PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bravoya lastik

typhoon
20/03/2011, 12:11
arkadaşlar bravoma lastik alacağım, sport style 225/45 17R kullanan bilen araştıran var mı? pirelli olursa tanıdık var indirim yapar biraz ama önce sizlerin görüşlerini alayım dedim. yardımcı olursanız sevinirim.

dagored
20/03/2011, 12:15
Benim aracımda Pirelli P7 mevcut. (225/45/17) Lastiklerden bir şikayetim yok. :thumbup1:

typhoon
20/03/2011, 12:26
Benim aracımda Pirelli P7 mevcut. (225/45/17) Lastiklerden bir şikayetim yok. :thumbup1:

ben de netten ona bakıyordum şimdi, bi de CINTURATO™ P7 diye bişey var arada ne fark var tam çözemedim? fiyat listesine de bakmadım henüz korkuyorum bakmaya:)

femoli
21/03/2011, 09:53
bendede goodyear eagle F1 var istesen birde bunu sor harika lastik .. senin lastiklerin neyi var daha kaç km yaptınki ?

sinturese
21/03/2011, 12:00
bendede goodyear eagle F1 var istesen birde bunu sor harika lastik .. senin lastiklerin neyi var daha kaç km yaptınki ?

merhaba mehmet bey, siz bravoyu teslim aldığınızda üstündeki lastikler goodyear eagle F1 mıydı, yoksa siz ayrı mı aldınız, bir de bu goodyear eagle F1ı kış şartlarında kullanabilirmiyiz?

typhoon
21/03/2011, 12:14

orda bi oyuna geldim sanki yav, aracın ilanında kış lastikleri hediye diyordu kış lastiğini verdi doğru ama yaz lastiği yok:) satan arkadaş takasla aldım dedi ne kadar doğru bilmiyorum, yani ben de kış lastiği var goodyearultra performance mıydı neydi, bi akrabamın pirellli bayisi var malatyada, ondan alayım baktım pirelli kullananlar da memnun, indirim yaparsa ondan alırım yapmazsa goodyear ya da micheline bakayım diyorum.. bu arada yakıt değerim biraz düştü 5.1 ortalama 110km hızla:)

femoli
21/03/2011, 13:50
merhaba mehmet bey, siz bravoyu teslim aldığınızda üstündeki lastikler goodyear eagle F1 mıydı, yoksa siz ayrı mı aldınız, bir de bu goodyear eagle F1ı kış şartlarında kullanabilirmiyiz?
yok aracın üzerinde geldi esgle f1 ler

orda bi oyuna geldim sanki yav, aracın ilanında kış lastikleri hediye diyordu kış lastiğini verdi doğru ama yaz lastiği yok:) satan arkadaş takasla aldım dedi ne kadar doğru bilmiyorum, yani ben de kış lastiği var goodyearultra performance mıydı neydi, bi akrabamın pirellli bayisi var malatyada, ondan alayım baktım pirelli kullananlar da memnun, indirim yaparsa ondan alırım yapmazsa goodyear ya da micheline bakayım diyorum.. bu arada yakıt değerim biraz düştü 5.1 ortalama 110km hızla:)
çok pis oyuna gelmişsin :D kış lastiği hediye ama yazlıklar yok :D lastikleri değiştir yakıt biraz daha düşer benim yakıt hala 8 lerde :D

typhoon
21/03/2011, 14:04
yok aracın üzerinde geldi esgle f1 ler

çok pis oyuna gelmişsin :D kış lastiği hediye ama yazlıklar yok :D lastikleri değiştir yakıt biraz daha düşer benim yakıt hala 8 lerde :D

bence de 0.1 0.2 etkiler gibime geliyo.. oyundan hiç bahsetme:) bu arada manuel manyağı biri olarak otomatiğe ve hız sabitleyiciye fazla alıştım hatta yavaşlamak için bazen sadece direksiyondan vitesi bi küçültüyorum motor firen tork düzenleyicisiyle yavaşlıyo kendi:) tembel oldum iyice kendi kendine gidiyo ben çekirdek çıtlıyom uykum gelmesin diye:)

typhoon
21/03/2011, 17:59
CINTURATO™ P7 almaya karar verdim, araştırdım otomobil dergileri falan da test etmiş beğenmiş:) fiyatı da uygun oldu 2-3 gün içinde değişirim lastiklerimi büyük ihtimalle..