PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teşekkürler Haliç Oto

karagümrüklü
03/05/2007, 12:06
Arkadaşlar Selam Yildiray Baskanin Bana Hediye Etmiş Olduğu Boya Koruma Işlemini Yaptirmak Için Dün Aracimi Haliç Oto Ya Biraktim.bügün Aracimi Aldim.sonuç Inanilmaz Bir Ilgi Inanilmaz Bir Alaka.aracim Yeni Iken Bu Kadar Güzel Parlamiyor Idi.emegi Geçen Herkese öncelikle Büyük Başkan Yildiray Abime Daha Sonra Haliç Oto Müşteri Ilişkilerinden Semra Hanima Ve Meliha Hanima.kenan Beye Sonsuz Teşekkürlerimi Bir Borç Bilirim.

ufuk61
03/05/2007, 12:09
emrecim iyi günlerde kullan kardeşim

karagümrüklü
03/05/2007, 12:22
Cok Tesekkur Ederim Kardesim .inanilmaz Bir Ilgi Ve Alaka Ile Karşiladilar şiddetle Tavsiye Ediyorum

femoli
03/05/2007, 12:56
çok iyi valla sevindim güle güle kullan

Mısafir
03/05/2007, 13:04
Cüneyti görmedin mi? Buluşmada vardı. Bende gidicem bi iki haftaya.

ghost rider
03/05/2007, 13:09
Emre,genel bir bilgi verebilirmisin neler yapıldı?

Memnun kalman da ayrıca sevindirici...

Mısafır
03/05/2007, 13:10
Memnun kaldıgına sevındım. Halıc otoya hedıyeler ıcın tesekkurler...

barraquda
03/05/2007, 13:16
banada hatırlarsanız komple koruma çıkmıştı..geçen hafta aradım..izmitten geleceğimi belirttim randevu almak için o kadar güzel ilgilendilerki şaşırdım kaldım...hatta telefona boya korumayı yapacak olan ustayı çağırıp nelerin yapılacağını anlattırdılar..sadece cumartesileri gelebilirim dedim..uygun zamanı bulmaya çalışıyoruz şimdi..telefonda böyle ise gidince nasıl olur bilmem artık...

tigis
03/05/2007, 14:22
banada hatırlarsanız komple koruma çıkmıştı..geçen hafta aradım..izmitten geleceğimi belirttim randevu almak için o kadar güzel ilgilendilerki şaşırdım kaldım...hatta telefona boya korumayı yapacak olan ustayı çağırıp nelerin yapılacağını anlattırdılar..sadece cumartesileri gelebilirim dedim..uygun zamanı bulmaya çalışıyoruz şimdi..telefonda böyle ise gidince nasıl olur bilmem artık...

seni şanslı adam seniiiiiiii
inşallah istediğin gibi olur kardeşim

ghost rider
03/05/2007, 14:23
ya bu arada teşekkür etme gereği duyduğum bir kaç insan var;

Özellikle bu hediyelerin alınmasında ciddi yardımları olan Haliç Oto satış Müdürü Sn Hilal Hanıma ve akabinde Haliç Oto Sahiplerinden Tolga Beye buradan çok teşekkür etmek istiyorum.

Bu güzel aktivitelerimizde bizleri desteklediler ve her zaman desteklemeye devam edeceklerini bildirdiler.

çok çok teşekkürler..

gokhan_genc
03/05/2007, 16:07
Biz de aracı Haliç Oto nun Tekirdağ merkez bayisinden almıştık.Gerçekten ilgi ve alaka son derece üst seviyede.İsimlerini hatırlayamıyorum;ama hepsine çok teşekkürler.

karagümrüklü
03/05/2007, 18:18
Arkadaşlar Araca Komple Iç Diş Temizlik Ve Boya Koruma Parlatma Işlemi Yapildi .ben Açikçasi Bu Kadarini Beklemiyordum .bundan Hariç Servise Aracimi Biraktiğimda Beni Iş Yerime Kadar Tolga Beyin Araci Ile Yolladilar.özel Bir Ilgi Var Site üyelerine.özelliklede Semra Hanima Tekrar Tekrar Teşekkür Ediyorum.