PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arabamdaki çizikler ve nasıl giderilicek

bambogie
01/05/2007, 16:48
sağolsunlar burda birinin baya eserleri olmaya başladı bursada bişi yok ama eskişehirde arkadaşlar benim arabyı geçen gün duvar sanıp grafiti yapacaklarmış utanmasalar arka bagaj kapağında astarı göstermeyi başarmışlar 3 4 yerde madeni para yada yuvarlak bi cismin yarısıyşa bastırmış çekmiş tabi boyada saolsun çıkmış gözüme takıldı sinirlerim bozuldu bütün gün mahallede arabaya yaklaşan adam aradım aynı şekilde okulda da çok büyük değiller ama işte napalım bi kere gözüme battı.soracağım şey bu çizikleri nasıl kapatırım illa boyatmak gerekmez heralde.bursada bilinen iyi yerler var mı?istanbulda arkadaşlar tamponlar için falan bi sürü adres vermişlerdi ama istanbula gitmem bu aralar çok zor servise götürsem aman abi komple olsun garantiden çıkmasın etmesin biz arka bagaj kapağını tamamen boyayalım dicekler oda esktra masraf bunun bi çözümü varsa biri bana anlatsın lütfen.bu işlerde acemiyim çiziktir boyadır falan ne olcak ne biticek hiç bişi bilmiorum.bide siyah araba beyaz beyaz astar gözüme battı bi kere ama yapanı bi yakalasam bende onun astarını çıkartıcam valla...yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

pasham55
01/05/2007, 17:09
ALLAH kimsenin başına vermesin böyle bişeyi, umarım bulursun kim olduklarını, vallahi yazık yaa, senin adına benim içim cızzz etti inan, umarım halledersin sorunu,

civcivx
01/05/2007, 19:32
Valla Auto King servisleri bu tür işleri komple boyamadan yapıyorlar ama Bursa'da var mıdır bilemiyorum.

Derken var olduğunu tespit ettim :D
AUTO KING - Bursa - Yıldırım :
Adres : Arabayatağı Mahallesi, Ankara Caddesi, no: 297, Yıldırım, Bursa
Telefon : (0224) 368 34 34 pbx Faks : (0224) 368 05 74

ufukbzk84
02/05/2007, 18:06
valla arkadaşıyım sennle kader kurbanıyız diyebilirim benmde aynısı yapmışlar arabama bagaj kapağına ve bikaç yere... bi yakalasam!!!... ama çok önemli deil aotu kinge götür arabanı kaskoyuda bozmadan primide bozmadan hallediyolar ona benzer 6 çiziği 30 cmkare çapında maksimum kaporta işçiliği olursa 1 cmkare çapında 4 vuruğu hallediyolar tabi cam tamiratı yapıolar onun sınırını hatırlayamadım sadece bölgesel olarak boyanacak yeri boyuyolar özel bi sistemle hem faturalı olduğundan biri burada boya var derse kazalı derse şak diye faturayı gösteriyosun...faturanıda saklamanı tavsiye ederim...satarken kolaylık olur...

ufuk61
03/05/2007, 09:23
arkadaşım cok üzüldüm böyle bazı başı boş insanların yüzünden kendi emeğimiz ve alın terimizle aldığımız arabalarımıza böyle hain saldırılar oluyor onları allaha havale edeceğiz artık ama cok üzücü bir olay cem abimin dediği gibi auto kıng baiileri bu işte bilgililer hatta benim kaskom auto kıngle anlaşmalı kaskoyu bozmadan yapılıyor

bambogie
03/05/2007, 12:42
arkadaşlarım sağolun valla bugün yarın gidicem bursaya orda bulurum bi şekilde yıldırım yakın yer zaten ama bakayım koç allianz kabul ediyormu kaskoyu bozmadan onuda bi kendim araştırayım herşeyi sizden beklememk gerekir.hepinize teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

bambogie
03/05/2007, 12:49
:( maalesef arkadaşlar kaporta çizikleri dahil değilmiş cam ve tampon 4 kez olmak şartıyla yılda karşılanıyormuş telefon ettim bagaj kapağına böyle bi işlem uygularız fakat oda ilerde gölgelenme yapar bu sebepten dolayı onun tamamen boyanması lazım dediler nerden baksam 500ytl ye yakın bişi tutucak buda o insan evlatları diyesim gelmeyen varlıkları bi yakalasam hakkaten 500 kere falaka cezasına mı ne çarptırsam artık anlamadım aklınızda bulunsun autokingde kaporta işi biraz yaş gibi genede görmemiz lazım dediler ama banada boyanmak zorunda kalacak gibi gözüküyodu bakalım ne olcak ne biticek bursaya gidince anlıcaz artık :(

Mısafir
03/05/2007, 12:49
Benim kaskonun anlaşması yoktu (Garanti) Auto King le. Ama onların anlaşmalı bi servisine götürdüm. Büyük bi Bosch yetkili servisi. Bi karış bi yeri boyadılar. Hiç bişi belli diil. Süper işçilik çıktı. Sende bi Koç alianzla konuş öyle git.

ufuk61
03/05/2007, 12:58
ben daha dün yaptıdım anadolu sigortaya koskomu auto king le anlaşması var allahtan izmittede şubesi var

grande
03/05/2007, 21:39
geçmiş olsun.
autoking bursada var.
Küçük sanayide sorsan gösterirler.
Hangi blokta bilmiyorum tam olarak.
Ama benimle irtibata geçersen beraberde gidebiliriz.

0539 424 37 97

Lewent
04/05/2007, 11:51
Geçmiş olsun...
Ben yetkili serwisin kaporta boya departmanına da bi danış derim! Fiyat flan al.
Benim de tamponda delik we çizikler wardı serwiste yaptırdım, rötuşlandı, boyandı vs.
Gayet de güzel oldu, 50 YTL + KDV aldılar...

kara yılan
05/05/2007, 00:29
bende yaptırdım çizmişler boya yapıldı boya kağıdı duruyor darbeden dolayı değil diye saklıyorumm

Ziyaretçi047
05/05/2007, 00:54
ya git servise rica et bi rütuş atsınlar :D

con_caner
05/05/2007, 10:01
bence sonax'a git orda sana yardıncı olabilirler yada kaskoya sor kaskoya giromu diee ama hiçç ii olmamaışş böle olmasıı sende benım gbii yap bence bundan sonra gece 4 kere kal bak arabana

ACTOROFTHEROAD
26/05/2007, 01:49
arkadaŞLar benm GP nın arka tamponuna we bagaJ kapğına japon yapıştırıcısı damLAdı nası geçirceim hakkında fiKri OLan warmı :(

TEZEL PUNTO 45
26/05/2007, 20:27
gecmıs olsun abı :(

canberkkilic
03/06/2007, 00:04
arkadaŞLar benm GP nın arka tamponuna we bagaJ kapğına japon yapıştırıcısı damLAdı nası geçirceim hakkında fiKri OLan warmı :(

dodo730 aman dıkkat et. logo yapıştırıcaksan çok akışkan maddeler kullanma çunku logonun altında boşluk var ister istemez aşağıya akar.sanırım başına böyle bir olay geldi. benım de direksiyonuma dökulmuştu. yapacak hiç bir sey yok.ama illa benim bu lekeyi cıkarmam lazım dıyorsan tinerle kazıman lazım. buda boyayı söker alır.aracın daha kötu bır görunum alır. en ıyısı boşver nazar olarak kalsın... geçmiş olsun.

SeZAr
05/06/2007, 17:22
Arkadaşım Autoking bursada var.Ankara yolunda Fiattın bayisi var Çalışkenel otonun hemen yanında oraya gidebilirsin.İşlerini iyi yapıyorlar.

ACTOROFTHEROAD
11/06/2007, 23:55
yok yaa siLceğini kırdım arka camın küçük parca yapıştırım dedim elımden kaydı hemen elımle silim dedim ama cok geçtiii LAnet kurudu hemen yınede saoL