,garanti bozulmaz, kolayca çıkar boyana zarar vermez,sentetik tinerle silme boyayı zayıflatır...

JASMINE
22/03/2011, 00:08
Benim aracımda da folyo uygulamaları var. Boyaya herhangi bir zararı yok, dilediğin zamanda sorunsuz çıkartabiliyorsun. Garaj bölümünde gezinirsen bir çok arkadaşımın aracındaki uygulamaları da görebilirsin.

edelsang
22/03/2011, 00:08
selçuk hoş geldin ,sağ üstte arama yazan yere folyo kaplama diye yazarsan daha önce arkdaşlrın açtığı konuları göreceksin. sana yardıcı olur,araban beyaz gayet güzel durur,garanti bozulmaz, kolayca çıkar boyana zarar vermez,sentetik tinerle silme boyayı zayıflatır...
plaka çerçevesini bende selülozik tinerle sildim görüntü olarak çok güzeldi kalemle kalınlaştırıym derken biraz cırkı çıktı :) ama yinede plaka iptali yapıcam kafaya taktım
murat abi senin dediğin sentetik tiner neyin boyasını zayıflatır onu anlamadım ?

se1cuk
22/03/2011, 00:39
İlginiz için teşekkür ederim arkadaşlar size bir sorum daha olacak benim ses kalitesini artırmak amaçla amfi takmak istiyorum bide araca temiz ses almak istiyorum bunun garantiye bir sakıncası olur mu? ve önerebileceğiniz bir model (amfi) var mı?

EvoKoray
22/03/2011, 01:00
foruma hoşgeldin ;) -->> Ses & görüntü sistemleri - Grande Punto | Punto Evo | Bravo (https://forum.grandepuntotr.com/ses-goruntu-sistemleri/) <<-- burda birçok konu var işini görür ses sistemleri konusunda

fawori
22/03/2011, 01:13
Valla bende iç mekanda göğislüğe uygulatayım dedim ama söküpte uygulayacak kimse bulamadım söktürün yapalım dediler bende o zaman gerisini zaten ben hallederim dedim 100000 bakımına sokunca enrikoda danışıcam bakalım ne dicekler?