PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GPsinde hi-fi paketi olan var mı ?

firars
05/03/2011, 02:08
Arkadaşlar bir kaç sorum var size.. benim bagajımda sağ tarafda ufak bir hoporlör var kapalı bir kutu içerisinde... üstünde fiat Hi-fi system yazıyor..

araç benden önceki sahibindeyken arkadan anfi çalındığını biliyorum... ancak anfinin orjinal mi yoksa sonradan mı oldugunu bilmiyorum...

hi-fi paketi anfiyi görmeden nasıl ayırt edebilirim ? eğer bi eksiğim anfiyse çıkma falan bulup orjinalini tamamlamak istiyorum..

KaMiKaZe
05/03/2011, 02:14
hi-fi paketin anfisi yok o gördüğünüz subwoofer aracınızda hi-fi sistemi olduğunu gösteriyor.

firars
05/03/2011, 02:16
hi-fi paketin anfisi yok o gördüğünüz subwoofer aracınızda hi-fi sistemi olduğunu gösteriyor.

hmm o zaman orjinali böyle tamam sorun yok.. teşekkür ederim :)

emin tahir
05/03/2011, 11:17
100 w lık bi anfisi olduğunu ya okumuştum ya da duymuştum emin değilim.Sanırım ön tarafta göğüsün içindeymiş,gözle görülmüyor...

firars
05/03/2011, 14:34
benim subwooferım dan kulak dayamadan ses geldiği bile belli olmuyor... bir kaç birşey araştırdım hifi pakette extra bi özellik varmış menüde... bugün onu kurcalıcam...

ABNEW
05/03/2011, 15:31
Evet, denildiği gibi bagaj sağ tarafında çamurluk üstünde Fiat Hi-fi yazan bir kutu varsa aracınızda orijinal hi-fi sistem mevcuttur.100w lık bir çıkışa sahip mütevazi bie sistem ancak normal teyplerden de farklı tabi...