PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Xenon yardım!!!

mert35
20/03/2011, 15:36
Bende su an h4 xenon var kısalar xenon uzunlar halojen yannı asrı yanıyor ben smdı bunun ampulnu cıakrtıp balastı degiştirmeden uzun kısa xenon yapabılırmıyım?

tayfux
20/03/2011, 15:39
benim eski aracım da da durum böyleydi ama benim bildiğim bizimkiler ayrı yani bazılarında aynı sistem üzerinden ikiside xenon olabiliyor ama bizimkiler ayrı olduğu için olmuyor diye biliyorum yani bir xenon seti daha lazım..

mert35
20/03/2011, 15:44
benim eski aracım da da durum böyleydi ama benim bildiğim bizimkiler ayrı yani bazılarında aynı sistem üzerinden ikiside xenon olabiliyor ama bizimkiler ayrı olduğu için olmuyor diye biliyorum yani bir xenon seti daha lazım..

Hadi ya angel dusnuyordum vazgcetım xenonlar eskıdı artık rengı kactı yesıle dondu olmadı ampullerı yenılesem tekrar krıstal mavı renk alabılırmıyım yoksa balast mı degscek

tayfux
20/03/2011, 15:51
Hadi ya angel dusnuyordum vazgcetım xenonlar eskıdı artık rengı kactı yesıle dondu olmadı ampullerı yenılesem tekrar krıstal mavı renk alabılırmıyım yoksa balast mı degscek
bence angel alın zaten puntoların ki çok pahalı da değil ve çok yakışıyor araca gerçekten..merceksiz xenon hiçbir işe yaramıyor..zaten bir setiniz var yanına bir set ve angel size 300 liraya patlar..süper de olur..

mert35
20/03/2011, 15:54
bence angel alın zaten puntoların ki çok pahalı da değil ve çok yakışıyor araca gerçekten..merceksiz xenon hiçbir işe yaramıyor..zaten bir setiniz var yanına bir set ve angel size 300 liraya patlar..süper de olur..

ya yorumlardan fılan uzunlar gostermıyor far ayarı yapılmıyor takan gorunutusu ıcın takıyor allh var fena duruyor ama bnm ıcın yolu gostermesı onemlı tek bnde kullanmıyorum babamda kullanıyor arabayı o yzuden angeldan vazgectım gıbı

tayfux
20/03/2011, 15:59
ya yorumlardan fılan uzunlar gostermıyor far ayarı yapılmıyor takan gorunutusu ıcın takıyor allh var fena duruyor ama bnm ıcın yolu gostermesı onemlı tek bnde kullanmıyorum babamda kullanıyor arabayı o yzuden angeldan vazgectım gıbı
ben sana şunu söyleyeyim bende çok senin gibi tereddütlüydüm takarken evet orjinale göre biraz görüş açısı düşüyor ve far ayarı iptal oluyor kullanılmıyor..ama junyan dışındaki markaların angelleri güzel fakat biraz tuzlu..sen bilirsin bir tercih yapacaksın..uzunlarım da beyaz yada mavi olsun diyorsan bir xenon takımı daha alman lazım..aynı balasta da takıyorlar ama görüntü kalitesi düşüyormuş diye duydum ne kadar doğru bilmiyorum..

emredniz
20/03/2011, 16:33
benim starjette xenon kısa uzun bir arada. h4 zaten ikisi bir arada degilmi

mert35
20/03/2011, 16:42
benim starjette xenon kısa uzun bir arada. H4 zaten ikisi bir arada degilmi

bir arada da fıyatı uygun olanların uzunları sarı oluyor. Bnde degıstrcem artık

emredniz
20/03/2011, 16:51
ben gecen hafta taktırdım 200 tl ye. uzun da kısa da beyaz. ben cok memnunum simdilik.

edelsang
20/03/2011, 18:31
mert,alırken banada haber wer para olursa beraber taktıralım :)

mert35
20/03/2011, 21:40
mert,alırken banada haber wer para olursa beraber taktıralım :)

TAMAM Kardesım

femoli
21/03/2011, 10:05
Mert balastlarınız kullanarak yapabilirsin alman gereken 2 adet h4 uzun kısa ampul birde röle tesisatı aşşağı yukarı 100 tl ye gelir..

mert35
21/03/2011, 14:45
Mert balastlarınız kullanarak yapabilirsin alman gereken 2 adet h4 uzun kısa ampul birde röle tesisatı aşşağı yukarı 100 tl ye gelir..

abi röle tasısatı nasıl
bn dırek ampulu balasta baglasam olmuyo mu

femoli
22/03/2011, 09:47
Direk bağladığında sadece kısa yanar , sellektör yani uzun yapamazsın bunun içinde uzun kısa tesisatı takman gereklidir direk olarak olmaz..