PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto Evo 2011 konsol ışıkları yanmıyor

emrekh
14/03/2011, 15:35
merhaba arkadaslar,5aylık punto evo active aracım var.Orta konsolda havalandırmanın oldugu bolumun yarısının ısıkları yanıyor yarısınında yanmıyor aracım garantide.birmotta goturdum ve para ıstedıler garantiden degısmesı gerekmez mı?

kara kız
14/03/2011, 15:38
nası para istediler anlamadım..hangi birmota götürdünüz merak ettim.?.böyle bir terbiyesizliği hangi birmot yaptı??

opexturk
14/03/2011, 15:56
active modellerin kullanılmayan düğmelerin ışığı yanmıyo diye biliyorum kullanılmayan boşta olan tuşlar mı yanmayanlar ?

Ersal
14/03/2011, 18:50
Parasız yapmak zorundalar

takres
14/03/2011, 19:01
başka servise götürün ve genek merkeze şikayet edin...

tayfux
14/03/2011, 19:34
parasız yapmak zorundalar böyle saçmalık mı olur yav..

NyhatShu
14/03/2011, 19:48
tam olarak neresi oldugunu anlamadım normal olabilir belki ilk aldıgınızdada yanmıyor muydu ?

HarbiAslan
15/03/2011, 11:52
bu da güzelmiş :) valla korkmaya başladım bu birmot'tan... keyfe keder iş yapıyorlar ya bakalım hayırlısı...

emrekh
16/03/2011, 16:03
merhaba arkadaslar,punto evo active modelının havalandırma bolumunu dusunursek sıcak soguk ayarı kısmı yanıyor ama sag tarafdakı hvanın ne tarafa dogru gıdıcegı yer yanmıyor birmot zıncırlıkuyuya goturdum ve benden para ıstedıler tofas ampul degısımını odemıyormus saka gibi demi arkadaslar benım oraya zarar vermem ımkansız 5aylık arac ne yapmalıyım?nereye sıkayette bulunuyum?zincirlikuyu birmot bunu yapanlar

tayfux
16/03/2011, 18:21
merhaba arkadaslar,punto evo active modelının havalandırma bolumunu dusunursek sıcak soguk ayarı kısmı yanıyor ama sag tarafdakı hvanın ne tarafa dogru gıdıcegı yer yanmıyor birmot zıncırlıkuyuya goturdum ve benden para ıstedıler tofas ampul degısımını odemıyormus saka gibi demi arkadaslar benım oraya zarar vermem ımkansız 5aylık arac ne yapmalıyım?nereye sıkayette bulunuyum?zincirlikuyu birmot bunu yapanlar
hocam öyle şey olmaz kesinlikle müşteri hizmetlerini arayın tepkinizi koyun daha 5 aylık araç yahu insaf biraz tofaş yıllardır ülkemizi sömürdü hakkını verecek!!

USTA
17/03/2011, 08:15
Geçen gün kendi aracımın çakmağından elektrik alayım derken ampulünü yakmışım,servise götürdüm hemen değiştirdiler,1 lira bile istemediler,üstelik garantisi biteli 5 ay oldu,bu arada kendi kullandığım araç Renault.
Garanti bittikten sonra klima kutusu ve amortisör tabla rulmanlarıda ücretsiz değiştirildi,toplam 1800 lira...
Fiat'ın 2 lambaya para istemesi çok saçma,sonuçta bizlerin bozabileceği bir yerde değil bu ışıklandırmalar...

taneren
17/03/2011, 09:17
En iyi ve en etkili reklam müşterinin kendisidir.
Sen bir müşteriyi memnun edersin 10 müşteri kazanırsın.ama bir lambanın hesabını yaparsan 100 müşteri kaybedersin.
Rekabetin bu kadar yoğun olduğu bir ortamda,servis yetkililerin bir lambanın ,bir vidanın hesabını yapmalarına anlam vermek mümkün değil doğrusu.