PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Orjinal grandenin cd mp3 üne woofer ve amfi

grandecaglar
01/05/2007, 21:18
selam benim grandeye 1000 jbl woofer ile amfi bağlayacam orjinal cd mp3 çalara uyarmı ses nasıl olur vede amfi çıkışı varmı cd mp3 de yardımlarınızı bekliyorum

elbruz
01/05/2007, 21:32
kendi orjinal mp3 üne bağlayan var uyuyor galiba kaldırıyor..

SteinGP
01/05/2007, 21:42
önce tanışma bölümünde kendini tanıtsanda sonra sana yardımcı olsak nası olur :)

grandecaglar
01/05/2007, 21:44
önce tanışma bölümünde kendini tanıtsanda sonra sana yardımcı olsak nası olur :)

iyide tanıtırız yardımcı olda yeni kayıt olduk bugün

Ryu
02/05/2007, 12:11
taktıran arkadaşlar var oluyor. niye olmasın yeterki düzgün yapılsın.

femoli
02/05/2007, 13:07
teyp in arkasına cevirici ımpedans bağlamadan kesinlikle yaptırmayın çıkışı yakarsınız

Bülent A.
02/05/2007, 13:10
teyp in arkasına cevirici ımpedans bağlamadan kesinlikle yaptırmayın çıkışı yakarsınız

Kesinlikle katılıyorum.Araya apar girmeniz gerekmekte.Yoksa hem zarar verirsiniz hem beklediğiniz verimi alamazsınız :ok:

KeOpS
02/05/2007, 22:51

bıraz sert yapmıssın :D
gerek yok bak burda herkes bırbırıne yardımcı oluyo,ok?

shoparr_
02/05/2007, 22:53
bıraz sert yapmıssın :D
gerek yok bak burda herkes bırbırıne yardımcı oluyo,ok?

:icon_cool:aynen öyle:fkr:

tempesty
02/05/2007, 22:55

bu tarzınla hiçbir cevap alamazsın arkadaşım..en azından benden alamazsın..iyi forumlar dilerim

woyzeck
02/05/2007, 23:06

arkadaşım bu sitede bu tarz pek uygun değil..bak ,Can cevap bile vermemiş..lütfen biraz daha dikkat..

grandecaglar
03/05/2007, 13:15

evet biraz sert olmuş olabilir üzgünüm birdaha yapmam tşk ler yardımlarınız için

Honor COOPER
04/05/2007, 11:20
önemli olan arkadaşımızın hatasını anlayıp özür dilemesi.bizede düşen bu konuda bilgisi olanların arkadaşa yardımcı olması.

femoli
04/05/2007, 11:57
işte bu özür dilemek en büyük erdemliktir

otomüzik
10/05/2007, 10:36
teyibin anfi çıkşı yok kaliteli bir dönüştürücü ile anfi çıkışı yapılabilir ve iyi sonuçta alırsın jbl basına eğerki yüklenirsen yakabilirsin yok ben yüklenmem diyosan sen bilirsin gayet yumuşak tonda çalan bir bas...

heartfever
10/05/2007, 13:04
kardeş önce bir cv gönder bize sonra zevklerinden hobilerinden falan bahset bir de ikametgah kağıdı ile sabıka belgeni de ekle de öyle cevap verelim sana. kimsin necisin öyle bilmediğimiz tanımadığımız adamlarla muhatap olmayız.

grandecaglar
13/05/2007, 22:05
kardeş önce bir cv gönder bize sonra zevklerinden hobilerinden falan bahset bir de ikametgah kağıdı ile sabıka belgeni de ekle de öyle cevap verelim sana. kimsin necisin öyle bilmediğimiz tanımadığımız adamlarla muhatap olmayız.
yav bu sitede ne kadar kendini beğenmiş insanlar var işe alacan beni herhalde sabıka kaydı falan sabıka kaydım olsa benle konuşmayacan herhalde ne yapacan? sonra böyle tarz konuşma olmaz diyosunuz anlamadım gitti size birşey sorduk almadığımız ters cevap kalmadı

microab
13/05/2007, 22:16
:busted_cop:---:busted_cop:---:busted_cop:

@ grandecaglar

heartfever Sana biraz takılmış olsa gerek,şaka yapmış.

Konuyu kapatıp paylaşıma devam edelim,bu arada tanışma kısmından kendinden bahsetsen süper olacak...

Büyütmeyelim devam edelim...

mert efe
13/05/2007, 23:30
slm ben jbl 38 lik orjinal kabinli 1000 wattlık bi amfimi satıyorum ama herkes 150 diyor ben burda 400 e takıtırdım fiyatını bilen varsa lütfen yardım

heartfever
15/05/2007, 10:37
yav bu sitede ne kadar kendini beğenmiş insanlar var işe alacan beni herhalde sabıka kaydı falan sabıka kaydım olsa benle konuşmayacan herhalde ne yapacan? sonra böyle tarz konuşma olmaz diyosunuz anlamadım gitti size birşey sorduk almadığımız ters cevap kalmadı

Microabın uyarısını yeni gördüm. Sözlerim yanlış anlaşıldı sanırım. Ben bu laflarımla seni değil sana karşı edilmiş lafları ti ye almıştım. (senin tarafındayım yani kısaca :bigstar: ) Kişiliğim konusunda kendini beğenmişlikle suçlanmayı hazmedemem çünkü en nefret ettiğim tiplerdir onlar. bu yüzden mümkün olduğunca herkese tevazu gösteririm. en azından zorlarım kendimi.

grandecaglar
16/05/2007, 14:44
Microabın uyarısını yeni gördüm. Sözlerim yanlış anlaşıldı sanırım. Ben bu laflarımla seni değil sana karşı edilmiş lafları ti ye almıştım. (senin tarafındayım yani kısaca :bigstar: ) Kişiliğim konusunda kendini beğenmişlikle suçlanmayı hazmedemem çünkü en nefret ettiğim tiplerdir onlar. bu yüzden mümkün olduğunca herkese tevazu gösteririm. en azından zorlarım kendimi.
bende bana söylediğini sanmıştım ama öyle bir yazmışsınki ayırt etmek çok güç eyvallah

turguttemel
31/05/2007, 14:40
arkadaslar ben im de merak ettigim konular dan biri bu bildiginiz gibi punto nun teyp kısmı büyük cıkardıgımız da yerine uygun bir teyp bulmamız zor o yüzden üzerinde ki cd calarla anfi woofer takılabilirmi anfi cıkısı varmı ve deneyenler varmı merak ediyorum yardımcı olursananız sevirim site de yeniyim duyarlılıgınızı bekliyorum
turgut temel

yucelakar
16/07/2007, 20:35
selam benim grandeye 1000 jbl woofer ile amfi bağlayacam orjinal cd mp3 çalara uyarmı ses nasıl olur vede amfi çıkışı varmı cd mp3 de yardımlarınızı bekliyorum
orjinal teyp in bu konuda hiçbireksiği yok rahatlıkla takabilirsin ben 15 aydır kullanıyorum hatta önümüzdeki ay çiftlemeyi düşünüyorum woofer ı

yerliplaka34
10/08/2007, 16:11

Evet haklısın bilader bu site kendinibeğenmiştr.com olarak değiştirseler valla tam olacak..
öncelikle hoşgeldin ben pek girmiyorum bu site ne için kurulmuş anlamıyorum bazı insanlar konuşmaktan habersiz..
soruna cvp vermek varken hemen dalga geçmeye yöneliyorlar..
cd çalardan bahsetmişsin dönüştüeücü aparatla istediğin verimi alabilirsin sana tavsiyem 1 bass 1 amfi 4 kanallı birdee mid takımı bence yetiyo okadar ucuk bi fiyatta değil yeterki araştır ve uygun biyer bul kolay gelsin..

erdiyilmaz
10/08/2007, 16:37
Evet haklısın bilader bu site kendinibeğenmiştr.com olarak değiştirseler valla tam olacak..
öncelikle hoşgeldin ben pek girmiyorum bu site ne için kurulmuş anlamıyorum bazı insanlar konuşmaktan habersiz..
cd çalardan bahsetmişsin dönüştüeücü aparatla istediğin verimi alabilirsin sana tavsiyem 1 bass 1 amfi 4 kanallı birdee mid takımı bence yetiyo okadar ucuk bi fiyatta değil yeterki araştır ve uygun biyer bul kolay gelsin..

arkadaşLar komik durumLara düşmeyin. mesaj taa 3-5 ay önce mayıs ayında atıLmış, eskiden tatLıya bağLanmış konuLarı, sanki bugun oLmuş gibi yansıtmayın. forum takip ederken tarihLere dikkat edin. komik durumLara düşmeyin.

kendinibeğenmiştr.com zaten böyLesi bir öneri yaparak ne şekiLde düşündüğünüzü en iyi şekiLde ortaya koymuşsunuz.

bu site için emeği geçenLere saygı duymanızı bekLerdim. yazık.

anvil
10/08/2007, 16:45

herkes haksız bi siz haklı. topici baştan sona tam okuyun sonra fikir yürütün. olay kapanmış zaten tekrar açmanın ne alemi var ayrıca. siteyi de beğenmiyosanız hiç girmezsiniz olur biter.

yerliplaka34
10/08/2007, 16:47
dostum mevzu 3-5 aylık olabilir ama sitenin alışkanlığı aynı hiç değişmiyor ben dikkat edersen bazıları dedim geneleme yapmadım. anladın??

anvil
10/08/2007, 16:50
dostum mevzu 3-5 aylık olabilir ama sitenin alışkanlığı aynı hiç değişmiyor ben dikkat edersen bazıları dedim geneleme yapmadım. anladın??
heryerde her türden insanlar olabilir. 3-5 kişi için koca forumun ismini değiştirip site ne için kurulmuş demeniz biraz abes oldu. kaldı ki ben bu topicte kendini beğenmiş bir hareket yapan kimse göremedim. ama grandecagların tepkisi biraz sert olmuştu. kendisi de sonradan özür diledi konu kapandı zaten.

Lordrivendel
10/08/2007, 16:56
Forumu baştan sona kadar okumadığımızda bu tarz yanlış anlamalar, sert çıkışlar normaldir. Aslında bu tarz çıkışlar karşısında savunmaya bile geçmeye gerek yok... :)

grandecaglar
11/08/2007, 00:13
evet arkadaşlar yanlış anlama olmuştu tatlıya bağlanmıştı şimdi gerek yok birdaha lütfen

Er-NnN
11/08/2007, 09:43

hem bazıları diyip hem de siteyi kendinibeğenmiştr.com yazmak abesle iştigaldir burdan genelleme yaptığın ortaya çıkar bence önce türkçeyi kullanmayı öğren tüm siteyi en başta bütün konuyu takip et sonrasında konuları hortlat amacın gerginlik çıkarmaksa zaten sanalda bunları yapması kolaydır bence fazla uğraşmaya gerek yok beğenmiyosan da sitenin sağ üst kısmında çıkış butonu var giriş yapmayınca da sorun tamamiyle çözülmüş oluyo...

femoli
11/08/2007, 10:05
hem bazıları diyip hem de siteyi kendinibeğenmiştr.com yazmak abesle iştigaldir burdan genelleme yaptığın ortaya çıkar bence önce türkçeyi kullanmayı öğren tüm siteyi en başta bütün konuyu takip et sonrasında konuları hortlat amacın gerginlik çıkarmaksa zaten sanalda bunları yapması kolaydır bence fazla uğraşmaya gerek yok beğenmiyosan da sitenin sağ üst kısmında çıkış butonu var giriş yapmayınca da sorun tamamiyle çözülmüş oluyo...

+1903

Tekrar gerginlik yaratmayalım amacın illa gerginlik yaratmaksa yeri burası değil onun için özel siteler var oraya üye olalım lütfen :):):)

yerliplaka34
11/08/2007, 15:34
Arkadaşlar Bu Ne Tutkunluk Helal Olsun Bi Dövmediğiniz Kaldi Ama Onu Yapabilen Kimse Olmadi Bugüne Kadar .....herkese çok Teşşekkür Ediyorum..düşünüyorum Bi Sorunumu Dile Getirsem Bukadar üzerine Düşermiydiniz Diye Ama Benim Tek Sorunum Site Içi Atişmalar O Cevapta Tabirlerimde Ondan kndbğnmştr.com tarihe Bile Bakmadiğim Doğru Konunun Sonunu Bile Okumadan Bu Tarz Bi Msg Yazmam Yanliş Olabilir Ama Itiraf Edin Bazilari Var Aranizda Burnundan Kil Aldirtmiyor Herkesin Yaşam Tarzi Farkli Kimse Kimsenin Kibirli Tavirlarini çekmek Zorunda Değil Onun Için En Güzel Olani Burdan üyeliğimi Silmek Olucak bunu Nasil Yapicağimi Bilen Varsa Cvp Yazsin... Sadece Yolda Geçerken Sellektör Yapmalari Bile Bana Yeter Herkese Hayirli Forumlar....

anvil
11/08/2007, 19:05
Arkadaşlar Bu Ne Tutkunluk Helal Olsun Bi Dövmediğiniz Kaldi Ama Onu Yapabilen Kimse Olmadi Bugüne Kadar .....herkese çok Teşşekkür Ediyorum..düşünüyorum Bi Sorunumu Dile Getirsem Bukadar üzerine Düşermiydiniz Diye Ama Benim Tek Sorunum Site Içi Atişmalar O Cevapta Tabirlerimde Ondan kndbğnmştr.com tarihe Bile Bakmadiğim Doğru Konunun Sonunu Bile Okumadan Bu Tarz Bi Msg Yazmam Yanliş Olabilir Ama Itiraf Edin Bazilari Var Aranizda Burnundan Kil Aldirtmiyor Herkesin Yaşam Tarzi Farkli Kimse Kimsenin Kibirli Tavirlarini çekmek Zorunda Değil Onun Için En Güzel Olani Burdan üyeliğimi Silmek Olucak bunu Nasil Yapicağimi Bilen Varsa Cvp Yazsin... Sadece Yolda Geçerken Sellektör Yapmalari Bile Bana Yeter Herkese Hayirli Forumlar....
dediğim gibi birkaç kişi için tüm forumu suçlamak geri kalan çoğunluğa karşı biraz haksızlık oluyo. pire için yorgan yakma bence. bu konu da burada kapansın. eğer illa da forumda bazı şeyler hoşuna gitmiyorsan girmeyebilirsin. o senin insiyatifinde.

heartfever
11/08/2007, 22:01
bir espri yapalım takılalım dedik konular nerelere varmış vay be... Akın Tan arkadaşım tarihe bile bakmadığını söylemişsin zaten üyeler tepkinin sebebini anlamışlardır. Diğer tepkilerini gösteren arkadaşları da biraz mazur gör çünkü bu site gerçekten çok emek verilerek yaratıldı. bir kez gitti geldi. bir kez de ufak bir parça koparıldı. o yüzden üyelerin hassas davranması olabiliyor. lafları fazla büyütmezsek alttan almaya çalışırsak her iki taraf için de problem kalmaz. devam et siteye boşver iptal miptal düşünme.

Emre08
20/08/2007, 02:16
Arkadaşlar zaten bizim arabların ses dizaynı ve sistemi düşük seste ve 40 la 48 arsında ki volumelerde güsel bass vuruor ve ben çoq memnunum arcamın orjinal cd çalarından...:-)

volkanselvi
11/09/2007, 00:00
Arkadaşlar zaten bizim arabların ses dizaynı ve sistemi düşük seste ve 40 la 48 arsında ki volumelerde güsel bass vuruor ve ben çoq memnunum arcamın orjinal cd çalarından...:-)
dostum ben 30 u gecemiyorum bir türlü hele audio cd çalarken 28 den sonra ses bogulup kesilmeye başlıyor. bu sorunu yaşayan başkaları da var mı? hiçbir zaman 40 ı görmedim ses olarak orjinal cd mp3 çalarda?:oops0000:

onur44
12/09/2007, 22:21
Kanal sayısı 4/3/2
RMS Güç@4 ohms 4 x 75 W / 2 x 180 W
RMS Güç@2 ohms 4 x 85 W
Maks. Güç@ 4 Ohms 4 x 150 W / 2 x 360 W
Girişler : RCA / Yüksek düzey / Aux
Low-pass ( düşük geçiş filtresi ) 50 - 250 Hz (12dB/Octave)
High-pass ( yüksek geçiş filtresi ) 10 - 250 Hz (12dB/Octave)
Boyutlar : ( G x Y x D ) 159 x 41 x 285 mm

Lordrivendel
13/09/2007, 09:21
Şu arada orjinal cd'de dahi karşılaştığım takılma problemi olmasa çok iyi olacak :(

mehmetzengi
19/09/2007, 18:22
gerçekten bu özür meselesi çok uzamış biraz daha sakin!! şimdi gelelim sorunun cvbına dostm istediğin kadar sub coax comp bagla zaten bunları amfisiz yapmazsın.teyp çıkışına bi çevirici takarsın ki bu her tesisatçıda mutlaka vardır sonra amfiye girişini yaparsın olay çözülür! saygılar....