PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Xenon ve angel far

ahmet_erzurumlu
02/03/2011, 00:01
öncelikle iyi geceler yardımcı olursanız sevinirim daha önce sipariş ettiğim xenon farlar elime ulaştı ve pazartesi takılacak ama benim aklım angel farlarda merak ettiğim konu xenon takılınca aracıma angel far taktırabiliyor muyum evetse ne şekilde ya da xenon ları hiç taktırmadan angel farlardan mı taktırsam yardımcı olursanız gerçekten çok makbule geçecek

femoli
02/03/2011, 00:05
Araciniza aldiginiz xenon h4 modeli angellerda ise h1 kullaniliyor . Yani angel alacaksaniz bosuna xenona yuksek para odemis olacaksiniz h1 modeli 90 tldir , yinede kendi balastlarinizi kullanarak sadece h1 xenon ampul alarakta isinizi cozebilirsiniz fakat bosyere masraf yapmis olacaksiniz..

ahmet_erzurumlu
02/03/2011, 00:10
kusura bakmayın bu konularda hiçbir bilgim yok merak ettiğim şeylerden birisi de xenon kiti takıldığında farlarda sadece ampuller değişekcek değilmi far kısmı olduğu gibi kalacak valla özür dilerim cahilliğimi maruz görün

krakercocuk
02/03/2011, 00:26
xenon = ampul ve balastları olmak uzere kit halınde takılır. far kasası komple değişmez:)

ahmet_erzurumlu
02/03/2011, 00:33
ben kasayı da değiştirmek istiyorumda onun için ne yapmam gerekiyo acaba

onn.off
02/03/2011, 01:01
sanırım sen komple farı değiştirip mercekli angel li bir far istiyorsun o zaman mehmet bey yani nickname:femoli olan arkadaşımızın sitesinden satın alıp taktırabilirsin
peşin söyleyim montaj için tanponu söküp eski farı söküp yeni mercekli angellli farı taktıracaksın herhangi bir oto tamircisi bunu yapar farlar link burada :Grande Punto Angel Far Siyah Tabanl Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning (https://www.kemaloto.com/main/grande_punto_angel_far_siyah_tabanli-13-0-12.html)

ahmet_erzurumlu
02/03/2011, 01:04
desenize xenon kiti boşa aldım baya da para vermiştim artık mecbur bir süre xenonları kullanırım cahillik kötü şey :)

femoli
02/03/2011, 01:08
Siz h4 kiti aldiniz buda 2 adet balast 1 adet tesisat 2 adet ampulden olusur extra fara bisi uygulanmaz yada degismez . Ama angel alacaksaniz fazladan odemis olacaksiniz cunku eski diye tabir edecegim h4 xenonununuzun sadece 2 adet balastini kullanabileceksiniz extradan 2 adet daha h1 xenon ampulu almaniz gerekecek ..

ahmet_erzurumlu
02/03/2011, 01:12
mehmet bey o zaman elimdeki xenonları satıp hiç uğraşmadan angel far almak böyle daha mantıklı gibi gözüküyo

femoli
02/03/2011, 01:14
Ahmet istersen yarin bana ulas detayli bir sekilde en uygun fiyatla nasil siyrilirsin konusuruz..

ahmet_erzurumlu
02/03/2011, 01:18
tamam aslında ankaradayım şu anda yanınıza gelmeyi çok istiyorum ama bazı sebeplerden dlayı fırsat bulamadım ama yarın uğramak isterim uğrayamazsam telefon vasıtasıyla görüşürüz

femoli
02/03/2011, 08:20
Beklerim nasil istersen ..