PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka su fiskiyesi..

yunus kahraman
18/03/2011, 18:32
geçen gün farkettim, baktımki su püskürtmüyor. Servise götürdüm, elektrik motoru bozulmuş olabilir dediler. Yüksek ihtimal ile tabi. Değiştiriceklerdi, lakin zamanım olmadığı için ertelemek zorunda kaldım. Böyle bir sorun ile karşılaşan var mı?? Araç Evo. 16.000 km de.

mitix
18/03/2011, 22:09
arka su fiskiyesi - ön fiskiyeler ile ortak tankımı kullanıyor.? değilse arka su fiskiye tankı nerede ?

JanRusso
27/03/2011, 19:41
benim de su gelmesi biraz uzun sürüyor. uzun süre tutmam gerekiyor acaba aynı sorundan mı kaynaklıdır?

tayfux
27/03/2011, 20:20
geçen gün farkettim, baktımki su püskürtmüyor. Servise götürdüm, elektrik motoru bozulmuş olabilir dediler. Yüksek ihtimal ile tabi. Değiştiriceklerdi, lakin zamanım olmadığı için ertelemek zorunda kaldım. Böyle bir sorun ile karşılaşan var mı?? Araç Evo. 16.000 km de.
ne kadarmış hocam fiyatı?

yunus kahraman
28/03/2011, 02:15
ne kadarmış hocam fiyatı?

garantiden değiştirdim hocam. Fiyat sormadım o yüzden.

acRep
28/03/2011, 10:55
Benim arka su fiskiyesine ne olmuşsa 4-5 metre arkaya bildiğin tazikli su fışkırtıyo :D geçen kırmızı ışıkta dururken kullandım arkadaki motorluyu ufaktan bi yıkadım :D hatta öyle saçma sapan yanımdan geçeni yakalıyor önüne geçip arka fıskiyeden su fışkırtıyorum :D Ama sanırım muaynede sorun olacak..

eskibur
28/03/2011, 20:06
Benim arka su fiskiyesine ne olmuşsa 4-5 metre arkaya bildiğin tazikli su fışkırtıyo :D geçen kırmızı ışıkta dururken kullandım arkadaki motorluyu ufaktan bi yıkadım :D hatta öyle saçma sapan yanımdan geçeni yakalıyor önüne geçip arka fıskiyeden su fışkırtıyorum :D Ama sanırım muaynede sorun olacak..

:dj:

emirozal
30/03/2011, 13:41
benim arka silecekte su atmıyor ya. su atması için kolu ileri itiyorum hiç ses dahi gelmiyor. yani hortumu çıktı desem oda değil. motorla alakalı sanırım. bunun motorunun değişimi kaça malolur ki acaba?