PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Otomatik cam sorunu

sunas
15/02/2011, 13:42
Merhaba arkadaşlar, benim aracın sol ön yani şöfor yerindeki otomatik cam çalışmıyor. Düğmesi tık tık ses veriyor ama açma kapama yapamıyorum. Sanki açılmak isterde bir şeye takılır gibi, acaba bişeymi sıkıştı yoksa elektirk aksamımı bozuldu anlamadım, başına geeln varsa zaten bir ara servise göstermem gerekecektir en azından o zamana kadar merakımı gidereyim.

kurtuluş
28/02/2011, 20:32
hiç dert etmeyin benim başıma da geldi dış taraftan cam kenarlarındaki lastikler yapışıyor onları dış taraftan bastırarak yapışmayı giderirseniz sorun çözülecektir

atabayizmir
28/02/2011, 23:20
aracınız garanti kapsamında ise yetkili servisten ücret ödemeden değiştire bilirsiniz.garanti dışı ise eski otogarın orada klometreci sinan ustayı sorun cam kriko malzemesi ve tamiri konusunda size yardımcı olur..

sunas
01/03/2011, 00:35
teşekkürler arkadaşlar sorun nedense kendiliğinden çözülüverdi. :)

Kerasus
01/03/2011, 01:45
Bazen bende de oluyor, genelde soğuk havalarda Kurtuluş'un dediği gibi cam kenarındaki plastikler yapışıyor sanırım. Sonra kendi düzeliyor. İlk başıma geldiğinde paniklemiştim :)

iris19
02/03/2011, 01:14
bendede oldu sanırım kapı arasındaki soketlerin ya su alması yada gevşemesi neticesinde böyle bir sorun oluyor