PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık tüplü kartal :)

eminecan
25/02/2011, 12:06
Sahibinden "SATILIK TÜPLÜ KARTAL".. 1903 Model, Çok Kullanılmış, 2 İleri 4 Geri vitesli, Önden, Arkadan, Yandan Vuruğu Var.. Beyaz Renkli, Camlarda Siyah Film Var.. Modifiye Edilmeye Çalışılmış, Q7 Arması, Ferrari Vites Kolu Takılmıştır.. 8 Kişi Rahat Biner.. Sorun Olursa 4'ü Perşembe, 4'ü Pazar biner.. Bir Defa İngiltere'de Denedik 8 Kişi De Binebildi...(Müracaat: Tüpçü Başkan)

ahmet_erzurumlu
25/02/2011, 13:26
güzeldi :)

samoslu
25/02/2011, 13:37
Sanırım Avrupa maçlarında millet olarak birlik ve beraberliğimiz bulunmamakta! Fener bu kupaya taaa Eylül ayında bye bye demişti...

emrequzel
25/02/2011, 13:40
Süper yaa :D:D:D

PLaTiNuN
25/02/2011, 13:45
Sanırım Avrupa maçlarında millet olarak birlik ve beraberliğimiz bulunmamakta! Fener bu kupaya taaa Eylül ayında bye bye demişti...

Malesef dediklerinize katılıyorum çünkü ortada dalga geçilmesi gereken bir durum yerine üzülünmesi gereken bir durum var...ama işte ezikliğin verdiği hınçla böyle şeyler hazırlıyorlar bunu artık adet haline getirmişler...

samoslu
25/02/2011, 13:54
Malesef dediklerinize katılıyorum çünkü ortada dalga geçilmesi gereken bir durum yerine üzülünmesi gereken bir durum var...ama işte ezikliğin verdiği hınçla böyle şeyler hazırlıyorlar bunu artık adet haline getirmişler...

Bu sene şampiyon olan takım şampiyonlar ligi için 2 ön eleme maçı yapacak. Neden? Klüplerin Avrupa'daki başarısızlığından. En çok puan toplayan takım istatistiklerine göre;

Takım Puan
1.Beşiktaş - 14.5
2.Bursaspor - 5
3.Galatasaray - 2.5
4.Fenerbahçe - 1

Yani dalga geçilen takım en yakın rakibinden 3 kat fazla puan toplamış. Milli bir mesele olan bu konuda dalga geçen çoğunluğun tuttuğu takımın tam 14,5 katı puan toplamış. Bence tek kelime bile laf edilemez...

acRep
25/02/2011, 15:53
Ne kadar komik yaa Gelin toplanıp eğlence yapalım hatta !!

mix
25/02/2011, 16:54
şiddetle kınıyorum bu konuyu herşeyden öte türkiye temsil ediliyor

sundown
25/02/2011, 17:08
Ortada kınayacağınız, sinirleneceğiniz bir konu yok bence. Siyasette, ırkta, mezhepte yeterince faşizanlık yapılıyor bari takım/futbol muhabbetine sokmayın bu tarz tutuculuğu. Alt tarafı bir spor oyunu ve görsel bir şov bugün yenilirsin yarın yenersin. Burada kızalacak bir şey varsa o da milyon TL leri çöpe atıpta, takımları bir halt olmayan yeteneksiz başkanlardır !

SUADOW
25/02/2011, 17:11
Beşiktaş Türk Bayrağını kullanma hakkını Yunanistan Milli Takımıyla oynanan bir maçta Türk Milli Takımını temsil ettiği için almıştır. Başka hiçbir Türk Kulübünün böyle bir hakkı yoktur.

Bu size bir anlam ifade ediyormu?

sundown
25/02/2011, 17:17
Beşiktaş Türk Bayrağını kullanma hakkını Yunanistan Milli Takımıyla oynanan bir maçta Türk Milli Takımını temsil ettiği için almıştır. Başka hiçbir Türk Kulübünün böyle bir hakkı yoktur.

Evet ediyor ama bu diğer yıllarca bu spora emek vermiş çeşitli uluslararası başarılara imza atmış Türk takımlarından üstün olacağı anlamına gelmiyor

samoslu
25/02/2011, 17:19

Aslında ediyordur ama yemediği için evet diyemezler...

samoslu
25/02/2011, 17:24
Ortada kınayacağınız, sinirleneceğiniz bir konu yok bence. Siyasette, ırkta, mezhepte yeterince faşizanlık yapılıyor bari takım/futbol muhabbetine sokmayın bu tarz tutuculuğu. Alt tarafı bir spor oyunu ve görsel bir şov bugün yenilirsin yarın yenersin. Burada kızalacak bir şey varsa o da milyon TL leri çöpe atıpta, takımları bir halt olmayan yeteneksiz başkanlardır !

Türkiye içi her türlü geyik olabilir. Bunu en iyi yapan zaten Beşiktaşlılardır. Özellikle Çarşı bu konuda öncü olmuştur. Ancak iş milli bir meseleye geldiği zaman böyle dalga geçilmesi hoş bir şey değil. Bazılarımız faklı düşünebilir. Örneğin ünlü Avrupa takımlarının kendi ligindeki rakipleri onlarla bu tarz dalga geçebilir ama onlar zaten başarıya doymuş artık bu başarıların monoton olduğu bir durumda olan takımlardır.

sundown
Aslında ediyordur ama yemediği için evet diyemezler...

Neyi yemediği için?

takres
güzelmiş :)

uraaal
25/02/2011, 22:10
hadi kartalın gene tüpü var otekilerin motoru hatta kaportası pardon pardon arabası bile yok ahahaaaaaa .düşünsene abi en az 540 dakikla maca cıkıosun her seferinde yazık gunah yol al dilenci dioalar dusunsene abi bir nesili gectim iki nesil gecio aradan hala bir kupayı gorup ooof cekiosun emin olun kartalıma laf atan bir tane gsli yok neden cunku en azından takımı hissediyorlar buynların hepsi ezik bunların hepsi cim saha diye kendi bahcelerinde hoplayıp zıplar............

ancester
25/02/2011, 22:30
:D konu nasıl fenere bağlanmış yahu.

bu iş milli mesele falan da değildir. fener cimbom da kupadan elendiği zaman nette aynı geyikler döner. biz alışkınız. cimbomlular da. bir hazmedemeyen?

femoli
25/02/2011, 22:59
Milli mesele degil diyenlere sasiyorum .. Sahsen avrupada kim oynarsa oynasin hep arkasindayim fakat turkiyede yine takim duygusu tasirim.. Elbette sakalasmalar dokundurmalar olur fakat bununda dozunun yerinde olmasi gerek aynen burada oldugu gibi tartismalarimizi yorumlarimizi lutfen dozunda yapalim..

opexturk
26/02/2011, 00:09
valla billa 10 numara :)

Scottie
26/02/2011, 00:21
şakalaşmalar dozunda yapıldığı zaman problem yok. herkes hoşgörülü olursa problem olmaz.bu türlü şakalaşmalar hep olacaktır... spor fairplay ve kardeşliktir.

eminecan
26/02/2011, 09:45
Bencede bu konu nasıl fenere bağlandı bilmiyorum. Kaldı ki ben fenerli bile değilim. Fener kupadan elendiği zaman burdaki konuları yine okuyup yine çok gülmüştüm ve bunu da okuyunca hala gülüyorum. Başka takımlar olunca her türlü espriyi yaparsınız ama konu kendi takımına gelince insanların herkes bi gergin...

ERDEM1907
27/02/2011, 23:30
futbol eğlencedir ve eğlence olarak kalmalıdır bunun milliyetçilik bağlanması bence doğru değil . Futbol eğlenmek için var insanların birbirine takılması için var tabi ki terbiye ahlak ve centilmenlik sınırları içinde. Arkadaşın yazdığına bu şekilde yaklaşılması bence yanlıştır.

16 CSE 79
28/02/2011, 00:23

futbol eğlencedir ve eğlence olarak kalmalıdır bunun milliyetçilik bağlanması bence doğru değil . Futbol eğlenmek için var insanların birbirine takılması için var tabi ki terbiye ahlak ve centilmenlik sınırları içinde. Arkadaşın yazdığına bu şekilde yaklaşılması bence yanlıştır.
Bence bu yazılanların altına başka birşeyler yazmanın bir manası yok.Olay tamamen ince bir mizah kızacak ve bunu milliyetçiliğe bağlayacak bir durum yok ortada.