PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bana yardımcı olacak var mı??

tari35
14/03/2011, 23:55
Araba almayı dusunuyorum ama bir turlu karar veremiyorum gp 77 beygir 1.4benzinli modeller zayıf geliyor.95 beygir starjetlerinde fiyatları yuksek temiz bulmak zor.Birde ben bunlara LPG takmayı dusunuyorum.Acaba LPG takarsam 77 beygirde iyice mi araba bayar?Lutfen yardımcı olun

Ziyaretci046
15/03/2011, 11:32
fire motor şehiriçinde isteklerini karşılar ama şehirdışı yollarda yokuşlarda bayılır lpg taktığında perfomansda kayıp yaşamassın çok lpg de ekonomiktir kolay kolay arıza çıkarmaz starjetde lpg biraz daha önemlidir iyi montaj yapılmazsa randıman alamazsın

pilotender
15/03/2011, 11:58
fire motoru ben kullandım. güç açısından gerçekten tatmin etmeyen bir araba. bir yerden bir yere gideyim, benim için çok beygir önemli değil diyorsanız gerçekten çok da ekonomik tüketimi olan bir araçtır kendisi. şu anda dizel fiorinom var, dizel olmasına rağmen LPG'li fire GP min yakıtına yanaşamıyor bile...Fire motor LPG ile gerçekten çok çok az yakıt tüketen bir motor bence.

tari35
15/03/2011, 20:11
105 beygir 2008 active'e tup takılınca nasıl olur acaba?performans bakımından çok yakar mı?cok kararsız kaldım