PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akaryakıtla İlgili Yapışkan Konu Başlığı

ABNEW
08/03/2011, 20:10
Arkadaşlar hepimizin bildiği gibi ülkemizdeki akaryakıt fiyatları sürekli olarak artmakta.Çok nadir görülen indirimler dışında sıklıkla litre fiyatlarına zam gelmekte.Bunun sonucu olarak da güncel fiyatları belirten birçok konu açmaktayız.Özellikle ''Genel Konu Başlığında'' çokça konu mevcut.Bunların takibi de zor olmakta bana göre.Bu yüzden güncel akaryakıt fiyatlarını gösteren bir konu başlığı açılıp bu yapışkan hale getirilirse herkes bir başlıkta kolayca akaryakıt fiyatlarındaki değişimleri öğrenebilir.Bu sayede aradığımızı daha kolay bulup düzenli olarak görebiliriz.Ben biraz önce akaryakıt fiyatlarına zor ulaştım.Hatta bir indirim başlığı görünce şaşırmıştım, meğer yeni bir konu değilmiş :)

Yönetim ve sizler ne düşünüyorsunuz?

erdiyilmaz
08/03/2011, 23:05
arda abi belirttigin olumsuz durum var maalesef.

her zam haberi, eski var olan konulara yazilmak yerine yeni konu acilarak yansitiliyor. bu konuda uyelerin konu acmadan once arama yaptirmalarini tavsiye ediyoruz her zaman.

bu konuyla ilgili uygun bir vakitte calisma yapacagim. firmalarin guncel akaryakit fiyatlarini otomatik olarak buraya yansitabiliriz.

ABNEW
08/03/2011, 23:34
Erdi, benim demek istediğim politik eleştiri değil de herkesin en güncel akaryakıt fiyatlarına sabit başlık altında kolayca ulaşabilmesi.Yanlış anlaşılma olmasın :)

Dediğin gibi de olabilir tabi, gelişmeleri bekliyoruz...

femoli
09/03/2011, 15:22
yürü be arda sırtındayım haklısın ;)

ABNEW
09/03/2011, 20:32
yürü be arda sırtındayım haklısın ;)

Düş sırtımdan oğlum git dizeline bin :)

femoli
10/03/2011, 11:16
Düş sırtımdan oğlum git dizeline bin :)
Alamayaydın ben dedim dizeli sat git benzinli al , gerçi eşitledik fiyatları ama :)

asil
10/03/2011, 17:38
arda abi belirttigin olumsuz durum var maalesef.

her zam haberi, eski var olan konulara yazilmak yerine yeni konu acilarak yansitiliyor. bu konuda uyelerin konu acmadan once arama yaptirmalarini tavsiye ediyoruz her zaman.

bu konuyla ilgili uygun bir vakitte calisma yapacagim. firmalarin guncel akaryakit fiyatlarini otomatik olarak buraya yansitabiliriz.
haksız rakabet ortamı yaratmaktan HÜKÜMET ceza kesmesin forma bankalara ceza yağdı bu hafta:D

ABNEW
10/03/2011, 22:49
Alamayaydın ben dedim dizeli sat git benzinli al , gerçi eşitledik fiyatları ama :)

Bahse girerim benim tüketimim seninkinden azdır :D:D:D

Bu arada yanlış anlaşılmasın önceden de belirttiğim gibi amaç sadece doğru bilgiye en kolay erişim, politik eleştiri değil...