PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GS tarih yazdı

ERDEM1907
27/02/2011, 11:09
rekoru olimpiyat stadın da kırmanız da ayrı bir güzel olmuş olimpiyat rekoru:) Gerçekleri tarih yazar tarihi de galatasaray:))))
Olimpiyat rekoru!

Belediye, 14 dakikada bulduğu üç golle Aslan'ın fişini çekti. Lig tarihinde daha önce bir sezonda en çok 10 mağlubiyet alan sarı-kırmızılılar böylece tarihi yeniden yazdı!

NyhatShu
27/02/2011, 11:55
Kümede KaL kümede kal 6alatasaray :D

kifanhom
27/02/2011, 13:45
bu konu ters yerlere gidebilir :)

alpimmm
27/02/2011, 14:36
Fenerbahçe'nin kırdığı rekorlar da (!) az değil hani Erdemcim, hatırlatayım dedim :))
Neyse her takımın başına gelebilir, bu sene bize kısmetmiş bu kötü dönem.

ozdem
27/02/2011, 16:14
Pendik Spor a yenildiğiniz günleri unuttunuz sanırım...

ERDEM1907
27/02/2011, 16:27
Fenerbahçe'nin kırdığı rekorlar da (!) az değil hani Erdemcim, hatırlatayım dedim :))
Neyse her takımın başına gelebilir, bu sene bize kısmetmiş bu kötü dönem.

haklısın bizim de çok rekorlarımız var:) maksat gsli arkadaşlara takılmak kimseyi kırmak değil:)

ERDEM1907
27/02/2011, 16:27
Pendik Spor a yenildiğiniz günleri unuttunuz sanırım...
6-0+ tromso faciası+ bu senede karpty lyiv diye köy takımına elenmişti gs :chef:

Riddle
27/02/2011, 16:31
En azından şu teknoloji çağında şampiyonmuş gibi sevinmedik hiç :-) Kelime oyununda da mı çıkmıştı o :D

Dailymotion - Kelime Oyunu, Fener'i çok kızdırdı - Film ve TV Kanalı (https://www.dailymotion.com/video/xgjg66_kelime-oyunu-fener-i-cok-kyzdyrdy_shortfilms)

ozdem
27/02/2011, 16:32
6-0+ tromso faciası+ bu senede karpty lyiv diye köy takımına elenmişti gs :chef:

Ulubatlı Souness :)

ERDEM1907
27/02/2011, 16:36
Ulubatlı Souness :)

gs en son ne zaman kadıköy de maç almıştı 10 yıl oldu mu? :stretche:
eskiden ezeli rekabet vardı ezeli rakip istiyoruz ezik değil:)

ozdem
27/02/2011, 16:39
gs en son ne zaman kadıköy de maç almıştı 10 yıl oldu mu? :stretche:
eskiden ezeli rekabet vardı ezeli rakip istiyoruz ezik değil:)

Önce siz bir Avrupa da Süper kupa alın gelin
merak etmeyin biz size ezeli rakip oluruz... :)

Ha tabi önce Türkiye kupası şart.... :D

Erdem Bozdağ
27/02/2011, 16:39
valla bence şampiyonlar liginde 0 çekmekten daha büyük bir rekor yoktur

ERDEM1907
27/02/2011, 16:45
bence 8-0 rekorundan iyidir:))) ben kaçar herkese iyi akşamlar inşallah gs kümede kalır rekabetimiz devam eder. Düşsede gsliler üzülmesin bank asya maçları şifresiz bedava maç izleyecekler :)

femoli
28/02/2011, 00:20
Erdem turkiye kupasini son aldiginizda fener bahce diye bir takim oldugunu biliyormuydun yada hatirliyormusun ben sahsen hatirlamiyorum :D

duu
28/02/2011, 10:00

+1
düşüncelerime tercüman olmuşsun teşekkürler :)

akbiyik
28/02/2011, 11:07

Yahu siz hala annenizin kupasınımı taşıyorsunuz insan utanır ya taa kaç yıl önce :):)

ERDEM1907
28/02/2011, 11:38
Erdem turkiye kupasini son aldiginizda fener bahce diye bir takim oldugunu biliyormuydun yada hatirliyormusun ben sahsen hatirlamiyorum :D
evet türkiye kupasını hatırlamıyorum ama türkiye kupasını alan takımları süper kupada 2 kere yendiğimizi çok iyi hatırlıyorum:umut:

ozdem
28/02/2011, 12:21
Yahu siz hala annenizin kupasınımı taşıyorsunuz insan utanır ya taa kaç yıl önce :):)

en azından yıllardır dilinizden düşürmediğiniz manchester united
maçında 40 yıllık efsaneyi değiştirme övgünüzle kıyaslanamaz bir
anne kupası... :)
siz de alın da isterseniz 1000 yıl konuşun... ;)
ama tabi daha torunlarınızın bile göreceği meçhul olan
Türkiye kupasını almadan avrupa lara yelken açmak
kendini buğday ambarında görmekten farksız olur, siz de haklısınız... :)

evet türkiye kupasını hatırlamıyorum ama türkiye kupasını alan takımları süper kupada 2 kere yendiğimizi çok iyi hatırlıyorum:umut:

işte biz buna züğürt tesellisi diyoruz... :D

LeoN48
08/03/2011, 20:26
Bir günde kral olmadık, bir günde tahttan inmeyiz..
UEFA CUP WINNER&SUPER CUP WINNER 2000
Daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu!

Herzaman renklerimizin arkasındayız beyler, futbolculara değil formaya-armaya aşığız..

samprik
08/03/2011, 20:39
Bir günde kral olmadık, bir günde tahttan inmeyiz..
UEFA CUP WINNER&SUPER CUP WINNER 2000
Daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu!

Herzaman renklerimizin arkasındayız beyler, futbolculara değil formaya-armaya aşığız..

işte takım tutmak ile taraftarlık arasındaki fark. takım iyi olduğunda maça gitmek desteklemek nekadar güzel dimi
önemli olan kötu gunde omuzomuza tribunde olmak işte gerçek taraftarlık budur. önemli olan nekadar çok taraftarın olduğu değil nekadar yürekli taraftarın olduğu :)

ben bi bursaspor taraftarıyım 2.lige düştüğümüzde full tribunlere oynayarak geldik türkiye şampiyonu olduk.. şampiyon takımı sevmedik, sevdiğimiz takımı şampiyon yaptık :)

NyhatShu
09/03/2011, 09:58
ya kabullenin 6alatasaray lı arkadaşlar takımınız cok kötü bu sene yani hepsi dansöz oyuncuların bukadar abartılcak bi durum yok tek bahaneniz yok hakemler yok türkiye kupası bırakın bunları geçen geçiyor ben hatırladığım şeyleri söylerim hatırlamadığım şeyleri ne yapayım. Gsliler böyle erdem hiç bişeyi kabul etmezler yediremiyorlar uefa kupasını aldıktan sora bukadar yerlere düşmeyi sürünmeyi haklılar nediyelim. :D

ERDEM1907
14/03/2011, 22:53
pazar günü fb-konya maçına gittim önce ankaragücünü nün galibiyetiyle sevindik sonra Fenerbahçe'mizinkiyle. Maç içersinde ezik rakibimiz için tezahüratta yaptık. Küme de kal galasaray:))))