PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kapı kapalı fakat devamlı göstergede açık yanıyor

BLUEMAN
12/02/2011, 22:30
Arkadaşlar benim araç tüm kapıları kapalı olduğu halde göstergede devamlı açık işareti bu gün yandı durdu ama yol bilgisayarında herhangi kapı açık uyarısı yoktu 10 km lik yolu gidip motoru stop edince ve sonra tekrar çalıştırınca göstergedeki uyarı kayboldu aracım evo duologic aracımı bu gün akşam üzeri yıkadım ve bu sorun ondan sonra oldu acaba yıkamadan kaynaklanan bir sorun olabilir mi ?,birde aracı yıkamacıda tazikli suyla kendim yıkadım yıkarken aracı çalışır vaziyette unutmuşum araçta digital klima ısıtıcısı çalışıyormuş haberim yok,onunda bir olumsuz etkisi olabilir mi ?

GP COSKUN
13/02/2011, 00:16
kapı swiclerine su kaçmış olabilir yada kapı kapandığında swice basmıyor olabilir bir kontrol et hepsini

tayfux
13/02/2011, 00:21
aynen ümit hocama katılıyorum yıkamadan kaynaklıdır büyük ihtimal

BLUEMAN
13/02/2011, 01:12
bende öyle tahmin ettim gerçi sorun kendiliğinden araç kuruyunca düzeldi ,ama aklıma takılan diğer bir soru araç çalışır vaziyette vede klima ısıtıcısı çalılşırken aracı tazikli suyla yıkamış olmam Bu klimanın dışarıdan almış olduğu su zerreciklerini içeri vermesiyle bir sıkıntı oluşturmaz değil mi