PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evo direksiyonda kalıp hatası

fcevo
14/03/2011, 12:06
Arkadaslar ben aracımı yenı teslım aldığım aldığım gun fark etmedım fakat dıreksıyonda nokta kadar bı yerde kalıp hatası var sanırım kalıptan cıkarken deforme olmus bugun goturdum servıse fotoğraflarını cektıler pekı sonuc geldığınde yapılacak işlem ne dıye sorduğumda o kısım kompe değişir dediler yanı aırbag orta göbek eğer değiştirirsem ılerde satarken veya kullanırken bı sorun yasarmıyım acaba ????

kara kız
14/03/2011, 13:49
bence hiç değişme boşver kaç ay olmuş sen yeni fark etmissin..can sıkıcı bısey olduğnu düşünmüyorum şahsen

xcruelx
14/03/2011, 13:58
O fotograflardan burayada koysaydınız daha sağlıklı yorum yapabilirdik. Şimdi nedesem boş.

PredatoR
14/03/2011, 14:21
Miden bulanıyorsa değiştir. Ben eski grande puntomda tavan döşemesi, direksiyon, vs. dahil herşeyi değiştirtmiştim garantiden.

takres
14/03/2011, 14:56
değişin bence sorun olmaz...

fcevo
14/03/2011, 15:03
açıksası asırı derecede mığdemı bulandırıo bakalım fotolarını cektıler 1-2 haftaya netıcenlendırırız dedıler sanırım gel deiştirces dedıklerınıde buyuk ıhtımal deıstırcem yoksa gozum sureklı takılıoo o deıl kaza yaptıracak baktıkca morelım bozluo dıkkatım dağılıo :)

fcevo
14/03/2011, 15:04
Miden bulanıyorsa değiştir. Ben eski grande puntomda tavan döşemesi, direksiyon, vs. dahil herşeyi değiştirtmiştim garantiden.

direksiyonu değiştirme sebebin neydı nasıl deiştirdiler garantiden ???