PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : punto 1.4 fire dualojik

punto alsam
13/02/2011, 16:20
merhabalar, siteye yeni üye oldum, sizlerden yardım isticem beni aydınlatırsanız çok sevinirim, yeni bir gp almayı düşünüyorum, dün bayide ki 2. el araçların arasında 2011 model gp 1.4 fire active dualojik vardı daha 400 km yapmış araba ve fitayı 25.500 sizce fiyatuı uygun mu birde dualojik olmasından dolayı endişelerim var acaba sağlıklı mı , yardımlarınızı bekliyorum teşşekürler...

reddragon
13/02/2011, 16:27
Değerli puntodaş zaten bahsettiğin aracın sıfır fiyatı o kadar. Sakın herhangi bir punto ya da türevi aracın 2. eline 20.000' den fazla vermeyiniz.
Bu tür araçlar (punto,clio,polo,corsa...) iyi bir pazarlıkla zaten 2. el az kullanılmışına yakın fiyata düşüyore..

punto alsam
13/02/2011, 16:35
aracın sıfır fiyatı şu anda kampanyalı 27.500 yani 25.500 iyi gibi geldi ama daha pazarlık yapmadım bi de dualojik olması fiat yarı otomatikte iyi mi

yklklc
13/02/2011, 16:39
aracın sıfır fiyatı şu anda kampanyalı 27.500 yani 25.500 iyi gibi geldi ama daha pazarlık yapmadım bi de dualojik olması fiat yarı otomatikte iyi mi

Çok çok iyi bence gözün kapalı al derim. Evo nun aynı motor ve dual. vites aracını sıfır alıp kullanıyorum şimdiye dek hiçbir sıkıntı yaşamadım. araç 5000 km yi devirdi :)

Daha dün Ankara dan döndüm uzun yolda biraz sesli ama artık katlanacaksınız.

reddragon
13/02/2011, 16:44
Değerli arkadaşım o liste fiyatlarına aldanma zaten kafadan 1000 lira düş sen onu. Hangi marka olursa olsun.
Pazarlıkla alırsın 25.500 taş çatlasa 26'ya daha da fazla verme!
Aynı aracı ben aldım 3 ay önce. Çok sık kullanan biri değilim. Keyfe keder şehir içi kullanıyorum daha 700 km yaptım sadece.
İlk izlenimim araç şu ana kadar sorun çıkarmadı. Forumu izlediysen bagaj lambası, kapı üstü elle tutma yerleri ve isofix gibi bazı donanımları eksik geliyor active modelinde.
Sıfır olarak tavsiye ederim ama pazarlık yap park sensörünü de hediye iste.
Diğer yandan donanımlı evo dynamic olanı öneririm eğer maddi gücün yeterse..

abulbul08
13/02/2011, 16:57
Birde şöyle bir durum var.
Bu arabayı alan adam 400 km yapıp geri arabayı niye bırakmış. Ne tür sorunları var.
forumda bir arakadaşın başına gelmişti giderken araç stop ediyordu ve servise geri bırakmıştı. onlarda arabayı başkasına satmışlardı ondada aynı sorunlar oluşmuştu. Bence sıfırını al derim

punto alsam
13/02/2011, 17:00
şuan da gücüm buna yetiyor 25.500 dedi ama 25 e çekip dediğiniz gibi park sensörünü de isterim yarın bi test sürüşüne gitcem , evet donanım olarak eksik baya bide fiatın sitesinde dualojiklerde artık esp + hilholder standart diyor satıcı ya sordum yok dedi satıcı mı alnlamıyor yoksa gerçekten yok mu

punto alsam
13/02/2011, 17:02
evet ahmet arkadaşım o da beni işgillendirmiyo değil yani daha 400 kem de , dün akşam üstü bayi e uğradım tam detaylı soramadım da nedenini yarın bi soracam , eğer bi sıkıntısı yoksa bu fiyata iyi geliyo