PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lastik Park' a Teşekkürler...

ozdem
20/03/2011, 20:20
Bugün, Mert' lerin (Strawbeery) dükkanına auto kuaför için gittik.
Aracımın, yazmakla bitiremeyeceğim her bir noktası A'dan Z' ye oldukça ayrıntılı olarak kat kat silindi,
temizlendi, parlatıldı.Ayrıca, pasta cila ve boya koruma uygulamasıyla bolero kırmızıma
bir kez daha aşık oldum. Meğer bugüne kadar ben başka renk bir araca biniyormuşum... :)

Öncelikle uygulamayı yapan Mert' in abisi Caner'e, tüm emeğinden ve hassas, titiz işçiliğinden dolayı
çoook çoook teşekkür ederim. Ve yardımlarından dolayı Mert kardeşime ve diğer arkadaşlara da ayrıca
teşekkür ederim...

İstanbul'lu arkadaşlarımın hiç düşünmeden gidebilecekleri, hizmet kalitesinden kesinlikle memnun kalacakları bir yer.
Ayrıca, meguiars ürünleri ile yapılan bu kaliteli hizmet karşılığında 179,00 TL. lık kampanya da cabası... ;)

Uygulama sonrası çekilen bir kaç fotoğrafı Mert uygun olduğunda daha sonra ekleyecektir...

Tekrar tekrar teşekkürler Lastik Park...

mm_isik
20/03/2011, 20:46
iyi günlerde,güle güle kullanın..

babajuba
20/03/2011, 21:26
sizi memnun edebıldıysek ne mutlu Bizi tercıh ettıgınız ve uzak olmanıza ragmen dukkanımızı sereflendırdıgınız için tesekkurederız

StrawBeeRy
20/03/2011, 22:12
Saol ablacım esas uzaklardan gelip bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz bunun karşılığını size en güzel şekilde yansıttığımızı düşünüyorum tekrar ayağınıza sağlık

Fotoları pcye geçince koyucam.

sadece_erhan
20/03/2011, 22:25
elinize sağlık, yanı başımdasınız bi uğrayamadım :) yaz bi gelsin kampanya devam ederse sizdeyim inş.

StrawBeeRy
20/03/2011, 22:34
elinize sağlık, yanı başımdasınız bi uğrayamadım :) yaz bi gelsin kampanya devam ederse sizdeyim inş.

Maalesef abi Kampanya 31 mart ta bitiyor.
sen yaptırıcağın zaman ayarlarız birşeyler

Mjet
20/03/2011, 22:41
Bu adamlar işini biliyo Memnun kalmayan birini şimdiye kadar görmedim :) Parlamış aracınızı güle güle kullanın Özlem Hanım.

mm_isik
20/03/2011, 22:43
bu yer nerdedir?

StrawBeeRy
20/03/2011, 22:48
bu yer nerdedir?

Yıldırım mahallesi millet caddesi no:161 Bayrampaşa..

Yaptırmayı düşünen varsa geliceği günü bir kaç gün önceden haber verirse seviniriz.bizde ona göre sırayı ayarlayalım karışıklık olmasın

Punto_Can
21/03/2011, 00:10
kanatcı erhan'ın yanı :)

savagi
21/03/2011, 00:21
Bu adamlar işini biliyo Memnun kalmayan birini şimdiye kadar görmedim :) Parlamış aracınızı güle güle kullanın Özlem Hanım.
bir benim arabaları beceremediler :dilcikartma:

JASMINE
21/03/2011, 01:02
Özlem'cim güle güle iyi günlerde kullan canım. Zaten yakıyordu araban şimdi daha bir göz kamaştırıcı olmuştur. Maşallah diyelimde nazar değmesin

Mert ve Caner ellerinize sağlık. İstanbullu arkadaşlarımız şanslılar. :)

StrawBeeRy
21/03/2011, 08:17
kanatcı erhan'ın yanı :)
Evet 2 ay öncesine kadar yanda kanatçı erhan vardı :)

bir benim arabaları beceremediler :dilcikartma:
Yuh be bide beceremediler diyo ya :D

Özlem'cim güle güle iyi günlerde kullan canım. Zaten yakıyordu araban şimdi daha bir göz kamaştırıcı olmuştur. Maşallah diyelimde nazar değmesin

Gek abla seninkinede yapalım :)

babajuba
21/03/2011, 11:40
savas abı bu seye benzedı bı fıkra varya azraıle bır kere pıyango cıksında oyle al canımı dıyor adam ama bırturlu cıkmıyor pıyango azraıl allaha soruyor ben bu kulun bırturlu canını alamıyorum dıyor pı pıyongo cıksında bende canını alıyım dıyor allah ta oynasa cıkıcak ama oynamıyorkı dıyor .Sende getırsen parlatcaz ama sen getırmeyıp konusuyorsun ABİMMM

Ziyaretci046
21/03/2011, 11:45
mert senin punto rock siyahlıkdan çıkmış diye duydum her gün cila boya koruma ne diyon :)

ozdem
21/03/2011, 14:17
Herkese çok teşekkürler, hepimize kazasız belasız...

Canımcım çok teşekkür ederim, sorma iyice yaktı ama çamur yağmurunun
azizliği diyelim. :(
Neyseki yıkanınca tekrar aynı parlaklık gün yüzüne çıkacak... :)

mert senin punto rock siyahlıkdan çıkmış diye duydum her gün cila boya koruma ne diyon :)

Valla görmeniz lazım, arabanın üstün de bir toz zerreciği dahi yok...
İnsan bakmaya kıyamıyor, paket yap sakla yani... :)

sedini
21/03/2011, 14:23
özlem abla güle güle kullanın.. araba yakıyordur şimdi.. mert kardeşim ellerinize sağlık..

StrawBeeRy
21/03/2011, 17:37

Her gün demeyelimde 15 günde bir cila desek daha doğru olur :)

StrawBeeRy
21/03/2011, 17:38
özlem abla güle güle kullanın.. araba yakıyordur şimdi.. mert kardeşim ellerinize sağlık..

Abi gel seninkinide parlatalım :)

StrawBeeRy
21/03/2011, 21:53
Biraz gecikmeli oldu bu kadar foto çekmişiz :)

https://img852.imageshack.us/img852/4996/20032011074.jpg
(https://goo.gl/mc9cY)

https://img820.imageshack.us/img820/4628/20032011073.jpg

https://img854.imageshack.us/img854/9256/20032011072.jpg

https://img708.imageshack.us/img708/290/20032011071.jpg

https://img7.imageshack.us/img7/4184/20032011070.jpg

https://img402.imageshack.us/img402/1781/20032011052.jpg

https://img850.imageshack.us/img850/1848/20032011049.jpg

ozdem
21/03/2011, 21:58
Mert süper çıkmış hepsi, teşekkürler...

Farlarım bile ışıl ışıl olmuş. Kapalı hava da bile parlıyor, güneşte
hiç düşünemiyorum... :)

Tekrar ellerinize sağlık...

StrawBeeRy
21/03/2011, 22:01
Mert süper çıkmış hepsi, teşekkürler...

Farlarım bile ışıl ışıl olmuş. Kapalı hava da bile parlıyor, güneşte
hiç düşünemiyorum... :)

Tekrar ellerinize sağlık...
evet abla farlar ve stoplar bile parladı :D

kazasız belasız güle güle kullanın..

JASMINE
21/03/2011, 23:17
Gek abla seninkinede yapalım :)

Her gün demeyelimde 15 günde bir cila desek daha doğru olur :)
Canım İstanbul'a hep arabasız geliyorum ancak araba ile geldiğimde bende bu ayrıcalıktan faydalanmak isterim :) Bu arada sen 15 günde bir demişsin. Benim araba alınan 5 yıl oldu daha orjinl boyası duruyor herhangi bir uygulama yapılmadı şu ana kadar. Yapıldığında dehşet olacak diye korkuyorum :D :D

Canımcım çok teşekkür ederim, sorma iyice yaktı ama çamur yağmurunun azizliği diyelim. :(
Neyseki yıkanınca tekrar aynı parlaklık gün yüzüne çıkacak... :)

Fotoğraflardan da görüldüğü üzere maşallahı var. Kazasız belasız güzel günlerde kullan canım. Yağmurda fazla göz alıp nazar değmesin diye yağmış kesin :)

StrawBeeRy
21/03/2011, 23:21
Canım İstanbul'a hep arabasız geliyorum ancak araba ile geldiğimde bende bu ayrıcalıktan faydalanmak isterim :) Bu arada sen 15 günde bir demişsin. Benim araba alınan 5 yıl oldu daha orjinl boyası duruyor herhangi bir uygulama yapılmadı şu ana kadar. Yapıldığında dehşet olacak diye korkuyorum :D :D

Fotoğraflardan da görüldüğü üzere maşallahı var. Kazasız belasız güzel günlerde kullan canım. Yağmurda fazla göz alıp nazar değmesin diye yağmış kesin :)

arizonaya hiç yapmadık nasıl olur konusunda birşey diyemem :D

bu arada resimler dandik çıkmış reelde bundan çok daha güzel kapıdaki yansımadan anlaşılıyordur :)

omer06
21/03/2011, 23:24
maşşalah gayet güzel malzeme veuygulama güzel olunca mükemmel :)
spot test bekleriz bide boncuklanma :)
bide kullandığınız malzemeleri söylerseniz bilgilenmiş oluruz :)

MURAT34
21/03/2011, 23:27
Wallahii süper olmus bendemi gelsem mertim :)

kornman887
21/03/2011, 23:27
Mert, ben seni arayacaktım di mi bak unuttuk. Gündüz meşgulsun akşamlarıda bazen sabaha kadar kurgu başında oturuyorum bende. Kesin haberleşelim, bi güne kararlaştıralım. Araba muhteşem olmuş, benimkini EOS 350D ile çekerizde daha detaylı görünür =) Bide iç fotoğraflarını falan da çekelim, ben şahsen iç temizliğinide merak ediyorum =)

Mjet
21/03/2011, 23:28
olumm işlem her zamanki başarılı da şu fotoraf çekme işini ögretmek lazım sana sanal aleme reeli iyi yansıtamıyosun :D

StrawBeeRy
21/03/2011, 23:29
maşşalah gayet güzel malzeme veuygulama güzel olunca mükemmel :)
spot test bekleriz bide boncuklanma :)
bide kullandığınız malzemeleri söylerseniz bilgilenmiş oluruz :)
boncuklanmaları özlem abla halleder artık :)

meguıars kullandık pasta olarak meguıars 105,hare giderici ve cila olarak meguıars 82,yüzey temizleyici olarak meguıars 34 ve boya koruma olarak meguıars 26 kullandık :)

olumm işlem her zamanki başarılı da şu fotoraf çekme işini ögretmek lazım sana sanal aleme reeli iyi yansıtamıyosun :D
kanıtlamaya ne gerek var bu fotolardan parlamayı görenler tahmin eder diye çekmiyorum gerek yok :D:D

Wallahii süper olmus bendemi gelsem mertim :)

gel abi gelsemmi diye birşey yok :D

Mert, ben seni arayacaktım di mi bak unuttuk. Gündüz meşgulsun akşamlarıda bazen sabaha kadar kurgu başında oturuyorum bende. Kesin haberleşelim, bi güne kararlaştıralım. Araba muhteşem olmuş, benimkini EOS 350D ile çekerizde daha detaylı görünür =) Bide iç fotoğraflarını falan da çekelim, ben şahsen iç temizliğinide merak ediyorum =)

içini hiç çekmedim ama içi birazcık pisti çok uğraştım sıfır gibi oldu diyebilirim :)

sedini
21/03/2011, 23:35
Abi gel seninkinide parlatalım :)

gelcem gelcem..

yeni arabayla direk kapındayım.. tabi bunu satarsak...

bu arada araba çok güzel olmuş.. Elma şekerine dönmüş vallahi parlaklığa bak :D maşallah..

ozdem
21/03/2011, 23:39
evet, içi gerçekten çok kirliydi sanırım önceki sahibi sigara da içmiş araçta
yağmur lekeleri, kir vs. hepsi temizlendi, bir de mis gibi kokuyor ki sormayın
gitsin... :) 41 kere maşallah diyorum... :)

fotoğraf makinesi getirecektik ama unutmuşuz.
cep telefonuyla da bu kadar oldu işte... :)

StrawBeeRy
21/03/2011, 23:45
önceki sahibimi sigara içmiş yoksa koltuklarmı sigara içmiş belli değildi 3 kova siyah su çıktı ilk geldiğinde temiz gözüküyordu ama pismiş temizlenince ortaya çıktı :D:D

ozdem
21/03/2011, 23:47
tamam Mert, kirli çamaşırları fazla ortaya dökme...
pasaklıya çıkacak adım... :D :D

MURAT34
21/03/2011, 23:49

OZAMAN GÜLE GÜLE KULLANIN 41 kere maşallah :)

PLaTiNuN
21/03/2011, 23:51
Bu çocuklar işi biliyo ellerinize sağlık süpersiniz :X

StrawBeeRy
21/03/2011, 23:52
tamam Mert, kirli çamaşırları fazla ortaya dökme...
pasaklıya çıkacak adım... :D :D
ahahaah :D seninle ilgisi yok abla önceki sahibi diyoruz :)

JASMINE
21/03/2011, 23:54
ahahaah :D seninle ilgisi yok abla önceki sahibi diyoruz :)

Hehhehe Mert ben vazgeçtim. Sen işlem hakkında çok detay veriyorsun. Ben de olayı üstüne atacağımız eski sahibi de yok. Vallahi kesin pasaklı dersiniz :D :D :D

StrawBeeRy
22/03/2011, 00:00
Hehhehe Mert ben vazgeçtim. Sen işlem hakkında çok detay veriyorsun. Ben de olayı üstüne atacağımız eski sahibi de yok. Vallahi kesin pasaklı dersiniz :D :D :D
:hammer00: yok öyle birşey müşteri gözüyle bakmıyoruz işin espirisi o yanlış anlicak millet :D

kornman887
22/03/2011, 00:10
önceki sahibimi sigara içmiş yoksa koltuklarmı sigara içmiş belli değildi 3 kova siyah su çıktı ilk geldiğinde temiz gözüküyordu ama pismiş temizlenince ortaya çıktı :D:D

Cidden elinize sağlık, çok özendim anlatamam. Allem edip kallem edip ayarlıyoruz bir şekilde Mert =)

Özlem hanım gerçekten maşallah, allah nazardan saklasın çok güzel olmuş arabanız, kazasız belasız kullanmak nasip olsun inşallah

ozdem
22/03/2011, 00:10

:D

:hammer00: yok öyle birşey müşteri gözüyle bakmıyoruz işin espirisi o yanlış anlicak millet :D

yok Mert'cim, tabisi işin şakasındayız... :D

JASMINE
22/03/2011, 00:14
:Dyok Mert'cim, tabisi işin şakasındayız... :D

Aynen Mert'cim şaka yapıyoruz. Ne kadan hassassss davrandığınızı temiz arabadan bile 3 kova siyah su çıkarttığınıcı söyledik :D :D :D

Benim arabanın döşeme suyu ile çevre kirliliği oluşacak desenize :) :)