PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bagajda birkaç dokunuş...

GRDEDE
21/03/2011, 21:12
1286512866

ayhan1
21/03/2011, 21:21
üstad kesinlikle süper olmuş vallahi stepne nerde sizin biraz daha genel fotolar yokmu

skyline28
21/03/2011, 21:25
abi süper olmuş eline sağlık ...
biraz daha detaylı anlatım bekliyoruz...

tayfux
21/03/2011, 21:27
nasıl yaptınız hocam?

operatormurat
21/03/2011, 21:35
abi dehşet olmuş elin kolun ağrımasın,bende yaptıklatımı koyuyorum gurur abi arayada arsanın resmini şıkıştırıyorum....

onn.off
21/03/2011, 21:37
Sihirli dokunuş güle güle kullanın

erbil
21/03/2011, 21:51
Ellerinize sağlık. Nasıl yaptığınızı ve hangi malzemeleri kullandığınızı yazar mısınız?

GRDEDE
21/03/2011, 23:11
Arkadaşlar,Yarın akşam daha detaylı resimler koyup bilgi vericem.

askin
21/03/2011, 23:17
:clapping::clapping::clapping::clapping:
1286512866

süper olmuş gerçekten...

GRDEDE
22/03/2011, 09:25
1287312874128751287612877 İlgilenenler için yeni resimler.

1.Sağ ve sol çamurluk iç halı duvarına,otobüs aksesuarcısından aldığım (8X2=16 tl)otobüs koltuk arkasında kullanılan file ceplerden monte ettim.Halı döşemeye alçıpan dübel kullanarak çamurluk sacına zarar vermeden vidaladım.
2.Biri uzun digeri yüksek iki adet çok amaçlı halı çanta(Koçtaş 17x2=34tl)alıp koltuk arkasına koydum.Bunlar çırtcırt tabir edilen amerikan fermuarlı.koltuk arkasındaki halıya yapışıyor.Bence çok kullanışlı.
3.Notebook çantası gibi ürünlerde kullanılan kuşaktan ve mandallarından aldım (Koçtaş 14tl) sağ ve sol taraftaki pandizot taşıyıcı plastik döşemeye resimde göründüğü şekilde monte ettim.
4.Aynı kuşaktan kullanarak yangın tüpünü de pandizotun üst sol köşesine monte ettim.
5.Bagaj koltuk arkasına üst kısımlara sağ ve sola birer kanca yuvası monte ettim ve netten aldığım üniversal fileyi tutturdum.Bu file yatay dikey vs değişik konumlarda ihtiyaca göre kullanılabiliyor.
6.Sağ, sol ve pandizotun alt arka kısmına birer askı monte ettim.Çok amaçlı kullanım için.
7.Sol tarafa 12 volt ve 220 volt priz yerleştirdim.(İnverteri döşemenin içine monte ettim)
8.Sağ tarafa da simetrik bagaj lambası taktım.

Sorularınız olursa yardımcı olmaya hazırım.

Scottie
22/03/2011, 09:28
abi eline sağlık.. çok düzenli görünüyor...

Kriminal
22/03/2011, 10:01
Walla harıka olmus bende yapcam

GRDEDE
22/03/2011, 12:00
Fotoların altına açıklamaları ilave ettim.Malzeme temini konusunda isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

ZAK1980
22/03/2011, 12:09
soldan ıkıncı resımdekının adı ne abı koctasta varmı ne dıye ısteyecegız

GRDEDE
22/03/2011, 12:17
Zeynel'im onun adı nedir bende bilmiyorum.Koçtaş ta ve Bauhouse ta var.Kordon diyelim.Şu bazı çantalarda omuza asmak için kullanılan malzeme.Metresi 1 tl ben 1,5 mt aldım hepsine yetti.Aynı yerde mandalları da var.Kafana göre alıyosun.

N-ciniir
22/03/2011, 16:01
takdir ettim çok güzel görünüyor

magic
22/03/2011, 17:35
Gurur Abi eline sağlık, muhteşem olmuş, süpersin valla ne diyim. Benim arabaya da bi el atsana abi Allaz rızası için :)

GRDEDE
22/03/2011, 18:10
Gurur Abi eline sağlık, muhteşem olmuş, süpersin valla ne diyim. Benim arabaya da bi el atsana abi Allaz rızası için :)

Ne istedinde olmaz dedim.Havalar biraz ısınsın yaparız birşeyler.

izoci
22/03/2011, 18:43
maşallah çok hoş olmuş..

samprik
22/03/2011, 18:56
tam istediğim gibi olmuş elinize sağlık =) aracı geldiğindebende uygulamaya çalışıcam

Punkre4s
22/03/2011, 18:57
gercekten cok basarılı bi işlem olmuş Benm bagaj şuan savastan cıkmış gibi duruyor:)

femoli
22/03/2011, 19:27
guru abi bu ne ya sabitlemedik bişi kaldımı :D süper olmuş valla ellerine sağlık bir ara yakından bir incelyeyim bakalım senden neler alabiliriz :)

askin
22/03/2011, 19:43
ya ben şu puntonun bagajında lamba olmamasına sinir oluyorum.:kizgin:
gurur abininki gibi bişey yapılamaz mı acaba. fikri olan var mı acaba.
sanırım bravolarda bagaj lambası var değil mi...

GRDEDE
22/03/2011, 21:16
Aşkın kardeşim çok rahat yapılır hemde çok ucuza. Çok basit bir işlem.Hatta Ankara ya yolun düşerse ben yardımcı olurum sana.

magic
23/03/2011, 00:58
Ne istedinde olmaz dedim.Havalar biraz ısınsın yaparız birşeyler.

Hay sağolasın be abi. Unutma ama sözünü :)

GRDEDE
23/03/2011, 13:37
guru abi bu ne ya sabitlemedik bişi kaldımı :D süper olmuş valla ellerine sağlık bir ara yakından bir incelyeyim bakalım senden neler alabiliriz :)

Hepsinin patendini aldım.Têlif isterim haberin olsun.:D:D

zaferdurak
24/03/2011, 01:00
süper olmuş

femoli
24/03/2011, 10:26
Hepsinin patendini aldım.Têlif isterim haberin olsun.:D:D
Canın sağolsun hallederiz özellikle şu torpido genişleme olayını bir bakmam gerekiyor..

GRDEDE
24/03/2011, 13:06
Canın sağolsun hallederiz özellikle şu torpido genişleme olayını bir bakmam gerekiyor..

Mehmet baba hele ki o konu ekstra telife tabii.... Torpidosu soğutuculu ve genişletilmiş tek Bravo bende.:D:D

Ne zaman istersen bakabilirsin dükkan senin....

ZAK1980
24/03/2011, 19:35
En kısa zamnda senınkı gıbı ılk yardım cantasını sabıtleyecem Gurur abı

asil
24/03/2011, 19:47
yangın tüpü ve ilk yardım çantasının yeri iyi bir düşünce emeğine sağlık abi...

omer06
24/03/2011, 20:08
bagaj lambasını anlatırmsın gurur abi :)
bizde yokta :)

JASMINE
24/03/2011, 21:51
ya ben şu puntonun bagajında lamba olmamasına sinir oluyorum.:kizgin:
gurur abininki gibi bişey yapılamaz mı acaba. fikri olan var mı acaba.
sanırım bravolarda bagaj lambası var değil mi...

Nasıl yani? Sizde bagaj lambası yok mu?

ZAK1980
24/03/2011, 22:01
Ömer bulusmada Gurur abım yapardı ıkı dakıkada.
Yasemın abla yenı modellerde yokmus arabanı yenı al eskıden parca dılen bıldıgım kadarı ıle Italya yolluyor bu parcaları bır torba halınde ama satıcı sırket zahmet edıp takmıyor takmadıgı gıbıde sonradan satıyor yanlıs bılmıyorsam

operatormurat
24/03/2011, 22:03
En kısa zamnda senınkı gıbı ılk yardım cantasını sabıtleyecem Gurur abı
zeynel gurur abi yaptıklarını bize gösteriyo,bizimde canımız çekiyo, aha az önce koçtaştan geldim,bagajdaki(gurur abimin yaptığı) sabitleme kayışı (1.5 metre 2 adet plastik toka klipsi, 1top bitüself(izolasyon için),1 kutu wd 40 aldım, akşam akşam 40 tl yi vehbi koça bayıldım...

JASMINE
24/03/2011, 22:11
Ömer bulusmada Gurur abım yapardı ıkı dakıkada.
Yasemın abla yenı modellerde yokmus arabanı yenı al eskıden parca dılen bıldıgım kadarı ıle Italya yolluyor bu parcaları bır torba halınde ama satıcı sırket zahmet edıp takmıyor takmadıgı gıbıde sonradan satıyor yanlıs bılmıyorsam

Ya bu Fiat'ta iyice işin suyunu çıkartmış dediğin gibi ise. Bu yorumları okudum. Birinde var diğerinde yok olmaz diye inanamadım. Sonra acaba yanlış mı biliyorum dedim. Gidip arabaya baktım ve bende var doğru biliyormuşum. :( :(

zeynel gurur abi yaptıklarını bize gösteriyo,bizimde canımız çekiyo, aha az önce koçtaştan geldim,bagajdaki(gurur abimin yaptığı) sabitleme kayışı (1.5 metre 2 adet plastik toka klipsi, 1top bitüself(izolasyon için),1 kutu wd 40 aldım, akşam akşam 40 tl yi vehbi koça bayıldım...

Murat sen hiç Gurur abiye laf söyleme. Senin yaptıkların yüzünden bizde borca gireceğiz. İlk fırsatta şu izolasyon işi ellerinden öper haberin olsun :) :)

ZAK1980
24/03/2011, 22:16
sabitleme kayışı (1.5 metre 2 adet plastik toka klipsi
bunların ısmı bumu abı bende alacam kac para bırde koctasta lınkı varmı.
Vallahı abı Gurur abı yapıyor bızım canımız cekıyor sagolsun berbar yapalımmı dersekte gerı cevırmıyor ısın hos olmayan yanı su boyle canın cekıyor hemen yapayım dıyorsun olmayınca da olmuyor

operatormurat
24/03/2011, 22:32
Ya bu Fiat'ta iyice işin suyunu çıkartmış dediğin gibi ise. Bu yorumları okudum. Birinde var diğerinde yok olmaz diye inanamadım. Sonra acaba yanlış mı biliyorum dedim. Gidip arabaya baktım ve bende var doğru biliyormuşum. :( :(

Murat sen hiç Gurur abiye laf söyleme. Senin yaptıkların yüzünden bizde borca gireceğiz. İlk fırsatta şu izolasyon işi ellerinden öper haberin olsun :) :)

yasemin izmirde bagaj lambası olmayana itina ile(kablolama+bagaj tetiği+uygun aydınlatma led veya ampul) orjinalden farksız yapılır.

artık izmirli arkadaşlara hava ısınınca mangalla beraber yapacağız ,biyere kaçamam gibi...

fiko
24/03/2011, 22:39
arkadaşlar bu gün bayi aradı vekalet yarın gideceğim şu bağaj lambası doğrumu yoksa afedersiniz kafamı yapıyorsunuz .bağaja fenermi tutaçağız..

ZAK1980
24/03/2011, 22:41

Fiattan zıyade bayılerın terbıyesızlıgı insanda bıraz ticaret ahlakı olur.Japonlara baksana gelde bu adamlara saygı gosterme

JanRusso
24/03/2011, 22:43
tam aradığım şeyler.. çok güzel olmuş elinize sağlık.

operatormurat
24/03/2011, 22:50
sabitleme kayışı (1.5 metre 2 adet plastik toka klipsi
bunların ısmı bumu abı bende alacam kac para bırde koctasta lınkı varmı.
Vallahı abı Gurur abı yapıyor bızım canımız cekıyor sagolsun berbar yapalımmı dersekte gerı cevırmıyor ısın hos olmayan yanı su boyle canın cekıyor hemen yapayım dıyorsun olmayınca da olmuyor
zeynel şu resimde gördüklerin,koçtaşın hırdavat bölümünde olacak, hani şu gençlerin sırt çantasındaki açıp kapama klipsine benziyo,kordon şeritin metresi 1.25 tl idi, 2tane klipste(erkek ve diş tarafı toplam 4 parça) 1.5 tl falandı,çok büyük ve çok küçük alma eni 2 cm uygun,kordon 1.5 metre olsa hem yangın tüpü hemde yardım çantasına yeter gibi,kaç metre istiyosan kesip veriyorlar. tabi ben 2 klips aldım , tane almam gerekiyodu(2klips tüpe,2klips yardım çantasına)...

askin
24/03/2011, 22:52
Nasıl yani? Sizde bagaj lambası yok mu?

vet jasmine hanım, yeni modellerde baj lambası ve torpido lambası yok:(

aracı aldıktan sonra fark ettim...:censoree:

JASMINE
24/03/2011, 22:53
yasemin izmirde bagaj lambası olmayana itina ile(kablolama+bagaj tetiği+uygun aydınlatma led veya ampul) orjinalden farksız yapılır.

artık izmirli arkadaşlara hava ısınınca mangalla beraber yapacağız ,biyere kaçamam gibi...

Nasıl yani? Bagaj aydınlatması veya izolasyon yaptırana ziyafet mi var?

Fiattan zıyade bayılerın terbıyesızlıgı insanda bıraz ticaret ahlakı olur.Japonlara baksana gelde bu adamlara saygı gosterme

Eeeee burası Türkiye. Hep bir hinlik peşinde olduğumuz için bu haldeyiz zaten :S :S

askin
24/03/2011, 22:58

murat bey, izmire çok uzak olamasaydım kesin gelirdim yanınıza şu lamba işini halletmeye:(
en çok takıldığım nokta şu bagaj lambasını içime sinecek şekilde nasıl yapabilirim yada yaptırabilirim...:g0000000:
yaz ola hayır ola artık....

operatormurat
24/03/2011, 23:04
Nasıl yani? Bagaj aydınlatması veya izolasyon yaptırana ziyafet mi var?

Eeeee burası Türkiye. Hep bir hinlik peşinde olduğumuz için bu haldeyiz zaten :S :S
evet yasemin fakirhanemizi onurlandıran forum üyelerine ücretsiz;aluminyum folyo kaplı bitüselfle izolasyon(mangal ziyafetiyle beraber yapıyorum) bagjına led aydınlatma ve cilalı köpük ile dış iç yıkama da kampanya dahilinde ücretsiz,rezervasyon için acele edin...

murat bey, izmire çok uzak olamasaydım kesin gelirdim yanınıza şu lamba işini halletmeye:(
en çok takıldığım nokta şu bagaj lambasını içime sinecek şekilde nasıl yapabilirim yada yaptırabilirim...:g0000000:
yaz ola hayır ola artık.... aşkın bir arkadaşa yaparken bol fotoğraf çekip anlatayım ,sende bakarak kendin yavaş yavaş yaparsın...

askin
24/03/2011, 23:09
aşkın bir arkadaşa yaparken bol fotoğraf çekip anlatayım ,sende bakarak kendin yavaş yavaş yaparsın...

valla çok güzel olur.. çok makbule geçer..
:X:X:X:clapping::clapping::clapping:

Misafir-1
24/03/2011, 23:15
Gurur abim yaptığın düzenleme harika olmuş ah birde benim bagaja el atsak kedi yavrusunu kaybetse buramicak diyebilirim şaka bir yana abicim ilklerin adamısın Gurur duydum sonsuz saygı sevgimle...

omer06
24/03/2011, 23:17
Gurur abi özelden görüşelim :)

operatormurat
24/03/2011, 23:17
mert boyayı unutturma buluşmaya gelirken getireyim...

JASMINE
24/03/2011, 23:22
evet yasemin fakirhanemizi onurlandıran forum üyelerine ücretsiz;aluminyum folyo kaplı bitüselfle izolasyon(mangal ziyafetiyle beraber yapıyorum) bagjına led aydınlatma ve cilalı köpük ile dış iç yıkama da kampanya dahilinde ücretsiz,rezervasyon için acele edin...

Murat, 5 yıldızlı tatil köylerinin reklamı gibi oldu.

Erken rezervasyon indirimi falan olacak mı?
Birde kredi kartına taksit oluyor mu sizde?
:D :D :D

GRDEDE
25/03/2011, 07:29
Arkadaşlar bu eksik malzemeler konusunda Fiat'tan değil bayilerden şüpheleniyorum,hatta eminim diyebilirim.Benim aracımda da pedalların ve torpidonun altında bulunan yalıtım şiltesi yoktu.Tabiki öyle bir malzemeden de haberim yoktu.Arkadaşların araçlarına kapı aydınlatması yaparken gördüm ki o bölümlerde şilte var.Sağolsun Müslüm kardeşim tedarik etti ve malzemeyi yerine taktım. Bu ve sizin bagaj lambaları gibi daha birçok malzeme demonte vaziyette geliyor İtalya'dan ve bayiler toparlıyor bunları,tabi canının istediğini takıyor istemediğini zulalıyor.Düşünebiliyormusunuz İtalyan bagaja çakmak soketi deliğini açmış ama çakmak soketi yok.Tamamen bizim ahlâksız bayilerin halt etmesi.Aracımı Ank Birmottan aldığımda 500 mt sonra benzin bitti yolda kaldım. Ne çalabilirsek Kâr diyorlar.Yeni araç alacak arkadaşlar dikkat etsin bence.:ranting2::ranting2:

Kriminal
25/03/2011, 09:33
Arkadaşlar bu eksik malzemeler konusunda Fiat'tan değil bayilerden şüpheleniyorum,hatta eminim diyebilirim.Benim aracımda da pedalların ve torpidonun altında bulunan yalıtım şiltesi yoktu.Tabiki öyle bir malzemeden de haberim yoktu.Arkadaşların araçlarına kapı aydınlatması yaparken gördüm ki o bölümlerde şilte var.Sağolsun Müslüm kardeşim tedarik etti ve malzemeyi yerine taktım. Bu ve sizin bagaj lambaları gibi daha birçok malzeme demonte vaziyette geliyor İtalya'dan ve bayiler toparlıyor bunları,tabi canının istediğini takıyor istemediğini zulalıyor.Düşünebiliyormusunuz İtalyan bagaja çakmak soketi deliğini açmış ama çakmak soketi yok.Tamamen bizim ahlâksız bayilerin halt etmesi.Aracımı Ank Birmottan aldığımda 500 mt sonra benzin bitti yolda kaldım. Ne çalabilirsek Kâr diyorlar.Yeni araç alacak arkadaşlar dikkat etsin bence.:ranting2::ranting2:

Abi o benzın olayına bende takıkım hatta tartıstım muduruyle kartaşın..
Aldıgım yer maltepe kartaş sıhhıyeye cıktım ıstasyon yok ibre en dıpte.sıhhıyeden kurtuluşa yıne ıstasyon yok ters tarafta dıkımevıne cık ordan abıdın paşa ha bıttı ha bıtecek zaten bırde heves var pek umursamazca davrandım.tuzlucayırda bp den aldım ee adam opette opet dedı bulamadık :D

50 lıralık benzın koysalkarda 50 lıra pahalıya satsalar arabayı bu kadar koymaz adama

SUADOW
25/03/2011, 10:53
Bagaj lambası konusuyla bende çok uğraştım. Aracı ağustos'ta aldım, bir çok şeye dikkat ederek aldım. Ama sıfır araçta bagaj lambası olmama ihtimali hiç aklıma gelmedi(fiat'la tanışana kadar). Aracı aldığımın 1.haftası filandı galiba bir gece bagajdan birşey almak için garaja indim, Kumandadan bagajı açtım, bagaj zifiri karanlık... inanın o an aracı bana satan beyefendi olsa ne der, ne yapardım tahmin bile edemiyorum. Hemen fiat müşt. aradım... kısa anlatıyim; yaklaşık 1,5 ay uğraştım bayiye ücretsiz taktırdım. O gün bu gündür çok severek aldığım arabama ne yazıkki ısınamadım. Bir lamba ama canımı fazlasıyla sıktı(torpidoda ışıklandırma olmaması, kapı üstlerinde tutacak olmaması'da cabası tabiki) Halen o soğukluk mevcut.

Eski aracımı çok severdim, severek kullanırdım. İnanın onu arıyorum... Aracın bir kısmını krediyle almış olduğumdan 3 sene satamam, çok zarar olur. Borcu bittiğinde talibi çıktığı an elimden çıkartmayı düşünüyorum.

Aracı bayiden çıkarttıımda benzinin azlığı benimde dikkatimi çekmişti, hemen en yakın benzinliğe gidip almıştım. Allahtan bayiye 500 metre mesafede istasyon vardı.

Bir diğer konuda OPET'ten benzin almak zorunda olmamız. Yakıt güvencesiymiş... yaklaşık 7 ay boyunca Opet'ten hariç hiç bir markadan benzin almadım. Artık almayacağım, benzin aldığım istasyonun fişini alıp, diğer benzin alışıma kadar saklayacağım. KOÇ arabayı satıyor, bayiye gitmek zorunda bırakıyor, birde benzini satıyor... Düzen süper...

15 Gün önce (kar lapa yağıyor) evden arabanın içini ısıtmak için çıktım. Arabayı çalıştırdım hararet hareket ettikten sonra kaloriferi sıcağa ayarlayarak açtım. Yaklaşık 10 bekledim fakat bir türlü ısınmadı, bir terslik olduğunu anladım ve eve geri döndüm. Ertesi gün servise gittim; kaloriferin arıza yaptığını, parçanın ellerinde olmadığını, gelince haber vereceklerini söylediler. Aracı sıcak üfleyebilir konuma ayarlayıp gönderdiler. 1 hafta boyunca yoğun aramam neticesinde 1 haftanın sonunda parçanın geldiğini, aracı 2 gün bırakmam gerektiğini belirttiler. Ben de 2 gün kalırsa araç tahsis etmelerinin gerkliliğini anlattım ancak araç vermediler. Neyse araç 2 gün parçayı değiştirdiler. Aracı aldım 4.kademede ıslık sesi geliyor... onun içinde farklı zamanlarda 2-3 sefer gittim sesi minimize ettiler. Şu an bu şekilde kullanıyorum...

Ama şuçu fiat firmasına yıkmak çok doğru değil diye düşünüyorum. İtalyanlardan kaynaklanmıyor. Direk Fiat Türkiyede sıkıntı var ve yetkili diye adlandırdığı bayilerinde...

FİAT = Müşteri = Kaz...

Saygılarımla, Suat.

GRDEDE
25/03/2011, 18:46
Suat kardeşim tamamen haklısın,ama bunu değiştirecek bizleriz. Kaz müşteri olmazsak durum değişir.Hakkını arayan bilinçli müşteri olmak zorundayız.Şu an bu forumdaki paylaşımlar bunun bir örneği mesela.

SUADOW
26/03/2011, 09:33
Suat kardeşim tamamen haklısın,ama bunu değiştirecek bizleriz. Kaz müşteri olmazsak durum değişir.Hakkını arayan bilinçli müşteri olmak zorundayız.Şu an bu forumdaki paylaşımlar bunun bir örneği mesela.

Haklısınız...
Kesinlikle bilinçli tüketici olmalıyız. Aksi taktirde hiç bir işiniz yürümüyor...

Bu yüzden de araçla ilgili bir konu oldumu servisin ensesinde boza pişiriyorum. Onlarda artık beni az-çok tanıdılar. Titiz olduğumdan eskiye nazaran daha temkinli, dikkatli davranıyorlar.

Bir önceki yazımda bahsetmiş olduğum; servisin tüm yaptıkları için defalarca telefon ve birebir görüşme neticesinde yapılan şeylerdir.

Araca pek ısınamadığım doğru. Ama huyum gereği; araç elimde olduğu, bende durduğu müddetçe titizlikle bakmaya devam ederim. Tabi servisinde benden daha çook çekeceği var...

Kısmet...
Yorumlarınız için teşekkürler.
Saygılarımla,
Suat...

HarbiAslan
29/03/2011, 09:58
abi öncelikle bagaj uygulaman PERFECT olmuş :) yakın olsak elin değmişken benim bagajada el atarmısın dicem ama olmuyor işte...

23.03.2011 tarihinde aracımı teslim aldım. bu yazıların ardına gidip aracıma şöyle bir göz attım,

1 - bagajda elektrik soketi var ancak çalışmıyor sebebini bilmiyorum, ne olabilir ?

2 - bagajda aydınlatma yok!!!! hangi akla hizmet bagaja aydınlatma konmaz anlamış değilim? ihtiyaç olunca ciddi derecede sıkıntı yaratır aydınlatma olmaması diye düşünüyorum. servisler bu hataları bilinçli bırakıyor dediğiniz gibi, müşteri dönüp para bayılsın öyle yapalım mantığı...

GRDEDE
29/03/2011, 19:19
Adana ya zaman zaman iş icabı geliyorum.Bir dahaki sefere özelden mesajlaşıp buluşalım istersen.

ozdem
29/03/2011, 19:27
Çok güzel olmuş, güle güle kullan Gurur Abi...

trakianboy
29/03/2011, 20:45
cok guzel olmus elinize saglik. bugun srsci slmsys gittigimde bagaji acip baktim bu yangin tupu ortada gider gelir ses yapar dedim yetkiliye bir aski aparat koymamis mi bunlar dedim ki siz imdada yetistiniz.yarin fotolari bayiye gosterecegim.helal olsun emeginize ve akliniza.

bozkurt0632
30/03/2011, 00:21
gurur abi ne zaman bakım mangalı yapıyoruzz, havalarda düzelmeye başladı.:)

GRDEDE
30/03/2011, 08:50
Dükkân senin bea. Ne zaman davet ettin gelmedik.Yap bir geniş katılımlı GÖKSUPARK MODİFİYE BULUŞMASI hem yiyelim içelim hem de muhabbet edelim.

HarbiAslan
30/03/2011, 08:56
Adana ya zaman zaman iş icabı geliyorum.Bir dahaki sefere özelden mesajlaşıp buluşalım istersen.

bu teklife hayır demem imkansız :) hem değerli bir abimizle tanışmış olurum, hemde bilgilerinden faydalanıp bizim bagajada birkaç dokunuş atmış oluruz :)

exixiz
30/03/2011, 10:10
Benim bagaja hiç benzemiyor. :D Benimkinde yavrusunu kaybetse hayatta bulamaz.

nerhal61
30/03/2011, 13:10
Gururu abi, bagajın sağ ve sol alttaki fileleri orjinal mi? Bravolarda var mı sen mi yaptın yoksa?

GRDEDE
30/03/2011, 13:19
Gururu abi, bagajın sağ ve sol alttaki fileleri orjinal mi? Bravolarda var mı sen mi yaptın yoksa?

Orjinal aksesuar benzeri bir ürün Ostim de otobüs aksesuarcısından aldım.Değişik modelleri var ben siyah ve büyük olanı tercih ettim.Adedi 8.- tl

omer06
02/04/2011, 15:41
Beğendikte var kocatepede arkadaşlar 3 boyu var
S,M,L
HEMDE CIRTCIRTLI VİDALAMAYA GEREK YOK
FİYATLAR 7-8-9 LİRAYDI SANIRIM

1ocak2011
07/04/2011, 17:18
Beğendikte var kocatepede arkadaşlar 3 boyu var
S,M,L
HEMDE CIRTCIRTLI VİDALAMAYA GEREK YOK
FİYATLAR 7-8-9 LİRAYDI SANIRIM

Filelerden var değilmi beğendikte?

omer06
07/04/2011, 18:47
Filelerden var değilmi beğendikte?
fileli hepsi ;)

luleburgazli
13/04/2011, 12:19
abi çok güzel bir uygulama tüm arkadaşlara fikir verecek bir çalışma teşekkürler paylaşım içinde teşekkürler...

bozkurt0632
13/04/2011, 12:41
gurur abi ctesi günü bi el attı benim bagajada . hemen toplandı saolsun :):):):

kayya
06/11/2011, 21:08
Eski konuyu hortlatmış olacağım ama birşey sormak istiyorum Gurur Bey'e: Pandizotu nasıl deldiniz? O kayışın ve başlığının geçebileceği yaklaşık 2 cm uzunluğunda ve yarım santim kara genişliğinde dikdötrgen bir delik gerekiyor tahminimce... Ben de aynı uygulamayı yapmaya karar verdim de bayram tatili vesilesiyle...

GRDEDE
06/11/2011, 21:14
Merhaba,eski bir bıçağı ısıtarak açtım deliği.Kolay gelsin.

sedat06DF5649
07/11/2011, 12:57
abi süper olmuş ya eline sağlık

fraust
09/11/2011, 21:38
Eline ve emeğine sağlık abi...
GP lerdeki sağ ve sol yanlardaki halı göşemelere alçıpan dübel yapsak sıkıntı olur gibi geldi bana... Alçıpan dübel öyle kısa falan değilmiş gibi... mazallah kaportayı deler geçer gibi göründü bana...

hilmiusta
09/11/2011, 21:47
abı harıka olmus gercekten super....

timurgoksel
05/12/2011, 01:06
hiç bagaja bakmadım ama aydınlatma mevcut ama 220volt çıkış yapabilirmiyiz oraya mümkünmüdür ??

bugün akşam bagaja baktım, aydınlatma lambasının hemen yanında 220 volt için bir yer gözüküyor, yani sanki varmışta montajı yapılmamış hissi uyandırdı bende :)

acaba arabasında olan var mıdır?