PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sabahları uyanmakta zorluk mu çekiyorsunuz??

CaGRi
01/05/2007, 22:16
bi linki okuyun yardımcı olacak mı???
https://www.radikal.com.tr/ek_haber.php?ek=sa&haberno=3464

GaladrieL
01/05/2007, 22:28
:ok: oldukça etkili bi yöntem ama benim gibi saçma salak uyananlar o esnada bunu bile sallamayabilir ... ben yine de 2. bi kişinin, mümkünse annemin, dürtmesini tercih ediyorum :p

Linos
01/05/2007, 22:45
Harikaymış! Bunu alınca -garanti olsun diye- başka bir saati 5 dakika erkene kurmak lazım :D

Furkan
01/05/2007, 22:51
Güzelmiş, ama benim tavsiyem eski tip çalan saatlerden(zırrrrrrrrr şeklinde :) ) alıp kolayca ulaşılamayacak bir yere koymak, sabah kalkınca saati susturana kadar uyku falan kalmıyo, 2 saat uyuduktan sonra sabah geç kalmamak için yapıyorum çok başarılı tavsiye ederim.:ok:

OzzY
01/05/2007, 23:30
:ok: oldukça etkili bi yöntem ama benim gibi saçma salak uyananlar o esnada bunu bile sallamayabilir ... ben yine de 2. bi kişinin, mümkünse annemin, dürtmesini tercih ediyorum :p
bu yöntemi kullanıyorum etkili ama bazende olmasa daha iyi oluyo.

jeoenis
01/05/2007, 23:35
teknoloji geliştikçe sapıtıyor. bende bu makine olsa iki günde kırarım bide boşuna makine parası vermiş oluruz

Auto engineeR
02/05/2007, 00:07
günde 13-14 saat rahat uyuyan bi insan olarak bu we bu gibi tawsiyelere ihtiyacım war..

arkadaşlar bana çözüm bulun.. uyandıktan sonra tekrar uyuklarken rüyaları yönetmeyi öğrendim. çok da hoşuma gidiyor. dersleri kaçırıorum, sözlerimi unutuorum.. allah rızası için yardım edinnn :D

CaGRi
02/05/2007, 00:23
günde 13-14 saat rahat uyuyan bi insan olarak bu we bu gibi tawsiyelere ihtiyacım war..

arkadaşlar bana çözüm bulun.. uyandıktan sonra tekrar uyuklarken rüyaları yönetmeyi öğrendim. çok da hoşuma gidiyor. dersleri kaçırıorum, sözlerimi unutuorum.. allah rızası için yardım edinnn :D

abi seninkide iyiymiş:Dallah yardımcın ossn:D

Gkhan
02/05/2007, 00:48

teknoloji geliştikçe sapıtıyor. bende bu makine olsa iki günde kırarım bide boşuna makine parası vermiş oluruz

:D:D:D:D:D

Bence paza kazandıran bi alet yapsalar daha etkili olur :)

GaladrieL
02/05/2007, 08:49

şimdiii bu pek de normal bişey değil aslında, yani bende çok zor uyanıyorum ama uyandıktan sonra, işe gelip bi kupa kahve içince genelde gözlerim görüntü sabitleme özelliğine kavuşabiliyor..bence sabahları birden fazla alarm kurup, uyandığın zaman soğuk suyla yüzünü yıkamayı ve en kısa sürede bir kahve içmeyi dene.. ayrıca sigara içiyo muydun hatırlamıyorum ama, içiyosan sakın ola ayılmadan sigara yakma.. daha da sersemleştiriyor çünkü..

OzzY
02/05/2007, 16:50
içiyosan sakın ola ayılmadan sigara yakma.. daha da sersemleştiriyor çünkü..

banada tam tersi geliyo sigara içmeden ayılmıyorum