PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seat Leon 1.6 stylance

sedini
17/03/2011, 03:48
Arkadaşlar aracımı satabilirsem alacağım araç konusunda bu akşam anlaştım.. 1 ay içinde satarsam alıcam yoksa aracı takasa vericekler.. seat leon 1.6 stylance.. doğuş oto çıkışlı.. arac temiz bir araç boya kaza darbe değişen yok tamponlar dışında onlarıda saymıyorum tabi istanbul aracı ufak tefek çizikler vs. bi pasta cila istiyor araç.. Benim sorum şu.. aracın bilinen kronik problemleri var mıdır? aracın motoru nasıldır? starjet gibi bunlarında motoru atmosferik mi?

takres
17/03/2011, 11:01
araç 1.6 102 hp atmosferik motor ve maalesef 8v bu arada lpg takılabiliyor...
kaça anlaştınız peki...

sedini
17/03/2011, 11:33
29 bin arac 50 binde fabrika çıkışı cupra bodykitli..

34 BU 2694
17/03/2011, 11:52
araç guzel fakat aytug kardesım benım cok yakın arkadasımda 1.4tsı sı var dehset az yakıyor ve dehset gıdıyor bence 3 4 tl daha ustune koyup sıkı bır arastırma yaparak bunuda dusunebılırsın hem turbo keyfını yasarsın hemde satarken kolay olur senın ıcın malum 1.6 pek gıtmez ve cok yakar bırde makyajına kanma en kral leon body kıtı 1.500tlye yapıyorlar full hemde hayırlısı olsun hakkında kardesım

izoci
17/03/2011, 13:31
1.6 motor olacağına fındık kadar turbo olsun..:)

34 BU 2694
17/03/2011, 13:57
oğuz katılıyorum sana:D

sedini
17/03/2011, 15:39
ya orası öyle de benim bütçem maalesef bu kadar aracımı sattıktan sonra üzerine maksimum 8-9 bin ekleyebilirim 10 bin bile cıkmıyor.. birde eski tanıdığımın aracı araç çok temiz o da takasa vericekti bir süre beni bekleyecek..

tsi almayı bende çok isterimde tsi lar el yakıyor..

zaten satılırsa alıcam.. yoksa ağustos ayında kampanya ve yeni yıl modelleri piyasaya giriş yaptığında sıfır evo alıcam en kötü ihtimalle..

ABNEW
17/03/2011, 15:51
Araç motorunun en büyük avantajı sorunsuz lpg uygulanabilmesi ve uzun ömürlü olması.Performans ve tüketim olarak tatminkar değil,

Temiz bir araçsa düşünülebilir (Piyasasını bilmiyorum ama) Ancak benim tercihim tsi olurdu,

Hayırlısı olsun diyelim...

WiSTaRiA
17/03/2011, 15:54
Aytuğcuğum; şimdiden hayırlı olsun diyorum... İstanbul'daki ikiz yiğenlerimde seat cupra vardı ve araçlarla bayaa haşır neşirler... Artı seatclub ın forum yöneticisiler... Seatclub'tan temiz araç bulabilirsin ve tüm sorularının cevabı tahminimce orada mevcuttur...

Erdem Bozdağ
17/03/2011, 15:54
Kesinlikle Arda abiye katılıyorum.Lpg uygulaması oluyor ama performans ve yakıt konusunda tatminkar değil.Kesinlikle biraz daha kendimi zorlar tsi almaya çalışırdım.Aradaki fiyat farkını fazlasıyla hakediyor tsi motor

sedini
17/03/2011, 16:50
Araç motorunun en büyük avantajı sorunsuz lpg uygulanabilmesi ve uzun ömürlü olması.Performans ve tüketim olarak tatminkar değil,

Temiz bir araçsa düşünülebilir (Piyasasını bilmiyorum ama) Ancak benim tercihim tsi olurdu,

Hayırlısı olsun diyelim...

lpg ye uyumlu olduğundan biraz da tercih sebebim ayrıca aralık ayında askere gidecek olduğum için sıfır araç alıp yatırmaktansa 2. el çıkabildigim kadar çıkıp temiz bir araç almaya çalışıcam.. bakalım satılırsa inşallah araç çok temiz kullanıldığı için niyetlendim..

Aytuğcuğum; şimdiden hayırlı olsun diyorum... İstanbul'daki ikiz yiğenlerimde seat cupra vardı ve araçlarla bayaa haşır neşirler... Artı seatclub ın forum yöneticisiler... Seatclub'tan temiz araç bulabilirsin ve tüm sorularının cevabı tahminimce orada mevcuttur...

ah abim o arabanın resmini satılırken gördüm hayran kaldım zaten o yüzden leon almak istiyorum :D :dribble0: bu araç olmazsa zaten beklerim bir süre abim.. araştırırım almak için..

Kesinlikle Arda abiye katılıyorum.Lpg uygulaması oluyor ama performans ve yakıt konusunda tatminkar değil.Kesinlikle biraz daha kendimi zorlar tsi almaya çalışırdım.Aradaki fiyat farkını fazlasıyla hakediyor tsi motor

Kesinlikle arkadaşımda a3 tsi var ondan biliyorum motor 10 numara.. ama gel gör ki.. para para para olmaması yara.. şimdilik ancak kasa :) o da benimki satılırsa ;)

WiSTaRiA
17/03/2011, 17:14
Valla o araç 53.000 TL'ye satıldı... İçim gitti gücüm olsaydı 2.0 motor muş falan hiç bakmayıp alıcaktım onlardan... Ama şimdi aldıkları daha süper :)

Hayırlısı olsun aytuğcum...

asil
17/03/2011, 18:10
1.6 motor olacağına fındık kadar turbo olsun..:)
% 1000 katılıyorum

ABNEW
17/03/2011, 19:48
Aytuğ, kısa vadeli kullanacaksan bu durumda tekrar satılabilme durumunu araştırmanı öneririm.Önceden de söylediğim gibi piyasasını bilmiyorum ama askere giderken hemen satamayacaksan ya da büyük bir zararla satacaksan başka araçlara ya da markalara yönelmen daha doğru olur.Dolayısıyla alacağın marka ve modelin piyasasına dikkat etmelisin.Satarken büyük zarar edeceksen araç kiralama yoluyla bile daha az maliyete katlanmış olursun :)

tayfux
17/03/2011, 20:45
hayırlı uğurlu olsun hocam da arkadaşların dediği gibi araba yakıyor fakat pek gitmiyor deniyor kasa ağır geliyormuş ama leon da zevk arabası bea alıcan fısır fısır yavaş yavaş gezicen :)